Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Ada 77

xxsandyxx ahoj asi je to normálne lebo ja mám úplne to isté len naopak.Ja o pravom vôbec neviem a ľavý stále pobolieva,picha,ťahá atď.Normálne mám pocit že sa mi akosi hýbe,a to som tiež 8 dní po op.

xxsandyxx

All
Baby co ste po op, je to mozne ze uz tyzden ma boli iba pravy prsnik aj rezna rana (opuch, rezanie..) o lavom ani neviem, uplna pohodicka. Som 8 dni po opke

Šarli
tie pancuchy som vyzliekla hned ako som prisla domov. Staci to nosit 24 hodin ako prevencia proti tromboze (pocas op)

Šarli

Sashinka1985, máme rovnakú výšku aj váhu :-) a taktiež som bola plocha ako žehliaca doska :-) všetko aj s predoperačnými ma vyšlo na 3050eur. Mne väčšie ani nemohol dať. Silikón by sa mi mohol zmrštiť..

sashinka1985

Sarli,..ja velkost necham asi na doktora, chcem len aby to vyzeralo co najprirodzenejsie a o take dvecisla nech mam vacsie:-D vela bab tu pise, zeby chceli vacsie, tak uvidim, hoci mne urobi radost aj 5cm v objeme hrudnika:-D:-Dmam vysku 177,62kg a prsia ani nie jednotky..kolko si platila sarli za vsetko?ja ratam tych 3000.hadam to nebude viac:-D

Šarli

Sashinka1985, Nemala som žiadne komplikácie našťastie :-) doktor velmi milý a zatiaľ naozaj neviem usúdiť aké budú ale tá veľkosť sa mi zdá naozaj akurát. Väčšie mi dať nemohol,kvoli hrudníku a koži.

anosa 12

slafci 1807 dakujem za podporu!

nena1 , idem teda k tomu istemu dr ako ty. Si fakt spokojna?:))) Na mna urobil veliky dojem, velmi precizny dr.! Pred tyzdnom som mala konzultaciu a uz mam termin opky, vypadla mu pacientka a ja satlacim nasilu, tak ma berie. Mas anatomicke ci gulate implantaty?

sashinka1985

Sarli pytam sa hlupo ci si spokojna kedze si cerstvo po opke. Beriem spat ten email. Drzím paluchy, nech si co najrychlejsie fit.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk