Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Dada77

xxsandyxx
este otazka - boli to aj ked sa nehybes ? A dali ti toho od bolesti dost ? Nemam si zobrat nejake lieky so sebou ?
Ozaj, co si si brala ? Mam tam napisane, ze si mam zobrat nejaku koselu na gombiky. Musim. Este nieco take rychlo zakupit. Brala si si aj papuce ? Neviem co mam zbalit. A pooperacnu podprdu ti daju oni ?

Dada77

Ja som si dala urobit predoperacne v Medissime. Tyzden pred opkou. Nech to maju co najcerstvejsie.

Xxsandyxx,
ja bohuzial nepatrim k tej vacsine vychrtlych bab, co tu pisu. Mam tri deti a to sa odrazilo aj na mojej vahe a samozrejme prsiach.
Vysku mam 166 cm a pod prsiami obvod az 90cm. Nechala som si poradit od Racza a bude mi musiet dat jeden implos 440 a druhy 495, pretoze mam dost rozdielne prsia. Na sirku mi nameral jeden 7,5 cm a druhy 9 cm.
Poradil mentory, vysoky profil a rez bude robit cez dvorce, pretoze mi to tam ide este nejak posuvat ci co. Zakrok mam napisany "augmentacia+pexia". Inak tiez pojdu pod sval.
Dufam, ze som sa odovzdala do dobrych ruk. Musim povedat, ze mu plne doverujem, tak dufam, ze chalan nesklame. ;))

xxsandyxx

Dada77
Este som zabudla, implantaty mam pod svalom takze to bolelo dlhsie, asi tyzden a potom druhy tyzden len tak mierne.. Po 10 dnoch som soferovala, robila lahke domace prace a cvicila s rukami

xxsandyxx

Sashinka1985
Interklinik spolupracuje s Provitae kde ti do 48 hodin urobia predoperacne. Myslim ze som platila 130 eur, tyzden pred opkou. Kludne tam zavolaj a objednaj sa po novom roku. Sidlia blizko Zamockej ul.

xxsandyxx

Dada77
:) asi ides k dr Raczovi ked mas termin v utorok.. Ja som bola u dr Hederu. Obidvaja su profici a velmi precizny.. S Interklinikom som velmi spokojna, bolo to na urovni aj velmi dobra starostlivost po op.. Na opku si nemusis nic brat vsetko ti tam daju. Priprav sa na dost velku bolest...ale da sa vydrzat:) a to ze budes 24 hodin lezat. Ja mam okruhle polytechy 500 vysoky profil, rez pod prsiami.. cez pazuchu moc nechcu robit lebo sa to zle tvaruje.. Ty ako? Co ste vybrali? Ake mas miery?

sashinka1985

Dada77,,xxsandyx kde ste si dali robitpredoperacne a kolko dni pred opkou??ja sa tak bojim ze bud ich nestihnem, kedze mam opku 7.1v interklinik a to su same sviatky a ze ich budem matzle. Na opku sa akosi velmitesim ale z predoperacnych mam strach:-(