Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

anosa 12
župan ani osušku nepotrebuješ. Tak skoro sa neosprchuješ :-) Stačí len malý uteráčik, zubnú kefku, pastu,nejaké papučky a pyžamo

tomyum1

Sashea
Tebe co doki kazal priniest na kliniku? Este mam jednu konzultacku ohladne implosov tak sa ho spytam ale keby som nahodou v strese zabudla :-) dik moc :-)
Inak ako cecuchy vytesujes sa cooo :-)

katuss25

Ada 77:-)ahoj aka si vysoka vaha?ake si mala predtym prsia?ja mam 182cm a 77kg pod prsiami do 90cm ked mi daval sizery boli obrovske no nevieeem:-(kolko si po opke?u koho si bola?

anosa 12

Nena1, pls este ma napadlo staci mi zobrat pyzamo, papuce,osusku,uterak,hygienicke potreby a zupan? Ci zupan mi daju? Lebo v papieroch je len pyzamo,papuce,hygienicke a ine nic.

Ada 77

katuss25,ja mám 440ml anatomicke Mentor a zdajú sa byť také v pohode.Pooperacnu podprsenku mám C.Normálnu ešte neviem,ale viem a vidím že konečne mám prsia.

katuss25

ahojte budem mat 525ml mentor anatomicke su mensie ako okruhle neviete niekto poradit aka to bude asi velkost?alebo velkost podprdy?ja som stale na vazkach ci neist do okruhlych su vacsie:-(cely zivot tuzim po velkych prsiach bojim sa ze budu male pri mojej vyske a vahe...dakujem

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk