Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sashea

Ja nosim gelove a povedal mi ze ke to ok.. ale aj tak skm si ich dala dole.. sak nechty mas aj na nohach:) ja sem tiez chodim cerpat info:))

Deed
Ja mam 166 a 56kg a mam 360gule vysoky profil.. zhodnot sama ci 400 ale ja skm rada ze do 390 som nesla:)

Martina210

Zoe 23

Písala si že prsia čo máš teraz sa tí zdajú malé.Že nadruhykrat pôjdeš aspoň do 460.Tak úprimne tí poradím ber aspoň 500 ml.Lebo ozaj to neni veľa.Ja meriam rovnako ako ty a vážim 57 kg.Na mne keby som si odmyslela tie nohy plnsie ktoré mám tak by boli aj ok, lebo ja mám dosť utly pas.Brala by som aj vacsie.No čo už na prvýkrát sa nedalo :-(((

zoe23

bianka77

jaaaaaj bianka, vobec nie su akurat, ja by som tak chcela vacsie, tiez mam hrudnu kost široku takze ani nikdy nebudu tak pekne pri sebe a este ani širku 12cm implosu nemozem prekrocit(to mam teraz) lebo pri vacsej by uz bol viditelny kraj implosa, no cele zle, takze uz mozem ist len do extra vysokeho profilu, lebo tou širkou som obmedzena. Veru neviem ci vydrzim do dalsej vymeny s tymito 330. Daj foto:) určite ich mas super, ja som tiez z 30 fotiek vymazala 25 kym sa mi nejaka pozdavala :D

bianka77

deed
ja mam tiez 168cm a 50kg...aj dnes mi dr.na kontrole povedal vraj dost chuda :) Mne zasa dost vidno rebra...mam uzku hrudnu kost(som myslela ze siroku) a vyrazne svalove upony na tu hrudnu kost...jednoducho povedane vidno mi rebra aj tam kde inym nie.... Ja som mala asi trochu väcsi zaklad ako ty..v galerke som mesiac po kojeni....este isli trosku dole,ale len trosicku,nosila som 75B.Mam 305ml anatom(gule som mat nemohla)a na mna je to aj dost...teda uz si zvykam ,ja osobne by som asi väcsie nechcela....Zatial mam podprsenku 75D uvidim ci pri nej aj ostanem...uvitala by som to C.
Zoe23 podla mna ich mas akurat....ale to je asi tvoj pocit...ale je fakt ze foto skresluje...

Martina210

Slniečko 83

Ahoj, to dvojité prso nemusí vzniknut vždy.Mne to bolo tak povedané, že ked mám svoje pôvodne pevne, take tvrdé myslím, len malé.A ked dajú vacsi implos tak môže vzniknut.Vieš ja si ich stale pozorujuem, a uvidíš to aj ty ked budeš mať spravene.Napr.skús potom ked sa zahoje samozrejme, si tá napnut prsny sval, a budeš vidieť taký obrys implosu v spodnej časti.Inak tip top :-)

Žiadne obavy doktor vie čo robí ;-)

zoe23

deed

no tak dilemu ci gule alebo anatomy som mala aj ja a riadnu :D
Ale nabuduce davam gule na 99%
A kolko si chcela ked nie 400?
Skus si v galerke kuknut napr. v.girl ona ma 390ml ale stredny profil to ma tusim projekciu 4,4 ale ty si daj vacsiu :)teda lepsie povedane vysoky prfil si daj :) ale tak uvidis co ti povie aj doktor.

Martina210

Tomyum1
Ja si to tiež tak predstavujem, že po odkojeni určite poklesnú aj koža sa natiahne.Tiež si myslím že rez vedú cez pôvodne jazvy :-)

Martina210

Queen

No ja nechcem žiadne dve jazvy.Ja sa spolieham že po decku sa mi moje tkanivo natiahne a rez bude este raz na tom istom mieste.Tak to si určite neviem ani nechcem predstaviť žeby som mala jednu jazvu v strede a druhú v podp.ryhe.Ani náhodou :-((((((

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk