Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

xxsandyxx

Katuss25
Nemam ziadne fotky este som len 12 dni po opke este su trochu opuchnute, tvrde, musia sa usadit plus ta podprda a pas takze by ti fotky moc nepomohli.. Som si ista ze 500 nie je vela, doktor s tym musi suhlasit ved ty si pacient ktory sa rozhoduje a nakoniec za to aj plati:) mne dokonca chcel dat 550:) takze si za tym stoj... Kedy mas op? Ktory doktor?

katuss25

xxsandyxx..uplne mi zblbol pc dufam ze precitas spravu:-)zajtra sa definitivne rozhodujem no pod 500nejdem ked dal tebe musi dat aj mne:-)dufam ze uz mas bolesti mensie resp ziadne..

katuss25

xxsandyxx zajtra idem na definityvne meranie 18d ma operuje mas nejake foto pre seba pofotene pyzam sa ak ano ci by si bola taka dobra a poslala mi icn na e mail fakt by mi to moc pomohlo mala si bolesti?ako dlho?no uvidim co povie dr zda sa mi ze neni moc za velke:-(

xxsandyxx

katuss25
Bohuzial do galerky nie som prihlasena, nestihla som dat fotky pred op takze uz sa tam asi ani nedostanem.. Mam gule 500 vysoky profil uvidime co z toho bude o take 3-4 tyzdne, myslim ze take plne C-ko vobec nevyzeraju obrovsky. Mam 170 cm a 58 kg take akurat na moju postavu. Dolezity je aj zaklad aky mas pred opkou, ja som mala uplne plochu hrud, nulky.. takze je rozdiel dat 500 do nicoho a 500 ked aspon nejake prsia mas.. Ale s tvojou postavou by som tiez kludne dala 500 gule alebo 550 anatomy

katuss25

xxsandyxx...ahoj budes davat foto do galerky?strasne som zvedava na teba aj ja chcem okruhle 500 mozno anatom moc by mi to pomohlo pri rozhodnuti aky mas profil?

katuss25

slafci1807:-)sashinka1985
kočeny ja sa tak tesim na zajtra ze asi ani nezaspim:-)managerovi berem flasu vina zachvilu si asi aj potykame co stale nieco riesime inak uzasny clovek...som naozaj zvedava som vysoka cez 180 cm vaha vyse 70kg:-D a pod prsiami do 90cm takze mne tam toho napcha som si inak vsimla ze stredny profil je pekny neni to take moc vypukle na vrchu uvidim ale aj tak sa spytam kolko mi moze dat max pri anatomickych:-)slafci ty mas krasne prsia naozaj ako od sochara vymodelovane:-)tak drzte palce zajtra pisem:-)
sashea:ja som naozaj vysoka dufam ze 500 bude dost:-)
assaabloy:ahoj strasne moc ti drzim palce od zaciatku citam tv prispevky vela mi dali myslim ze aj dalsim kockam na fore..mas krasne prsia mozes byt spokojna a pis aj nadalej ak sa ti bude dat kazdy prispevok potesi:-)

sashea

Ja som bola u paliatku a bol zlaty, este aj je, o 2tyzdne mam dalsiu kontrolu, vzdy je precizny, dochvilny a strasne mily:) velka spokojnost.. a nastastie ma odhovoril od 390:D juj drzim ti palce moja:)

tomyum1

Assaabloy
Este pockaj 5 tyzdnov je malo na hodnotenie... Keby si nerobila fotky nazivo je to ok alebo aj tak si nespokojna? Lebo na foto vidno kazdy detail ktory si volnym okom ani nevsimnes. A fotky v casakoch kde obdivujeme dokonale postavicky si aj dokonale vyretusovane:-)

Som zvedava co ti povie lekar na konzultacii... Kontrole... Kedy ides??

tomyum1

Sashea
Mudr u kt si bola ty sa mi zda precizny ze sa vie vyhrat s prsani, nie len ze do rovnakych prs nacpat rovnake implantaty, to vie kazdy. Pozri foto v galerke adadka. Ina velkost implosov, rovnaky priemer zakladne (aby boli rovnake v priemere), len ine ml a profil na vyrovnanie rozdielu.
Chcem to vyskusat nech to mam najlepsie ako sa to da urobit, ked to ani potom nebude tip top (ako tvoje), ok, ale urobi sa vsetko co sa da chapes. Nechce sa mi cakat dalsich 10-15 r ked bude treba vymena, ze ved potom sa to opravi. Zijeme teraz...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk