Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

xxsandyxx

Sashinka1985
dala som si gulate 500ml vysoky profil, predtym som mala nulky..Mam pod svalom takze ta bolest a zotavovanie trvaju dlhsie

sashinka1985

Sandy este si len 10dni po opke, mas to este cerstve. Kazdym dnom to bude lepsie a lepsie uvidis. Ake si si dala,anatom ci gulate? A velkost?

xxsandyxx

Sashinka1985
ano u obidvoch, velkost aj tvar som si vybrala sama:), dr Hedera schvalil..
Dakujem, stale to este boliii:(

sashinka1985

Sandy ty si bola nakonzultacke aj u hederu aj u racza? Akano, obidvaja sa zhodli na rovnakej velkosti a tvare? Zavidim ti,ze uz mas potom. Dufam ze aj ja budem mat opku tak skoro ako ty:-)skore uzdravenie zelam :-)

xxsandyxx

deed, sashinka1985
samozrejme ze su obidvaja dobri, len Hedera sa mi zdal taky viac skusenejsi a preciznejsi, dokonca som zistila ze ma najlepsi rating zo vsetkych dr v BA, nie je sice moc zhovorcivy ale odvadza perfektne vysledky..Baby to je ale moj nazor a nechcem vas ovplyvnovat..Racz je tiez dobra volba :)
Na konzultacku som cakala 3 tyzdne a na opku tiez 3 tyzdne, mala som stastie lebo im vypadla pacientka..

sashinka1985

Ja osObne som nenaslaani jeden prispevok, kde by bud na hederu alebo racza bolo nieco zle povedane. Uz to necham tak, idem k raczovi a uvidim. Myslim, ze su dobri obaja, na racza vela bab pisalo, zeje velmi precizny. Aj fotky Odvedenej prace co som videla ci hederove alebo raczove, tak su dobre obe.som rada sandy, ze si spokojna a ze vsetko prebehlo ok. Ako dlho si cakala nna opku?

deed

Kocky ja som sa nerozhodovala, pocula som ze su obaja dobri a nechala som to na nahodu ku komu ma objednaju...sandy myslis ze racz je mensi profik? Hovor teraz rychlo kym sa este vieme rozhodnut :€

xxsandyxx

deed, sashinka1985
Ahojte, som 10 dni po op v interklinik u dr Hederu. Som rada ze ste si vybrali interklinik je naozaj na urovni. Dovolujem si ale tvrdit ze Hedera je vacsi profik ako Racz.. Pre mna bola odvedena praca na operacnom stole a po operacii dolezitejsia ako sympatie na konzultacii..

sashinka1985

Ahoj deed, som rada, ze ides k tomu doktorovi co aj ja.ides na konzultacku o tyzden po mne. Aj ja som zvedava, co mi povie, aky navrhne tvar aj velkost. Podla coho si si vybrala racza a nie hederu?

shiela

Lenkalili
ahoj no ešte som sa neobjednala, nenabrala som odvahu. akurát som dala zaregistrovať fotky. no nič tam nemám:-D.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk