Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

shiela

Lenkalili
ahoj no ešte som sa neobjednala, nenabrala som odvahu. akurát som dala zaregistrovať fotky. no nič tam nemám:-D.

shiela

Lenkalili
ahoj no ešte som sa neobjednala, nenabrala som odvahu. akurát som dala zaregistrovať fotky. no nič tam nemám:-D.

wendy18

Baby ktore ste uz po op a ste take stihlejsie tiez ste si videli pod prsiami slachy ked ste si uplne natiahli ruku nad hlavu?ja si to normalne tam vidim som 5tyz po op snad mi to casom zmizne kym sa tie slachy uplne natiahnu aj to citim ze ma to taha ked sa riadne povystieram poprehynam

deed

sashinka1985 katuss25
ja som dnes volala do interklinik a idem na konzultaciu 27.11. tiez k dr raczovi....tak som zvedava, co povie a na kedy mi termin opky :)

sashinka1985

Katuss25, ja som sa hned preinterklinik rozhodla a predk. Racza. Nad inymi ani neuvazujem. Ja to mam 2hodky tam a 2naspat. Videla som fotky slafci a ma ich pekne urobene. Tymas ale trosku vacsi zakladprs ako mala ona nie? Tak na tebe by tie 500 anatom vyzerali mozno aj plnsie ci niesom zvedava ako sa rozhodnes. Ty ides teraz v stredu,ja tu dalsiu stredu.daj vediet v stredu :-)

katuss25

sashinka1985 Tak gule 500 su nejake 3,5 na mne sa rozlozia nebudu nejake mega ale keby chcema anatomicke tak aspon 550 aby na mne ulazali jedna kočka slafci si dala 500 ma ich ze fakt krasne ale na mna male tak chcem vacsie no nemyslim ze mi da take velke na 1x asi skor da gule 500 ako 550anatom no uvidim v stredu..na nejakou inou klinikou si nerozmyslala?ja to mam tiez hodku tam hodku spet a vo stvr idem este do pn co mi povie tam dr.Siska a ty mas aj vysnivanu nejaku velkost tvar?presne vcera ma utesovalo v bazene uz co chvila budem mat prsia aj ja :-D

deed

kocky ja idem akurat zajtra volat do interklinik. a objednat sa na konzultacku...v podstate mi je jedno, ku ktoremu, lebo su zevraj. obaja dobri :) ...len skoda, ze som nestihla twn zlavovy kupon....co uz....ale som zvedava, na kedy ma objednaju, chcela by som tam ist s muzom....dufam, ze dobre vyberieme, ja som tiez chudsia, mam 169cm a 51kg....ale tiez by som chcela vacsie, aby som potom nelutovala, mam uz 35 a dve deti, dalsie uz neplanujem, tak nech to vydrziiii...juuj drzim inak vsetkym prsteky, co vas to teraz caka, nech dobre vyberiete ;)

sashinka1985

Slniecko83,jasne, kazdemu sa nejake ine pacia. Vela bab tu potom pisaLo po opke,ze tieprSia mohli byt vacsie. Mozno mas pravdu a fakt sa aj ja priklonim k vacsim ked to tam uvidim.:-) potom dam vediet.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk