Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomyum1

Anosa
Som nespokojna lebo mam kazde prso ine, sice som mala asymetriu predtym ale mudr neodhadol velkost a dal rozdielne ml (420 a 375) cim vznikla opacna asymetria. Dr nrpouziva sizery. Ini dvaja lekari mi povedali bezavisle od seba ze rovnake impl by boli v mojom pripade lepsie. Idem si to dat prerobit, vadi mi to v plavkach, aj v podprde, bez podprdy ani nic nenosim.

Ty mas teraz ake prska? Si v galerke? Daj urcite vacsie v kazdom pripade. A gule alebo anatom?

anosa 12

Tomyum1 ,uz som po konzultacke ,25.11 mam opku, stresujem uz . Preco nie si spokojna? Dokelu to fakt, ze nespokojnost???! Ake mas? Ja vysoky profil a ml upresnime, mozem ist do 420ale asi dam 350ml.

tomyum1

anosa

dobre si si vybrala, trsku chvalia, aj ja som u neho bola na konzultke a zdal sa mi velmi precizny (ale vybrala som si minarovjecha na odporucanie a nie som spokojna teraz). fajn ze nemusis cakat, ked si sa uz rozhodla, nech to mas hned, naco cakat a predlzovat stres :-) tak to mas potom opku v polke decembra?

anosa 12

A tiez sa mi teda nechce cakat na opku rok a pol a este to vsetko zlozito planovat.My dost cestujeme takze mozem len v zime.

anosa 12

Tomyum1, ahoj:) nevadi! Idem 25.11. k dr. Trskovi, do tyzdna mi dal termin konzultacie a do dvoch tyzdnov mam opku. Som apelovala veeelmi silno a vypadla mu aj pacientka,tak som hned brala termin. Super , ze je kamoska uz po. Aj ja uz chcem. Stres ma chyta.

tomyum1

Anosa 12
Mrzi ma ze ti nevysiel ten termin konzultky od mojej kamosky... Inak ona bola vcera operovana u Gubu v ULK. Este sa neozvala asi je rozbita...
Ty si sa ku komu rozhodla ist?

tomyum1

Ahoj assaabloy
Co sa tyka podprdy po opke, kazdy lekar radi inak, niektori kazu kosticovu nevystuzenu podprdu (kosticu prisposobit), niektori sportovu podprdu. Ja som si kupila sportovu triumph ktora dobre drzi, a teraz ju pouzivam do fitka.
Drzim palce na kontrole nech je vsetko v poriadku a nech si spokojna. Tych 5 tyzdnov od tvojej opky sa mi zda ze ubehlo ako voda...
Dufam ze budes pisat aj zo zahranicia ako sa mas :-)

anosa 12

Ahojte, baby absolvovali ste kazda sono prs pred opkou? Mne dr. povedal ze ked mam sono z marca z tohto roku a opku mam teraz november, ze mu to postaci. Samozrejmenajradsej by som to absolvovala len v mojom meste plne terminy, takze skusim este Ba, len tazka logistika pri dvoch detoch.

deed

Slniecko
Idem k raczovi na konzultacku 27.11. Tak uvidim co povie a dufam ze opku da na januar :) nech to je cim skor

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk