Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

deed

Sashinka

Tak to je uplne super ze mas termin 7.1. Ja idem buducu stredu na konzultacku tak som zvedava, kedy da mne termin :) a cenu ti aku povedal???

Lenkalili

Baby chcem sa spýtať, čo sa týka predoperačných vyšetrení, či to vlastne musím ísť ku mojej obvodnej aby mi dala papieriky alebo tak rovno pôjdem? Alebo mi ich dá plastický dr.? Čo všetko obsahujú tieto predoperačné A koľko všetky tie predoperačné spolu stoja? Ďalej baby tiež sa chcem opýtať či sa to dá nejako reálne zakryť lebo ja to nechcem povedať nikomu v práci ani kamoškám. Som myslela že v tej predoperačnej to trošku stiahne tie prsia nie? Ďakujem za odpoveĎ:-)

slafci1807

evellina ahojky, ja som mala z práce týždeň voľno a to robím s deťmi, ale v piatok ma prepustili z nemocnice a v pondelok som už išla do práce, len žiadne prudké pohyby nič.. ono je to veľmi individuálne ale daj si minimálne týždeň dovolenku ;) a neboj sa ničoho, u mňa prebehlo všetko ľahke, po opke 2 dni som vešala prádlo, umývala si vlasy všetko sama ;) záleží aj ako máš prah bolesti

slniecko83

Evellina

Ja som tiez v zahranici a predoperacne si budem robit tiez v zahranici. Moj doktor co tu mam mi povedal ze mi ich spravi bez platenia. Ja priletim tesne pred opkou donov tak nebudem mat cas riesit predoperacne

Ada 77

evellina Ahoj,ja som predoperacne riešila cez obvodného ale keďže to bola plasticka operácia tak poisťovňa s tým nič nemá a platila som si všetko.A rukami môžeš hýbať,len ich nesmieš dvíhať,nič ťažké nosiť.

evellina

tak teraz neviem, lebo ja som v zahranici a tu mam aj poistovnu, tak teraz neviem ako to urobim s predoperacnym.....a to az tri tyzdne nebudem moct pohybovat rukami???...

sashea

Ja som mala tiez 3 tydne pn, a esre tyzden som nesoferovala.. bolesti boli pri pohyboch..
Moje okolie si to zacina vsimat.. len par ludom som povedala ale zacinaju sa ma ludia pytat:) a to ani nenosim vystrihy

AVAYA

evellina,

s terminom nebol zasadny problem, ja som bola na konzultacke priblizne pred mesiacom..
Mal nejake terminy uz obsadene ale este aj dost volnych..
A predoperacne si musis dat urobit sama a prist uz rovno s vysledkami..

sashinka1985

Ahojte kocky, tak dnes sombola na konzultacke u doktora Racza-velmi prijemny doktor.taky precizny.som moc rada, ze som si vybrala jeho.konzultacka trvala so vsetkym pol hodku.operaciu mam 7.1.budem mat mentor anatom,295.mam tenku kozu na hrudniku a ziadny zaklad a kedze velmi chcem aby to vyzeralo prirodzene, tak do vacsich nechcem ist. Kto ma z vas 295anatom?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk