Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

slniecko83

Angie77

Dakujem za radu. Vyskasam aj aj ten vitamin C a jedna holka mi pisala o cvikle tak aj to skusim a dugam ze sa zlepsi moja imunita

angie77

fufu

ahoj ja som rok po opke..citlivost bradaviek sem tam až bolestivá môže trvat aj dlhšie,ja som to mala tak moc citlivé asi aj do pol roka od opky, potom sa to začalo miernit a teraz to je už úplne normálne, aj ked sa mi zdá že ragujú na všteko citlivejšie než pred opkou :)

angie77

slniecko83

kúp si v lekárni vitamín C so šípkami alebo s postupným uvolnovaním, no minimálne aby bolo v jednej tablete aspon 1000mg vitamínu C, nie v každej lekárni ho majú, musíš obehat, 100 tabliet stojí okolo 10 eur plus, mínus... a denne musíš prijat aspon tých 1000 až 3000 mg vitamínu, číže 1 až tri tabletky...imunita sa ti výrazne zvýši a na 100% už do opky budeš zdravá, doporučujem brat non stop či je leto či je zima, pretože vitamín C nielen podporuje imunitu ale aj chráni organizmus pred rakovinou, my v zimnom období doma berieme 3000mg denne a cez leto aspon tých 1000mg denne a ako tak robíme nikto sme ešte za ten celý čas neboli chorí, dokonca ani dcérka ktorá ma imunitu na nule, čiže žiadnu

slniecko83

Sashinka1985

Ja uz by som tiez chcela mat opku za sebou a vytesovat sa z noveho dekoltu ale musim si este pockat do januara. Ja mam teraz take by som povedala ze take polky a po opke by mali byt stvorocky tak som zvedava ake budu na mne. Hlavne nech vsetko dobre dopadne a budem nesmierne stastna. A o tvare si rozmyslala aky by si chcela alebo uvidis co doktor doporuci?

sashinka1985

Slniecko83 - ja este len idem na konzultacku,20.11 ju mam. Idem k dkt.raczovi. Som zvedava,co mi povie, kedy da termin aj aku velkost. Ja vsak chcem take mensíe,nech mi z nicoho spravi doktor nieco :-) z nulky take dvojky:-D dufam ze budemmat aj ja opku v decembri, ale skor myslim, ze to bude januar.

sashinka1985

Slniecko83 aj mna by porazilo.6 rokov sa odhodlavam dat si prsia, teraz, ked som konecne rozhodnuta si ich dat, tak radsej ani memyslim na to, aka by som bola sklamana, keby mi to nevyslo. Vyskusaj tu stavu, ja ju tiez zacnem Zasa brat aspon 2_3 tyzdne pred opkou.

fufu

sashea

ďakujem, ani ja ešte nespím celkom na bruchu, skôr na boku a dúfam, že citlivosť sa vráti, lebo aj mňa to štve :)Mohli by napísať baby, kt. sú dlhšie po opke, ako to u nich prebiehalo

slniecko83

Sashinka1985

Dakujem za radu vyskusam. Inak tiez sa obavam ci budu vysledky predoperacnych testov vporiadku. Porazilo by ma pretoze po prskach velmi tuzim.

sashinka1985

Slniecko83, mne na imunitu velmi pomohla stava z cvikle. Da sa to kupit v obchode, v potravinach. Zlepsili sa mi vysledky krvi a celkovo som sa lepsie citila. Skus vyskusat.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk