Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Danka123

Serena
ďakujem za info :)napisem...
zatial teda pridam moje pred...nech uz je februar, aby som mohla ukazat aj po :) hlavne, aby som ich uz mohla nosit :)

bobcatko173

zoja83

ahoj som v galerke ale len pred op, po op som radsej ani nedala, lebo to vyzera hrozne :((
operoval ma Dr. Paliatka pred pol rokom.. bola som unho a povedal mi, ze sa to bude riesit, pravdepodobne znova opka, aby mi to jedno prso dvihol.. :( preco sa pytas??

Serena

Danka123
Ahoj, posli mail na galeria@zoznam.sk s poziadavkou o heslo, no musis poslat fotku svojich prs pred operaciou a potom aj po operacii a je dobre prispievat na forum..

Danka123

Ahooj ZOJA83
prosim ta, ako sa dostanem do galerie? chcem si pozriet, nech si viem lepsie predstavit co ma caka

dakujeem :)

zoja83

Ahojte
KOCKY
som tu dlho nebola

Bobciatko a kto ta operoval ....???
mas nejake foto ako to vyzera teraz ? v galerke som ta nevidela

Danka123

Ahojte, viete mi povedat, ako sa dostanem do galerie a kde je? Inak vcera som bola na konzultacii u Hederu v Interklinik. Bola som iba tam na konzultacii a dalej ani nejdem, som spokojna s pristupom :)

orchydei

ja to kôli práci odkladám už druhý rok,ale čo som čítala tak veľa operácíí sa aj nepodarilo a mali stým baby problém,museli si hladať iných lekárov,na opravu ,najlepšie recenzie má Mudr.Ježovitová tak je asi rozhodnuté,tiež mám menšie strie tak dúfam že to potom nebude veľmi vidieť ,už sa teším :-))

Zuzka.forum

Tinas,

Ja som bola u Mládeka v NR a prebiehalo to takto: najprv si zapísal osobné a iné údaje do PC, potom mi ukázal taký papier s nakreslenými 4mi typmi prsníkov (2xkvapkovité, 2xguľaté),že ktoré sa mi najviac pozdávajú, potom som sa vyzliekla a meral mi prsia pravítkom v rôznych smeroch,uhloch, zapisoval si to, no a potom bola diskusia o tom, čo vlastne chcem, akú veľkosť,tvar, navrhoval a ukazoval mi rôzne implantáty, aj som ich chytala do ruky a skúšala do podprsenky, nad 400 sa mi zdali veľké, stále som mu opakovala, že nechcem neprirodzené gule či lopty, nech to vyzerá prirodzene, tak sme sa nakoniec dohodli na 330-360 a 390 (kvôli asymetrii), ukazoval mi aj fotky v PC dievčat s podobnými prsiami pred i po, ešte som sa kadečo pýtala, na všetko mi ochotne odpovedal, dohodli sme termín, cenu, podpísali zmluvu, a bolo, trvalo to cca 45 minút. :)

Serena

Tinas
Ahoj, ja som bola v Nitre u Dr. Mladeka, ktory sa ma opytal aku mam predstavu o velkosti, profile, tvare. Ukazoval mi obrazky, materialy, implantaty, ktore som si mohla aj vyskusat..potom ma premeral a na zaklade tabuliek mi povedal kolko ml a ake rozmery implantatov su pre mna vhodne,..ja som bola rozhodnuta pre operaciu, takze rovno som aj podpisala na tej konzultacii zmluvu a zaplatila zalohu, v skratke povedal, co ma bude cakat a tak..

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk