Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

AVAYA

Tak aj mne sa to uz blizi.. idem 13.12. k Dr. Marsalovi do TT. Mam zmiesane pocity.. Bojim sa aj tesim zaroven.. Asi to poznate:-). Stale zvazujem, ci tie implose 295ml nie su malo.. Mam pocit, ze ma doktor do toho trochu dotlacil..
Ak bol niekto u neho na opke v Trnave, ako je to s kontrolami? Mozem ist aj v PK? A kolko kontrol po opke musim absolvovat?
Drzte mi palceky prosiiim.. nech to dobre dopadne:-)

sashea

Tomyum1
Jezis prepac mi to uplne vypadlo:D myslim ze nechcel ale ja som bola lebo predtym som nikdy nebola. Doraz daval na krvnu skupinu, rtg hrudnika a odbery..:) a este mi robili ekg tusim:)

tomyum1

sashea

tak zajtra drzim palce na kontrole, ja idem v pondelok dohodnut implose :-)
prepac ze otravujem ale nenapisala si mi ci mudr chce aj sono pred opkou? dakujem za odpoved...

all

dnes nejak nikto nepise???

Titten

evellina,

doktorov je dost, co su dobri, treba ale zvazit aj vzdialenost, dochadzanie na kontroly a referencie.

Nechcem nikomu krivdit, ale stacilo mi precitat si o Jezovitovej, ze dokafrala pery Gasparovicke, robila prsia Plackovej, mne sa ta praca nepaci, nie su sumerne spravene. Rovnako v galerke sa mi nie vsetky prsia od nej pacili, aj ked to je subjektivny pohlad a fotka vela urobi, ale aj pokazi.

Ja kvoli pristupu neodporucam MUDr. Gubu v ULK, je to sice odbornik v plastickej chire, ale pristup zvlastny, ani nepremeral, z 3metrov zhodnotil, ze da mi max do 300ml, medzirecou zadrel, ze som neni uz najmladsia a preto mi vacsie neda (mam 30r), a nedali sa u neho skusat ani makety implantatov. Prosto sebavedomie mu nechyba, tvoje predstavy ho nezaujimaju, on si spravi svoje a ber, alebo nechaj tak. Tak som nechala a sla k MUDr. Marsalovi do PK (operuje sa v TT) a to bolo uz podla mojich predstav.

Mala som termin bud. tyzden k Cervenovi, no cakat trebalo 9mes na konzultacku len a opku asi az v lete 2014 najskor, tak som termin kamoske pustila a uz som presne 6mes po opke

sashea

Tomyum1
Ahoj hej teraz v stredu idem na kontrolu:) uz sa tesim, nosim kosticove podprdy tak dufam ze ma nedprdne:D joj a normalne som neverila ze kolko chlapov okolo mna, frajer len pre pivko siel k baru a na mne v sekunde 4 chalani:D joj dobra zbran to je tie prsia;)))

Evellina
No dojtorov je plno, najlepsie je ist dakam odkial si lebo Pre mna bola aj 15min cesta domov v ba hroza kvoli rozbitym cestam.. a to natriasanie a vytlky fakt bolia, ani pas som nemala a druha vec ze potom behas na kontroly k nemu a zas musis behat za nim.. a aj ze baby co chodia na viac konzultacii.. ja som tiez bola u jezovicovej ale nesla som k nej, hned mi povedala 400 a ani ma nemerala nic.. potom som isla k paliatkovi a velmi spokojna som so vsetkym.. ale aj na interklinik napr su baby spokojne.

Rozalka

evellinka, do galérky sa dostaneš tak, že musíš tu na fóre popísať pár komentárov, poslať na e-mail: galeria@zoznam.sk foto svojich pŕs bez hlavy a potom Ti pošlú inštrukcie ako sa vieš prihlásiť do galérky. Typ na doktora je veľmi ťažké, tu na fóre chvália červeň - dlhá čakacia doba, Mládeka v Nitre, Očenáš BB, tak skús pozrieť galérku a rozhodneš sa..

katuss25

tomyum1:ahoj praveze som uz volala vravel ze mi zavola spet no cakam a ked zavola uvdime co povie nezavola idem ho bombardovat ja:-)))no neviem 600 nepusti ma uz ani na kliniku ja idem 18.12 ty uz budes mat po super a ja riesim nonstop tiez...ale tak to ma byt:-)