Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bianka77

AVAYA
ahoj ja mam 168cm a 50kg.A mam 305ml anatom...a je to aj dost,aspon pre mna...asi budem jedna z mala.Vsetky lutuju ze nesli do väcsich,ja teda nie...bohato mi to staci :)este dokonca cakam ze trosku sa zmensia :)

AVAYA

Ahojte, tak sa k vám pridávam aj ja.. a gratulujem všetkým, čo už to máte za sebou.. Mňa operácia čaká koncom novembra, akurát, keď tak čítam vaše príspevky, začínam pochybovať, či som si nevybrala málo. Doktor mi navrhol 275 mililitrové anatómy, ja som sa nakoniec rozhodla pre 295 ml. Má niektorá z vás podobné implantáty? Som vysoká 168 cm a vážim 55 kg, čiže skôr útlejšej postavy..
A kde ste si dávali robiť predoperačné vyšetrenia? Neviete odporúčiť niekoho v BA?

katuss25

jaraslava:ahoj pozerala som foto musela si menit???kde si bola ake mas teraz?skore uzdravenie hlavne bezbolestne prajem:-)

jaraslava

Baby mam ti za sebou dnes , tu reopku po 10 rokoch vymema ufffff , dnes nic moc , hadam zajtr bude lepsie... Ale som rada :)

sashea

Amy28
Musíš poslať fotku svojich prs -bez tváre- a aj svoj nick na email galeria@zoznam.sk a ona ti posle pristupove heslo aj stranku :-)

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk