Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

assaabloy

tomyum1
dakujem.ten rozdiel tam vidiet a celkom nezmizne, pokusime sa prsnik dostat nizsie. drzte mi palce. troska to potrva. niektore dievcata maju take krasne prsia rovnake hned po opke uplne fit a perfektne.

Šarli

Sashea, v nemocnici som celkom aj spala :-) uvidim čo dnes doma.. hádam sa vyspim :-) tak tak musím vydržať :-)

Lavenderka

Ahojte,

ja mam termin konzultacie u Dr. Svehlika v Ke. No mam trosku stresy co sa tyka operacie ale to asi kazda. Bolo by mozne vidiet galeriu a pracu pana Svehlika ? Co je potrebne pre to urobit ? Dakujem.

sashea

Šarli
Jasne tak je to zasah do tela, rezali ta.. je to operacia no:/.. musis hlavne kludovy rezim.. lezkaj a uzivaj si ze si doma;) a spanok v pohode? Ja som sa ze dobre vyspala asi az po 2tyzdnoch:)) a mysli na to aka budes cicaaaaa!!!:)))

Šarli

Titten, no už mám po :-) ale veľká bolesť včera :-) dnes lepšie viem sa aj sama postaviť.. mám 345ml,vysoký profil.

tomyum1

Sashea
Krasne prska, kolko mas prosim ta vysku a vahu? Na tebe tie 360 vyzeraju super.

Assaabloy
Tesim sa s tebou ze je vsetko v poriadku a drzim palce nech di vo finale spokojna :-) hlas co povie lekar na kontrole.

sashea

All

Baby ako ziadne stresy..ja som porod este nemala tak to porovnat neviem a bala som sa teda strasne ale skor narkozy ako bolesti. Po zobudeni som mala bolesti kym mi nezabrali lieky, potom uz bolel len chrbat a vecer som uz behala po nemocnici lebo som nevedela lezat. Doma som uz ani nebrala lieky len 2-3 ibalgin:) je pravda ze vstavanie z postele mi robilo problemy ale skor som sa snazila lezat a citat knihy:) ani neviem ako a som 7tyzdnov po opke, stahovacku nosim len na noc a neviem sa vynadivat na svoju novu sexy postavu:))))) aj ked sa mi zdaju velke:D su sexy a uz sa tesim na letoooo... taaaaakzee baby ziaden stres!!! Stoji to fakt za tooo:)))

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk