Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ythyl

Nena 1,
nie nejdem na reopku,len týždeň pred opkou u Červeňa som zistila,že som tehotná:)a teraz som zase u neho objednaná,ale nechce sa mi čakať,tak idem na konzultačku ku dr. Švehlíkovi a dr. Mládekovi a si medzi nimi vyberiem:)obidvaja majú super referencie,tak ktorý ma zoperuje skôr:)lebo ja môžem ísť až v januári,pol roka po kojení:) a chcem min. 400ml,ja by som si dala aj 500ml,len to by muž neprežil :))

Nena1

AVAYA
zavolaj do Interclinik. Oni Ti dajú kontakt na jedno súkromné centrum, kde Ti tie predoperačné vyšetrenia urobia komplet v jeden deň. Je to niekde na Zámockej, ale názov si nepamätám. Platí sa tam, ale výsledky máš do 24 hodín. Urobia Ti predoperačné, aj keby si išla na opku k hocijakému inému lekárovi, nielen do Interclinik

AVAYA

bianka77 a aku velkost kosikov ti to urobilo? Ja mam momentalne velkost take slabe A a idealne ak by som po opke mala medzi B-C.. Len neviem, ci na to tych 295 ml nie je malo..

Dievcata a ako ste riesili tie predoperacne vysetrenia?
Neviete kde v BA by sa dali urobit, komplet aj s odbermi?

Nena1

a ďakujem chrustikovi2, že 31.1.2007 založial toto fórum a správkini galérie, že niečo také existuje! Palec hore!

Nena1

anosa 12 a všetky čakateľky:
deň pred opkou budete asi najviac stresovať. Zamestnajte sa nejakým koníčkom, prácou... aby ste na to nemysleli. Začnite sa vlastne tešiť, že budeteza už za chvíľu krásne! Fakt, táto operácia Vám zmení život, sebavedomie a neskutočne Vám vyformuje postavu! Prajem veľa radosti pri pohľade do zrkadla :D : D :D

Nena1

anosa 12
cez dvorce to trvá dlhšie. Mňa operoval 3 a pol hodiny. Ale Ty to nevnímaš. Ja som mala pocit, že prebehla sekunda a hneď som sa zobudila. Len po prebudení som zistila, že hrudník mám ofačovaný obväzom, tak som tomu ani neverila, že tak skoro mám cici :D A akú veľkosť vlastne berieš? Máš už deti? Ak áno , ber najviac, čo doktor odporučí. Neoľutuješ ;-)

Nena1

anosa 12
brala som colu, ale mi ju po opke zakázali. Tak som ju na druhý deň vybártrovala so sestričkami za kávu :-) Asi týždeň pred opkou som začala užívať homeopatiká "arnica montana". Vyčítala som to tu na fóre a doktorko mi to aj odsúhlasil. Ináč nič. Do nemocnice pižamo aj oblečenie na zapínanie res. na zips. Cez hlavu nič nepretiahneš. Nedáš po opke hore ruky. A ešte sa mi osvedčili vlhčené utierky. Príšerne sa mi po narkóze mastila tvár, tak sa šikli. Nezabudni mobil a nabíjačku :-) Držím palce. Neboj sa! Nič to nie je!

anosa 12

Nena1 velmi som rada,ze som ta tu nasla a potom zmienku o dr a to ma nakoplo hladat recenzie. Zas som viac z neho nadsena, bo mi uz lepilo a ukludnil ma. Dufam, ze vsetko bude ok,hlavne vysledok.

anosa 12

Ahojte. Dievcata ,prosim o info, co ste si brali na opku? Myslim nieco specificke ako cola ,vraj po anesteze je dobre ju mat. Co este? Uzivali ste nejake homeopatika pred opkou?
Termin mam uz za par,tak nech som pripravena.

Ako vam je sveta zit,ktore ste uz po:)