Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

katuss25

sashinka1985 Tak gule 500 su nejake 3,5 na mne sa rozlozia nebudu nejake mega ale keby chcema anatomicke tak aspon 550 aby na mne ulazali jedna kočka slafci si dala 500 ma ich ze fakt krasne ale na mna male tak chcem vacsie no nemyslim ze mi da take velke na 1x asi skor da gule 500 ako 550anatom no uvidim v stredu..na nejakou inou klinikou si nerozmyslala?ja to mam tiez hodku tam hodku spet a vo stvr idem este do pn co mi povie tam dr.Siska a ty mas aj vysnivanu nejaku velkost tvar?presne vcera ma utesovalo v bazene uz co chvila budem mat prsia aj ja :-D

deed

kocky ja idem akurat zajtra volat do interklinik. a objednat sa na konzultacku...v podstate mi je jedno, ku ktoremu, lebo su zevraj. obaja dobri :) ...len skoda, ze som nestihla twn zlavovy kupon....co uz....ale som zvedava, na kedy ma objednaju, chcela by som tam ist s muzom....dufam, ze dobre vyberieme, ja som tiez chudsia, mam 169cm a 51kg....ale tiez by som chcela vacsie, aby som potom nelutovala, mam uz 35 a dve deti, dalsie uz neplanujem, tak nech to vydrziiii...juuj drzim inak vsetkym prsteky, co vas to teraz caka, nech dobre vyberiete ;)

sashinka1985

Slniecko83,jasne, kazdemu sa nejake ine pacia. Vela bab tu potom pisaLo po opke,ze tieprSia mohli byt vacsie. Mozno mas pravdu a fakt sa aj ja priklonim k vacsim ked to tam uvidim.:-) potom dam vediet.

Lavenderka

Ja mam 171cm a 62kg, no uvidime co mi doktor navrhne ale pod D nepojdem, ked si dam vystuzenu podprsenku mam dobre Ccko :)

slniecko83

Sashinka1985

Mne sa pacia velke prsia a tuzim po nich a kedze mam teraz iba polky tak sa uz neviem dockat na nove. Ja mam vysku 167 a vaha 54kg a takze som chuda mozno tiez pojdu najprv prsia a potom ja,ale uz ked tak nech potom nelutujem ze mohli byt vacsie. Mozno aj ty sa na konzultacke priklonic aj o tri cisla vacsie

Lavenderka

Lenkalili

Vdaka, poslala som foto !
No ja ked si dam push upku tak tam nieco mam, ale co cely zivot budem o podpirach s vystuzou aby som vpredu nieco mala ?
Tak som rozhodnuta pre nove prsia, mam 27r a pokial sa da..idem do toho!

Ano a beriem nevystuzenu podprsenku, kupila som ju v LIDL :)ale davnejsie

sashinka1985

katuss25 Super ze uz si dostala, neboj nezastihnu ta pred opkou, len nesmies stresovat :-)Jamam konzultacku v stredu 20.11.idem do blavy, interklikik,mam to trochu daleko kedze som zo ziliny ale tak nejako to zvladnem hadam:-)co sa tyka kupania a plaviek, tak to je moj stav zufalstva.toto leto si vsak budeme krácat po kupku jak pavice neboj nic:-Dto anatomicke nemaju taku velkost ako chces ty? Len gulate su v tej velkosti ako by sisi priala?uvidis na konzultacke, Mozno sa rozhodnes hned,ako to tam zasa uvidis:-)ja idem sama tam,u mna to bude rychle:-) teda aspon dufam, ja mam 28,deti nemam a zatial ich neplanujem, tak preto chcem aj mensie mat, uvidim ako ich deti zmenia:-)

katuss25

sashinka1985:tak som sa dostresovala az som ich dnes dostala:-)dufam ze dalsi ciklus bude ok kedze 18.12 idem na to..su ovela krajsie anatom.imp.ale co su vacsie ako chcem ja tak moc velke nevypadaju..Dnes sme boli v termalnych kupeloch stavy zufalstva ked som si dala plavky hned si vravim davam si gule nech mi vidiet ze tam nieco mam:-)ale ako sa poznam do stredy budem stresovat z velkostou a tvarom a na druhy den mu volat ze chcem ine:-(ide somnou kamoska na konzultacku bola aj prvy krat tak mi trocha pomoze.Je to tazke je to v podstate na cely zivot vo feb mam 33 a najkrajsie roky chcem byt prsnata a spokojna tak necch to je tip top...kedy ides?a kam do lv ci ba?