Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

slniecko83

Martina210

Tak dufam ze mi nevznikne dvojte prso. Moje cicily noe su pevne,po kojeni su make no katastrofa .prresne za 2 mesiace mam opku tak dufam ze vsetko dobre dopadne

assaabloy

Sashea
super..aj ja mam 75D ale ja mam zatial iba jednu podprsenku :) tak symbolicky som si jednu nevystuzenu kupila a asi aj zajtra uz pojdem na nakupy. zobrala som so sebou tu do irska aj rodicov aj svagrina pojdeme vsetci :)bude veselo zajtra drzim palce na kontrole, povypytuj sa nieco aj pre nas ostatnych :) aj na tie jazvy co ti povie. moje su ok, nenatieram ich nicim.

bianka77

zoe23
assaabloy
cosi som tam napisal,ale akesi krpate :) poslala som zajacikovi...s prosbou nech to prekontroluje...tak uvidim...ale teda neviem to uz lepsie odfotit :/

sashea

Assaabloy
Nevystuzena je 75D vystuzene som este neskusala:)) vies co asi pred tyzdnom som mala jak palenie ale po chvili to preslo tak som dr ani nevolala..zajtra mam kontrolu tak sa popytam snad vsetko:) inak ma nic neboli iba ked si jazvu pretieram kremom a trosku vmasirovavam krem ma trosku boli.. neviem ci je to normalne ze su este citlive.. joj no musis sa setrit.. mysli na to ze stale kludovy rezim:))

zoe23

bianka77
no ja ked som videla foto co ma doktor odfotil,tak omg! ked si pomyslim, ze taku hruzu bude ukazovat buducim prsaticam a ja som do galerky tiez šlahla este take ked boli prsia špicate, ved nemame tam hlavy tak čo :)
Ja to tiez v Painte pisem, tam je take tlacene A na text:)

assaabloy

sashea dakujem :) anoooooo mame prsia tak sa mozeme vytesovat :)a ty ako sa mas? vsetko ok? boli nieco? mna teraz popichava po tej namahe ale su v poriadku a dnes som prisla nato ze ich dam spolu :) aku mas velkost podprsenky?
bianka77
ja to robim v programe Paint...je to lahke..ak mas nejake otazky pytaj sa isto ti kazda z nas poradi aj v tomto :)

bianka77

Zoe 23
no presne..v reale sa mi uz ja celkom pacia...a na foto otras..raz mi vidno rebra,raz sa mi zdaju akosi nizko a ovisaky,pritom pekne stoja...neviem to tak pekne odfotit.... :)
All
A este jedno..budem za blbu ale v akom programe tam vpisujete tie texty....do fotky...:)

sashea

Assaanloy
Ahoj..akurat som na teba myslela ci si v poriadku dosla:)) juj no nebol to sen! Mame uz prsaaa:)) a ci male alebk velke..stale su lepsie a vacsie ako boli!:)) tak sa drz:)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk