Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

AVAYA

evellina, ano, chcela som koniec novembra, ale bude to zaciatkom decembra.. Mudr.Marsal, tak uvidime, kazdopadne sa potom podelim so svojimi dojmami:-)

Ada 77

evellina,ja tiež potrebujem v práci ruky a išla som do práce po 3týždňoch,včera a ešte to nieje bohviečo ale len na ľavú ruku.Ale každá sa zotavuje inak,každá z nás potrebuje iný čas.

AVAYA

Dievcata a ake boli reakcie vasho okolia? Vraveli ste v praci, kamoskam, ze sa chystate na opku? Vsimli si ludia potom nejaku zmenu? Ja som si v praci len zobrala tyzden volno, ale v podstate nikto nevie dovod.. Tak som zvedava, ci budu nejake reakcie:-), resp. na co sa mam pripravit..

evellina

baby este sa chcem opytat, tie co ste uz po opke, viete povedat ako dlho si mam z prace zobrat volno??....a viete povedat ako je to potom s rukami, ci su po tyzdni alebo dvoch este velke bolesti, budem moct vykonavat v praci vsetky pohyby??....ja potrebujem pri mojej praci ruky....poradte dik

evellina

Ahojte ...takze pozrela som si stranku Mudr. Marsala a komplet cena augmentacie prsnikov stoji teraz 2250 euro, to je super cena....takze idem do toho.....skusim tam zavolat a dohodnem si konzultaciu.Mam obrovsky strach, ale chcem aj ja mat pekne prsia.
Viete niekto poradit, aka je tam potom cakacia doba na operaciu???...

zoe23

bianka77 a Titten
baby, kraasne ich mate!
Titten, ja nechapem ako mozes mat take bomby s 330, ze ty tam nemas 330? :D
a bianka tebe sa zdaju velke? ved ich mas uplne k tvojej postave!!!:)a v painte ked kliknes pravym tlacitkom mysi na napisany text, je tam panel pisma, tam si mozes zvacsit pismo.

slafci1807

Titten
krásne máš prska a v push up, super, už sa teším aj ja keď budem môcť pushupky nosiť, zatiaľ sa uspokojujem s pooperačnou a so športovou a to som mesiac po ;) UŽ :)

sashea

A este som zabudla ze kupat sa uz normalne mozem ist ze po tych 7-8 sa uz kludne moze ist a push up tak este 2 mesiace nenosit:) ( 9tyzdnov som po opke)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk