Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Danka123

ALL
Ahojte, tak sa mi podarilo dostat do galerie :)
viete mi povedat, ktora baba bola u p. doktora HEDERU? dakujeem :)

bittersweet

Zuzka.forum neviem podla coho to oni vlastne odhaduju pri velkych asymetriach, ale tiez by som si to predstavovala, ze by mohli pocas operacie pripadne zredukovat tkanivo vo vacsom prsniku, ved to asi vidno uz rovno na operacke, ci velkost odhadli. Ale teda pisalo tu viacero bab o asymetriach, aj od tych najlepsich operaterov, zrejme to take jednoduche nebude. skus prelistovat albumy, ci nenajdes asymetriu od dr.Mladeka, ja ked som sa chystala na opku, tak neviem ci som nepresla aj vsetky albumy a nevidela som myslim nic podobne konkretne od neho.. drzim palce nech sa ti to este aspon trochu dorovna, ja osobne by som to nevahala riesit s doktorom, dala si za to nemale peniaze.

Zuzka.forum

zajačik,
- ďakujem, fotky som poslala, už by to malo fungovať :)

NessaF
- hmm, zaujímavý príspevok, škoda že som nečítala PRED, tuším už by si mala byť PO, som zvedavá ako to dopadlo, fotky? :)

Bobcatko
- čítala som tvoje príspevky, to je mi fakt ľúto, hoci som nevidela fotky, nemôžem celkom posúdiť, ale kukni moje a možno sa ukludníš, som síce len 4týždne PO, ale neverím že sa to upraví, určite ma čaká reopka, čistá depka už teraz :D

ALL:
- fakt nikto s asymetriou od Mládeka?

galeria

Zuzka,
mne od teba prišiel jediný mail s otázkou ako sa dostať do galérie,na ktorý som ti odpovedala. Od vtedy mi nič od teba neprišlo,tak ti nemám ako poslať ďaľšie inštrukcie. Tak ešte raz pošli na galeria@zoznam.sk tvoje fotky spolu s nickom.
zajačik

Zuzka.forum

ALL:
ktorá z vás s asymetriou bola u dr. Mládeka v Nitre? ako vám ju dorovnal?

bittersweat,
ďakujem za reakciu, čítala som dozadu asi 100 stránok a našla aj tie dievčatá ktoré si spomínala, ako vidím, je nás viac nespokojných :/ tých 60ml sa mi zdalo ok, lebo pôvodne chcel 330 a 360 ale tesne pred opkou jak ma zakresľoval, tak zvýšil na 390 a ešte zvažoval 410, čo som zamietla, lebo sa mi to zdalo moc veľa (ja som nechcela veľké), myslela som si,že tou modeláciou na väčšom sa to dorovná a keď už mi oreže celú bradavku tak z neho odoberie čo treba a zmenší ho tak aby "dobehol" ten menší, skrátka som verila v jeho skúsenosti a odbornosť - veď snáď vedel čo od neho chcem! no nič, som len 4týždne, ešte počkám.. :)

Olesya,
čítala som aj teba dozadu, nuž mala si len malú asymku zrejme, 7 týždňov po a už spokojná, gratulujem :) inak sa teším aspoň tomu, že zatiaľ nemám žiadne iné komplikácie, ani bolesti či pichania a iné veci čo som tu čítala, ja som si vybrala dr. Mládeka na základe dobrých referencií a že NR bolo najbližšie k bydlisku, vôbec som sa tým nejako nezaoberala, riešila som iné osobné problémy a toto fórum som objavila až po :)

galéria:
stále mi neprišlo heslo a urgencie sa vracajú ako nedoručené, čo mám robiť?

bittersweet

Zuzka tvoj problem je zrejme velmi osemetna tema- dorovnat rozdiel vo velkosti, par dievcat tu na fore riesilo podobny problem, ako mas ty a zial im asymetria nezmizla, pohladaj par stran dozadu, ja si pamatam len assabloy a slniecko83. nehladala by som vsak odpoved primarne na forach, ale priamo u doktora, ktory by sa mal zodpovedne postavit k tomu, co pripadne nezvladol. ak si mala vacsi rozdiel medzi prsiami, tak 60ml rozdiel v implantatoch to ozaj nemusel vyriesit, nalej si to do odmerky- je to dost malo.

Olesya

Zuzka
Ano ja som mala asymetriu ale nie nejaku velku.mam rovnake ml v oboch a lavy mi jemne domodeloval okolo bradavky.teraz su uplne rovnake.som 7 tyzdnov po.
Ono s tymi rozdielnymi ml je to tazke.nie kazdy dr to vie urobit aby boli rovnake.a mozes to mat dlho opuchnute.tusim niekto na omlazeni to mal par mesiacov...2-3 kym sa rozdiel vyrovnal.
A niekomu vznikla opacna asymetria.preto treba dobre dr vyberat ..

Zuzka.forum

Olesya,
teraz mi napadlo k tomu čo si písala, ty si mala tiež asymetriu a dal ti rovnaké implantáty? hmmm, asi si nemala tak veľký rozdiel medzi nimi...a teraz ich máš rovnaké? kedy si bola na opke?

Zuzka.forum

Olesya,

dosť veľkú asymetriu (dr. mi dal preto rozdielne 330 a 390 na dorovnanie + modelácia a stále je tam veľký rozdiel), poslala som foto do galérky, no stále žiadna odozva, tak neviem či to tam je, lebo to ozaj treba vidieť.. kontrolu som mala po 2 týždňoch, dr. k tomu nevravel vôbec nič a ja som sa vtedy na to nespýtala, obe boli ešte opuchnuté a tvrdé, tak som naozaj dúfala že je to len dočasné a že ten väčší je viac opuchnutý kvôli tej modelácii (ako si mi aj ty nižšie písala), ďalšiu kontrolu mám o 3týždne, to sa ho už určite spýtam, dovtedy s tým zrejme nič neurobím, poctivo dodržiavam nosenie podprd i šetriaci režim, tak uvidím... kiežby sa stal zázrak! :(

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk