Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Ada 77

evellina,neboj dá sa to,ja mám tiež kadernictvo som na všetko sama takže 8-10 hodin denne rukami vkuse.Išla som po 3týždňoch do práce.

katuss25

Titten:jasnačka budem fotit tesim sa aj ja strasne:-)len uz mam aj nervu ako si prezila cestu domov?ja pojdem autom cca hodinu a co si realne vyuzila v nemocnici a oblecenie tam a domov ake?prisla si a co ste robili hned ta brali?moj muz chce pockat pokedy ma zoperuju...ja idem tiez k marsalovi ako si aj ty bola tak mi prosim porad:-)

katuss25

teneriffe:ty si ma pobavila som sa sz chuti zasmiala mne sa moja starsia dcera smeje ze mam prsia ako banany:-)a ja tiez niesom modelka 180 cm a 77kg...

tomyum1

Evellina
Do galerky sa dostanes tak ze na galeria@zoznam.sk posles svoju fotku (bez hlavy) s tvojim nickom a zaroven musis prispievat sem do fora aby spravca zajacik videla ze mas seriozny zaujem :-), potom ti pridu na tvoj email instrukcie s heslom.

Ako budes moct manualne pracovat po opke je velmi individualne, jedna kamoska kadernicka isla robit pre istotu az po 3 tyzdnoch od opky a ina ktora robi v kancli bola teraz nedavno na opke a uz na 5. den soferovala aj isla do prace no tom len kukala :-) take 2 tyzdne kludu rataj pre istotu....

Dufam ze som pomohla :-) ja som sa vacsinu info dozvedela tu na fore... Za co vsetkym babam ktore sem pisu dakujem :-)

katuss25

evellina:ja som kadernickA mam vlastny salon a ruky si mi veru neoddychnu neboj zmaknes to aj ty myslim ze je nas tu viac co manualne pracujeme:-)

tomyum1

Katuss25
555 je super cisielko :-) a kedy mas termin? Prepac asi si to uz nielkolkokrat pisala ale zabudla som... A vysoky profil davas?

Ja idem 12.12. na opku ku dr paliatkovi (u neho bola sashea), v pondelok mam este konzultacku ohladne implosov. Musime ist do sirky resp priemeru 13 cm takze asi nagor 520 vysoky profil alebo 560 extra vysoky profil, obidvoje su gulate. Som zvedava co mi mudr vyberie :-)

evellina

slniecko 83 ..inac ten termin si si vybavila po telefone z irska alebo si uz bola na konzultacii??....a tam si si uz dohodla termin.A ake silikony si budes davat???ß a kolko ml?
ja este nic neviem, ja som sa len teraz splasila, ze chcem do leta prsia, ale mam obavy ake to bude po opke, pracujem v koz.salone a musim depilovat.Ty kde pracujes a kolko si beries volna???

evellina

slniecko 83 , este nemam...rozmyslam nad dr marsalom, kedze u cervena sa tak dlho caka.....bojim sa tiez komplikacii, ale tak by som velmi chcela mat plny dekolt :)
ako sa mam dostat do galerie, chcem sa tam dostat a neviem ako

slniecko83

evellina

Ja som v severnom irsku. Operaciu mam 20.1 u Cervena. Neviem sa uz dockat a tiez sa mi sniva ze uz mam prsia. Dufam ze vsetko dobre dopadne a to myslim predoperacne testy,dalej aby nenasnezilo tak aby mi zrusili let to by ma porazilo a aby som nemala pooperacne komplikacie.Uz mas termin konzultacky?

evellina

baby este sa chcem opytat...povedzte mi tie co uz ste po opke.....ja pracujem v kozmetickom salone, robim strasne vela depilacii, depilujem cele tela, to znamena, ze potrebujem ruky, co myslite ake tu bude po opke, ja nemozem z prace byt dlho prec......???co poviete ake to je po takych 10 dnoch budem moct uz pracovat?..budu stacit 10 dni pn?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk