Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zuzka.forum

Olesya,

ďakujem za povzbudenie, tiež si vravím, že to chce čas, no aj tak mám obavy, pretože aj keby to väčšie (modelované) prso odpuchlo, tak kvôli tej popraskanej a už neelastickej koži, zostane v nižšej polohe a v inom tvare ako to druhé..ach jaj, takže trpezlivosť a čokoľvek z toho bude, bude to určite lepšie než to čo predtým ..snáď dr vedel čo robí.. :)

Olesya

Zuzka
Toto je este skori hodnotit. Kazde prso sa ti inak hoji a to kde mas modelaciu moze byt viac opuchnute...este vyckaj. Moze to trvat par tyzdnov...
Ja mam sice v oboch rovnake implantaty , ale na lavom mi tiez robil modelaciu. Bolo viac opuchnute ako prave...

Zuzka.forum

Ahojte baby, super toto fórum, ďakujem všetkým za príspevky, veľmi pomohli, keďže som rovnako ako mnohé tápala v rôznych pochybnostiach a otázkach. :) Takže k veci: som tri týždne po opke (MUDr. Mládek, NR), všetko ok, ešte mám tie raňajšie tvrdnutia a mierne bolesti chrbta (zo spania), tá druhá podprda s prešívaním mi tiež ničila bradavky,ale na radu jednej z vás si to potieram kalciovou masťou a objednala som si z lipoelastic.cz dve ďalšie bez prešívania, po 2týždňach som začala chodiť do práce (v kancelárii),som ok, takže zatiaľ sa zdá všetko v poriadku. ALE! Ja som mala pred opkou hrozne zničené prsia: po dvoch deťoch vyťahané, ovisnuté, popraskané, samé srie a navyše príšerná asymetria, ako fakt čistá katastrofa, takú hrôzu ste ešte nevideli. :( Mojim cieľom nebolo mať prsia príliš veľké, len teda aby mali nejaký ten obsah a tvar a aby sa dorovnala tá asymetria. Po konzultácii mi dal 330ml a 390mm pod sval, rezy pod prsiami v ryhe a na tom väčšom mi musel robiť modeláciu cez bradavku (vravel, že mi musí zobrať kus kože,brrr). Čítala som tu niekoľkokrát, že tvar pŕs sa po týždňoch mení a ukladá a zmenšuje, ALE keď ja to prso čo bolo väčšie (330) mám stále oveľa väčšie ako to menšie (390) a už sa mi obe zdajú docela zmäknuté a odpuchnuté, takže sa obávam, že tá asymetria mi už zostane. :((( Prosím vás, je tu nejaká nešťastníčka s podobným "východzím" stavom? Pošlem aj foto, zatiaľ čakám na heslo do galérky. Vďaka. Zuzana

orchydei

ahojte kočeny.chcem sa opýtať či máte niektorá skúsenosť s mudr.Ctiborom Cabanom, z Levic ,Mediklinik,neviem sa rozhodnúť či ísť do Nitry alebo Levíc tie mám bližšie:-))

Olesya

Moje fotky by ti boli na nic.a ta konkretna baba tu nema fotky.tak skus na omlazeni.cz popizerat temy o plastike prs.su tam tiez baby s vacsimi implosmi a maju tam fotky.ale musis tam byt registrovana aby si videla fotky.alebo tam zaloz temu s nazvom 171cm 66kg navrhnute 515ml.a baby ti poradia ci je to vela alebo nie.nirktore sa dost vyznaju a vefia presne poradit.
Ja som sa bala, ze 245ml bude malo a baby mi tam dobre poradili, ze to bude na moju pistavu az az...

A ked si bola na konzultacii a dr ti pivedal ze 515ml....nepovedala si mu, ze sa ti to zda vela? A on co na to....ja di myslim, ze ti to urobi plne C mozno mensie D.

faba1

K mudr.červeňovi
mne sa to zdá strašne veľké
nedalo by sa ti poslať foto na email?
nedá sa mi dostať do galérie,chela by som to vidieť aspoň

Olesya

Podla mba na teba je to ok. Vies kazdenu tie ml urobia inu velkost. Ja mam len 245ml nizky profil.a kupila som si prvu pidprsenku nevystuzenu a je to kosikD.
A jedna baba ma podobne rozmery ako ty a ona ma 535ml vysoky alebo extra vysoky(neviem presne) profil a kupuje si 80C pidprsenku...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk