Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bianka77

nena1
mne tiez povedal ze mam siroku hrudnu kost a upony svalov na nu...ze tiez nepojdu uplne k sebe...tak sa tesim, co si pisala, ze sa snad pohnu. Ja sa inak odhodlavam poslat foto do galerky,ale akosi na tej fotke hladam same chyby...raz mi priserne vidno rebra...potom na fotke vyzeraju ako padnute dole...potom zasa studujem, ze bradavky nie su presne v strede...no ja neviem.

bianka77

xxsandyxx
wendy18
ja som mala na jednej stane take priserne pichanie a tahanie...tvrdy ten sval okolo ze som nemohla vydrzat...tak som si kupila flektor naplast,strihala male pasiky a lepila na ten bok..a po tyzdni mi to pekne povolilo..vsetko chce len cas

xxsandyxx

Wendy18
Ahoj no ja mam uplne ten isty pocit..asi to mame len my dve:) dufam ze to zmizne lebo je to dost neprijemne.. Ako dlho si po op? Ja 18 dni

anosa 12

Nena1 a kolko cm su tie jazvy? Skoro som si cvrkla ze 5- 6 mesiacov.:-D:-P jasne , ze je to logicke , ze sa to musi zahojit, proste tkanivo atd ale teda mne to cele vsetko tak neprislo, ja neviem co so si myslela., ze do 2 tyzdnoch budem ako z "photoshopu"Tak som rada, ze sa tu mozem popytat, lebo teda soky by ma cakali.

wendy18

xxsandyxx

ahoj ja som sa to tiez minule pytala a nik mi na to neodpisal asi pred tyzdnom som to tu pisala ale mam pocit ze to uz pomaly mizne.Ja som si tie slachy aj videla ked som sa poriadne natiahla aj som citila ze ma to uplne nepusti ze to taha.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk