Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

juliana581

ak si dám urobiť prsia ešte pre deťmi, veľmi sa potom kojením tie prsia zmenia? nie sú potom implantáty ovisnuté, hm?
aké máte skúsenosti? kojenie a silikóny?

evellina

Ahojte ...ja to tu nestiham citam, strasne rychlo tu pisete...:)
Dakujem pekne za info ako sa dostanem do galerky.Cez vikend to skusim poriesit.
Mam strach z operacie, strasne vas tu obdivujem aku mate odvahu.Bojim sa operacie, narkozy a potom najviac sa obavam komplikacii, ci organizmus prijme ten cudzi material, neviete stalo sa vam niektorej, ze po opke to zacalo hnisat, alebo ze to bolo zapalene a silikony museli ist von????....baby a u toho doktora Marsala kolko stoji operacia aj so silikonmi???ß..ja si to skusim najst aj na nete, ale budem rada ak mi aspon priblizne napisete...Ja som v zahranici, zijem a pracujem v DE a uvazovala som ze operovat by som sa nechala doma na SK......dakujem paaa

slniecko83

Martina210

Tak dufam ze mi nevznikne dvojte prso. Moje cicily noe su pevne,po kojeni su make no katastrofa .prresne za 2 mesiace mam opku tak dufam ze vsetko dobre dopadne

assaabloy

Sashea
super..aj ja mam 75D ale ja mam zatial iba jednu podprsenku :) tak symbolicky som si jednu nevystuzenu kupila a asi aj zajtra uz pojdem na nakupy. zobrala som so sebou tu do irska aj rodicov aj svagrina pojdeme vsetci :)bude veselo zajtra drzim palce na kontrole, povypytuj sa nieco aj pre nas ostatnych :) aj na tie jazvy co ti povie. moje su ok, nenatieram ich nicim.

bianka77

zoe23
assaabloy
cosi som tam napisal,ale akesi krpate :) poslala som zajacikovi...s prosbou nech to prekontroluje...tak uvidim...ale teda neviem to uz lepsie odfotit :/

sashea

Assaabloy
Nevystuzena je 75D vystuzene som este neskusala:)) vies co asi pred tyzdnom som mala jak palenie ale po chvili to preslo tak som dr ani nevolala..zajtra mam kontrolu tak sa popytam snad vsetko:) inak ma nic neboli iba ked si jazvu pretieram kremom a trosku vmasirovavam krem ma trosku boli.. neviem ci je to normalne ze su este citlive.. joj no musis sa setrit.. mysli na to ze stale kludovy rezim:))

zoe23

bianka77
no ja ked som videla foto co ma doktor odfotil,tak omg! ked si pomyslim, ze taku hruzu bude ukazovat buducim prsaticam a ja som do galerky tiez šlahla este take ked boli prsia špicate, ved nemame tam hlavy tak čo :)
Ja to tiez v Painte pisem, tam je take tlacene A na text:)

assaabloy

sashea dakujem :) anoooooo mame prsia tak sa mozeme vytesovat :)a ty ako sa mas? vsetko ok? boli nieco? mna teraz popichava po tej namahe ale su v poriadku a dnes som prisla nato ze ich dam spolu :) aku mas velkost podprsenky?
bianka77
ja to robim v programe Paint...je to lahke..ak mas nejake otazky pytaj sa isto ti kazda z nas poradi aj v tomto :)