Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bianka77

lenkali

Ja som chuda-168cm a 50kg.a mam anatomy stredny profil. Myslim ze aj titen ma podobne miery ako ja :)
Ja mam dost kostnaty hrudnik,vidno mi rebra...normalne pod istym uhlom svetla ich zratas :))Ja som sa bala, ze ako to vobec bude na mne vyzerat tie silikony, ci uz gulate alebo anatomy. Som cca 16 dni po operacii...a teda cakam co sa z toho vykluje :)))

anosa 12

Dievcata, tie ktore mate gulaty tvar ste spokojne? Ja som stale viac priklonena ku gulatemu implantatu, dr mi povedal, ze mozem mat aj gulaty aj anatomicky. Som po dvoch detoch, prsia jednotky. Som bola pripravena, ze si nebudem moct vyberat, ze povie jednoznacne anatomicky.

xxsandyxx

Ada 77
Aj ja som 6 den po op :) ranne vstavanie mi tiez robi problemy...treba zapojit brusne svaly, ja sa dam do kolisky rozhojdam sa a takym svihom sa posadim:)
Na modriny je dobra nejaka heparinova mast asi...Ja mam opuch takze prikladam ladove vrecko..A ked 5 minut chodim som velmi unavena, to mi dost vadi..Mas tiez pod svalom?

Nena1

Ada77
jednou nohou som sa zaprela o nohu, respektíve pod epedo postele, ruky prekrížila cez prsia a takto som sa postavila :-)

Ada 77

Ahojte,chcela by som sa spýtať či nemáte niektorá tip na ranné vstavanie z postele.Som 6 deň po op.a ja sa ráno bez pomoci neviem postaviť.A ešte čo je dobré na modriny?Llebo mám celý bok až čierny.Ďakujem.

slafci1807

titten
ďakujem veľmi veľmi pekne, zámer aby nevyzerali ako bum 500 vyšiel a zatiaľ som spokojná a veľmi ma tešia Vaše pozitívne reakcie a Katuss ja som ti pisala, ty platíš a ty máš určitú predstavu o svojom dekolte a jednoducho ked chces velke prsia, na tvoje proporcie by som do 500 menej nesla anatom ;) vidis ako 500 anatom ukazali na mne a keby necvicim davam minimalne 550 to si pis ;)

katuss25

tittem:-)dakujem slafci ich ma krasne jej foto ma presvedcili:-)myslis ze mi ich da 550?ty si bola uz u neho ja mam zmiesane pocity s neho dal mi dva sizery a bolo no mne to bolo malo mala som povedat no ja v strese prikyvla no a riesila s managerom cez telefon vsetko tak idem 13zas tak 550 by som mohla mat ako ty nechcem male male ziadne mam cely zivot...

deed

titten, aku mas posta u, myslim miery? lebo ja som po dvoch detoch na 50kg a 169cm a neviem, ci mam chciet anatomy alebo gulate....dnes som pisala do galerky, tak hadam sa mi podari skoro dostat pristup....po kojeni mi teda nic neostalo z tych mojich prs.... najkrajsie boli, ked som kojila, to boli fakt take gulate plne, no proste sexy :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk