Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

mne ju tiež pichli okolo 18.00 hod večer pred opkou. Operovaná som bola na druhý deň okolo 13.00 Ale som si zašla so zabalenou injekciou do Šnopu a tam mi sestrička pichla. A vrátila sa ešte domov. Na opku som prišla potom na druhý deň. Anosa12, je to dlhý proces, ale stojí to za to :D

Ada 77

Anosa 12 mne pichol injekciu na riedenie krvi večer pred op.Dali mi ju priamo v nemocnici,ale ja som tam už bola vlastne celý deň a noc pred op.

bianka77

Anosa
vecer sa zvykne pichat Fraxiparin-prevencia trombozy.Ale napr. ja som bola u DR. Cervena a tam nedavaju nic....niekde davaju zasa po operaciii....ale väcsina tu podla mna nedostala nic.Ak si zdrava,podla mna netreba,je to kratky zakrok...ale ved tvoj Dr. vie najlepsie.

bianka77

anosa12
Titten
aj mne bolo otrasne zle...bola som ale velmi smädna,sestricka mi davala pit caj...potom mi bolo coraz horsie...som nevedela ci mi je tazko z toho caju,potom som radsej vodu pila....nakoniec mi sama sestricka ponukla colu-povedala, ze bud sa mi ulavi alebo to pojde von...a tak aj bolo...islo vsetko von :D
Ale potom uz bolo lepsie :)

bianka77

AVAYA
ahoj no zatial som si kupila 75D,kedze 70 nebol..takze som na D kosiku,cakam ci sa este usadia,povolia...mne by stacil taky C kosik.Takze u teba to na ten B-C podla mna bude stacit,ja som mala predtym B a mam 305ml.

anosa 12

Nena1, Titten, sashea, ada77 dakujem krasne za rady a informacie!!! Velmi mi to pomaha!
Dnes som rano vstala s tym, ze chcem opku uz zajtra.:-D tento posledny tyzden bude asi najhorsi, predoperacne uz mam ,uz budem len rozmyslat a vyckavat.

Nena1 mne doktorko hovoril o nejakej injekcii pred opkou, vecer si vraj mam pichnut a teraz rozmyslam, ze mi nic nedal. Dokelu. Dal ti nieco?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk