Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

Martina210
nie som odborník na jazvy a už vôbec nie v podprsnej ryhe. Ja mám vkladané cez dvorce. Ale ... myslím si, že jazva Ti po 7 mesiacoch ostane už vyššie, tak ako je teraz. Sama vieš, že prsia časom po opke poklesli a preto jazva má tendenciu vystúpiť vyššie a nie klesnúť. Ale pri druhej opke si myslím, že to doktori vedia skorigovať. Tak ďaleko by som nerozmýšľala. A čo sa týka tej farby jaziev, ja som po opke vyše pol roka a jazvy mi fakt blednú. Ráno ich napríklad už nie je skoro vidieť. Ale to je fakt individuálne. Myslím si, že ešte Ti vyblednú, len to u niekoho trvá dlhšie. Počkaj do leta, pekne natieraj, aby neboli suché. Mne sa osvedčila aj klasická modrá Nivea. Ale dávala som aj kokosák. Alebo baby tu píšu o silikónových náplastiach. Skús sa popýtať v lekárni. Mňa by ale zaujímalo, či Tvoj doktor na kontrole reagoval aj na uloženie jazvy hmm? U koho si bola?

Martina210

Jaroslava

ahoj vidim ze na fotke mas implantaty uz dlhsie.Aj si s nimi kojila? Velmi pekne mas.Ja by som brala take ako mas ty,myslim stavbu prsnika.Aby mi prsia vyzerali tak krasne prirodze mierne ovisnutejsie.Nie ako keby som dala pod koberec nieco :-)

Martina210

Ahojte kocky :-)
Chcela by som sa opýtať aký je vás názor.

Mám prsia robené pred 7 mesiacmi.Mám 450 mentor okrúhle.Problém mám taký že tie rezy nie sú v podprsnej ryhe, ale trošku vyššie.
Trápi ma toto, že ked by som išla na výmenu implantatov, napr., po dietati.Chcem si dať anatomicke (slzickove) a väčšie aspoň nad 600 ml.Či sa mi tá koža natiahne tak, aby som mala rezy už v podprsnej ryhe, teda menej viditeľné ako mám teraz.Bojím sa toho aby som neskončila tak že tie rezy budú v polovičke prsníka, teda medzi bradavkou a podprs.ryhou :-(((((((( A inak stale mám tie jazvycky červené až fialkove :-((( natieram si kokosakom zhruba mesiac.Nedavala som si predtým na nich vôbec nič, mysliac si nech to sa prirodzene zahojí.ANI SOM SI ICH NIKDY NEOPALOVALA, preto nerozumiem.Myslite ze je sanca ze este vyblednu??? Aj lekár sa ma teraz na kontrole pýtal či som si ich neopalovala :-(((
Ďakujem za vaše rady a názory ;-)

slniecko83

Katus25
Tiez si myslim ze by si si mala dat vacsie ako 525 pretoze si dost vysoka a pod prsiami 90 mas tak si myslim ze by neboli velke. Ak chces mat vacsie prsia nemyslim tym bomby tak daj aspon 575-600. Chapes aby si si hned nepovedala juj mohli byt aj vacsie. Ciciky nestoja stovku tak nech si spokojna,pretoze co citam tvoje prispevky tak vidim ze chces vacsie implantaty. Ak je ta moznost to zmenit tak to zmen ale zalezi len a len na tebe.

Luckam

Ahojte damy.
Chcem sa spytat, tie ktore uz mate po, ci ste tiez pocitovali take palenie a stipanie. Nemyslim v okoli rany (rezy mam pod prsnikom), ale pod pazuchou a z hornej strany prsnika, zo strany od klucnej kosti. Pretoze moj pravy prsnik je ok, takmer ani neviem, ze s nim nieco bolo robene ale moj lavy, je mam taky pocit napuchnutejsi, a toto stipanie a palenie pocitujem ked si liham a vlastne ked lezim. Chcem sa informovat ci je to normalne, ci ste mali take stavy aj vy. Dakujem moc krat za vsetky odpovede...

tomyum1

Katuss25
Ja mam teraz vacsi 420 mentor anatom (mensi 375) ale idem na vymenu lebo som nespokojna s vysledkom (asymetria, rozd velkosti impl) a mam navrhnute nagor gulate bud 520 alebo 560 (rozmer zakladne je u mentor 420 rovnaky ako u nagor 560 len nagor extra vysoky profil je). Mam 170 cm a 54 kg a pod prsiami cca 70 cm. Tie 420 mi robia D kosik (zaklad mam skoro nic). Myslim ze po vymene nebudu prsia vacsie len pojdu viac dopredu teda ako by aj blizsie k sebe v podprde.

Podla tvojich proporcii moj nazor 550-600 ti budu pasovat a vobec to nebudu mega prsia.

Daj pripadne este dalsiu konzultaciu nech sa dobre rozhodnes a si potom spokojna :-) ku komu ides?

Ada 77

katuss25,jasné že nakukla,lebo stále natieram heparoidom modriny.Mám vysoký profil.Keď som bola na meranie hovoril o 380ml a na poslednú chvíľu dal 440ml,že aby mi koža neovisala.Záleží aký máš základ.

katuss25

Ada 77:aj si uz nakukla na ne?aky mas profil??neviem mam mat 525ml ale idem volat nech da este viac ked mi dal sizer neprislo mi to ani ako 3jky

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk