Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

slafci1807

anosa 12,
ahojky, keby mám hovoriť len za seba bez prečítania info od kočiek na fóre, tak bolesť je naozaj vydržateľná a trvá najviac prvé 3 dni ;) je to dosť individuálne, podľa toho kde máš aj prah bolesti... ale každým zobudením je to lepšie a lepšie naozaj... a čo sa týka toho pohybu... no dosť, predtým som bola tak 5 v týždni vo fitku, lebo sa tomu venujem viac ako len koníčku vieš... ale naozaj sa neboj :)

assaabloy

sashea
ahojte dievcata..troska som bola zaneprazdnena nebola som na nete. no ano ozval sa mi lekar. v tomto stadiu musim nosit pas cez prsia a o 8 tyzdnov po operacii si budem prsnik masirovat, bud tyzden pri dalsej kontrole mi ukaze ako a to by ho malo prsnik troska posunut nizsie. v mojom pripade kedze implantaty neboli rovnake sa to moze stat, ze nebudu uplne identicke. este by som chcela ist do obchodu a troska poskusat podprsenky a kupit nejaku nech sa troska vidim aj takto uz. no kazdopadne kedze umna bola velka asymetria potrva troska dlhsie kym sa prsniky dostanu do ''konecneho'' stavu. dufam ze to dobre dopadne. teraz to chce cas a trpezlivost.drzte mi palce a esteraz DAKUJEM za podporu a reakcie.

anosa 12

slafci1807 xxsandyxx dakujem za odpoved. Rozmyslam ako sa zariadit ked zrejme budem musiet hned fungovat.

deed ja mam este len pred opkou, neviem zatial presny datum,dufam ,ze cim skor:) A robim si prieskum ,co ma caka. Mladsie ma tiez 2 roky a starsiemu treba denne varit
dietu,takze to bude vesele.

slafci1807

Nela111
ahojky :) ďakujem a takto, ja som najskôr chcela gule, ale doktor to po vyzleceni vylucil, jasne meral ma asi 2x na 1 konzultacke, ja si to uz nepamatam ale frajer tam bol so mnou a povedal ze 2x :D ja iba viem ze mi vravel ze gule nie kvôli velkosti, ze mala by som velky skok pri velkom implosi, takze nechala som si poradit a vlastne uplne vylucil v danej velkosti gule... a ked teraz kukam stare fotky vsimam si aj toto, aj to ze kazda bola inak, inde otočená a dovtedy som si to absolútne neuvedomovala...

Nela111

slafci1807
Velmi pekny vysledok! Naozaj mozes byt spokojna. :) Ocenas ti navrhoval iba anatomy, alebo povedal, ze mozu byt aj gulate? Pytam sa preto, ze na druhej konzultacii mi dr. povedal, ze mam malu vzdialenost medzi bradavkou a podprsnou ryhou, a ze by bolo lepsie dat anatomy (i ked okruhle uplne nevylucil), aby mi bradavky potom nepozerali do zeme (co by sa mohlo stat pri okruhlych). No a zda sa mi, ze na tych prvych fotkach s povodnymi prsnikmi ty mas tiez tu vzdialenost malu (merali ta aj?)..

sashinka1985

Chcem sa vas kocky spytat ak ste niektora boli u dk.racza v interklinik, ako prebieha konzultacka u neho. Idem 20.11.co si tam mam zobrat zo sebou k nemu? Aky ste mali z doktora pocit?

sashinka1985

Chcem sa vas kocky spytat ak ste niektora boli u dk.razca v interklinik, ako prebieha konzultacka u neho. Idem 20.11.co si tam mam zobrat zo sebou k nemu? Aky ste mali z doktora pocit?

sashinka1985

Baby, ako pisete o tej bolesti aze to rannevstavanie je des, zacinam mat z toho hrozu. A to som simyslela, ze tyzden dovolenky mi bude stacit.:-) a to robim v obchode, kde som na nohach 11 hod. No asi si zoberem dva tyzdne volna.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk