Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

katuss25

Ada 77:tak si spokojna ja mam take dobre vytahane acka ked ich natiahnem tak aj dobre becka...ale to musi byt dobre ponatahovane

katuss25

tomyum1:ako je to mozne ze ti dal take rozmery a nesedi ti to kto ti to urobil?budes mat vymenu v ramci reklamacie?u koho si bola ku komu ides?co sa mas tesit tak riesis vymenu:-(ale dufam ze budes spokojna...ja som bola uz 2x na konzultaciu prvy krat mi dal 450okruhle 475anatom 2xmi navrhol 525 anatom som mu vravela ze radsej anatomicke by som chcela...normalne mam obavu ked mu zavolam 3x ze chcem zas vacsie ze mi zlozi telefon :-D idem k dr marsalovi do tt..nestoji to 100e takze skusim volat dakujem za podporu

sashea

Tomyum1
Ahooj:) no super, vcera som bola prvy krat na disko- mala som vystrih a seci slintali:D
Ja som si zobrala pyzamo na gombiky, papuce (aj pohodlne som prisla teplaky a tenisky, ziadne stekle) jupika som si kupila a keksik ale ani som nejedla, furt infuzky davali. Zuby som si ani neumyla..boleli to:) telefon, aj knizku som mala ale nevladala som ju ani vytiahnut:/ drziiim palcee daj pak vediet, ja idem 20 na kontrolu

Nena1

Martina210
nie som odborník na jazvy a už vôbec nie v podprsnej ryhe. Ja mám vkladané cez dvorce. Ale ... myslím si, že jazva Ti po 7 mesiacoch ostane už vyššie, tak ako je teraz. Sama vieš, že prsia časom po opke poklesli a preto jazva má tendenciu vystúpiť vyššie a nie klesnúť. Ale pri druhej opke si myslím, že to doktori vedia skorigovať. Tak ďaleko by som nerozmýšľala. A čo sa týka tej farby jaziev, ja som po opke vyše pol roka a jazvy mi fakt blednú. Ráno ich napríklad už nie je skoro vidieť. Ale to je fakt individuálne. Myslím si, že ešte Ti vyblednú, len to u niekoho trvá dlhšie. Počkaj do leta, pekne natieraj, aby neboli suché. Mne sa osvedčila aj klasická modrá Nivea. Ale dávala som aj kokosák. Alebo baby tu píšu o silikónových náplastiach. Skús sa popýtať v lekárni. Mňa by ale zaujímalo, či Tvoj doktor na kontrole reagoval aj na uloženie jazvy hmm? U koho si bola?

Martina210

Jaroslava

ahoj vidim ze na fotke mas implantaty uz dlhsie.Aj si s nimi kojila? Velmi pekne mas.Ja by som brala take ako mas ty,myslim stavbu prsnika.Aby mi prsia vyzerali tak krasne prirodze mierne ovisnutejsie.Nie ako keby som dala pod koberec nieco :-)

Martina210

Ahojte kocky :-)
Chcela by som sa opýtať aký je vás názor.

Mám prsia robené pred 7 mesiacmi.Mám 450 mentor okrúhle.Problém mám taký že tie rezy nie sú v podprsnej ryhe, ale trošku vyššie.
Trápi ma toto, že ked by som išla na výmenu implantatov, napr., po dietati.Chcem si dať anatomicke (slzickove) a väčšie aspoň nad 600 ml.Či sa mi tá koža natiahne tak, aby som mala rezy už v podprsnej ryhe, teda menej viditeľné ako mám teraz.Bojím sa toho aby som neskončila tak že tie rezy budú v polovičke prsníka, teda medzi bradavkou a podprs.ryhou :-(((((((( A inak stale mám tie jazvycky červené až fialkove :-((( natieram si kokosakom zhruba mesiac.Nedavala som si predtým na nich vôbec nič, mysliac si nech to sa prirodzene zahojí.ANI SOM SI ICH NIKDY NEOPALOVALA, preto nerozumiem.Myslite ze je sanca ze este vyblednu??? Aj lekár sa ma teraz na kontrole pýtal či som si ich neopalovala :-(((
Ďakujem za vaše rady a názory ;-)