Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

xxsandyxx

Wendy18
Ahoj no ja mam uplne ten isty pocit..asi to mame len my dve:) dufam ze to zmizne lebo je to dost neprijemne.. Ako dlho si po op? Ja 18 dni

anosa 12

Nena1 a kolko cm su tie jazvy? Skoro som si cvrkla ze 5- 6 mesiacov.:-D:-P jasne , ze je to logicke , ze sa to musi zahojit, proste tkanivo atd ale teda mne to cele vsetko tak neprislo, ja neviem co so si myslela., ze do 2 tyzdnoch budem ako z "photoshopu"Tak som rada, ze sa tu mozem popytat, lebo teda soky by ma cakali.

wendy18

xxsandyxx

ahoj ja som sa to tiez minule pytala a nik mi na to neodpisal asi pred tyzdnom som to tu pisala ale mam pocit ze to uz pomaly mizne.Ja som si tie slachy aj videla ked som sa poriadne natiahla aj som citila ze ma to uplne nepusti ze to taha.

Nena1

anosa12
tie jazvy sa v podstate ešte stále hoja. Ale, tak cca po 5-6 mesiacoch začali vyzerať k svetu. Napríklad, keď prídem domov z práce a zhodím podprdu, tak sú tam ešte ružové čiaročky, ale napríklad ráno, keďže spím v noci bez podprdy, už nie je nič vidno. Proste, chce to čas...

anosa 12

Inac lubis sa mi kattuss25 ty ides za svojim, dr. je isto v pozore ked prides!:-D vies, co chces a to je to naj. Ja som nerozhodna a idem si na nervy.

anosa 12

Nena1 diky bo som skoro odpadla , ked som precitala o tych jazvach:-D:-P teraz si ma ukludnila. Viem, ze pre svoje dusevne zdravie by som uz citat nemala aleneda mi .
Ja nemam pristup do galerky, nejak skoro som dostala termin konzultacie aj opky, ze uz sa mi to ani neoplatilo pozerat.:-D jasne, ze si teraz nadavam, ze preco som hned neposlala foto a mohla som vas vidiet. Takto si vas vsetky len predstavujem. Jednoznacne ste vsetky predmnou a vediete o prsia!:-D

Ja mam 170 a 57kg do opky budem mat zrejme 59 bo jem ako besna. A rozmyslam, ze dr stale rozpraval o tych 400ml a ja nie a nie, bo sa bojim, ze budem velmi prsnata, teraz mi to neda pokoj. Ze mozno tych 400ml nie je moc...neviem proste.

Nena1

anosa12
a mikiny nenosím :-) Ale, keď chcem, tak schovám a keď nechcem, tak vytlačím, a potom všetci čumia :D Ináč, fotky v galérke skresľujú. Realita je zvyčajne menšia, ako fotky

Nena1

anosa12
ha! ha! Ty už to tu nečítaj :-D Cez dvorce je to supeeer! Nemá sa Ti ako posunúť jazva, imploš Ti netlačí na žiadnu ranu a jazva časom splynie s dvorcom. Doktorko Ti ich vymodeluje a dvorce budú presne v strede, tam kde majú byť. Ako z katalógu :-) Mám 170 cm a keď som išla na opku mala som 55kg. Teraz mám 57kg, dúfam, že je to svalová hmota :D