Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela111

slafci1807
Velmi pekny vysledok! Naozaj mozes byt spokojna. :) Ocenas ti navrhoval iba anatomy, alebo povedal, ze mozu byt aj gulate? Pytam sa preto, ze na druhej konzultacii mi dr. povedal, ze mam malu vzdialenost medzi bradavkou a podprsnou ryhou, a ze by bolo lepsie dat anatomy (i ked okruhle uplne nevylucil), aby mi bradavky potom nepozerali do zeme (co by sa mohlo stat pri okruhlych). No a zda sa mi, ze na tych prvych fotkach s povodnymi prsnikmi ty mas tiez tu vzdialenost malu (merali ta aj?)..

sashinka1985

Chcem sa vas kocky spytat ak ste niektora boli u dk.racza v interklinik, ako prebieha konzultacka u neho. Idem 20.11.co si tam mam zobrat zo sebou k nemu? Aky ste mali z doktora pocit?

sashinka1985

Chcem sa vas kocky spytat ak ste niektora boli u dk.razca v interklinik, ako prebieha konzultacka u neho. Idem 20.11.co si tam mam zobrat zo sebou k nemu? Aky ste mali z doktora pocit?

sashinka1985

Baby, ako pisete o tej bolesti aze to rannevstavanie je des, zacinam mat z toho hrozu. A to som simyslela, ze tyzden dovolenky mi bude stacit.:-) a to robim v obchode, kde som na nohach 11 hod. No asi si zoberem dva tyzdne volna.

sashinka1985

Baby, ako pisete o tej bolesti aze to rannevstavanie je des, zacinam mat z toho hrozu. A to som simyslela, ze tyzden dovolenky mi bude stacit.:-) a to robim v obchode, kde som na nohach 11 hod. No asi si zoberem dva tyzdne volna.

deed

Anosa 12
ako si to riesila s detmi? ja sa hlavne bojim, ze sa budu chciet nosit na rukach, jeden ma tri a druhy dva roky.....

xxsandyxx

Anosa 12
6 den po op sa pomalicky rozhybavam, da sa aj nieco uvarit, upratat, pokial nezdviham tazke veci, hrnce atd. Doteraz som nebola schopna urobit nic:) ale je to velmi individualne, niekto uz po 3 dnoch beha po byte a vsetko robi, niekomu to trva aj tyzden..zavisi od celkoveho zotavovania sa, velkosti implantatu a ci to mas pod svalom alebo nie..

slafci1807

anosa 12, Ada77
baby odpoveď asi pre Vás obe... ja som sama vstávala po 2 dňoch, ruky som si dala pod prsia a čist brušnými svalmi som sa vytiahla a ak sa nedalo tak som sa mierne rozhúpala do kolísky a šup ho rýchlo hore... a k druhej veci, mňa štvrtok operovali a v nedelu som si sama umyla vlasy, dala prať a aj prádlo povešala... ja neviem či ja som iná, ale od 3 dňa môžem povedať že som bola maximalne samostatná.. ranné vstávanie ako trochu bolelo ta zmena polohy a tlak ale všetko v pohode a týždeň po opke som bola v práci... a na 5 deň aj varila, čiže porcovala mäso, šúpala zemiaky ;)

bianka77

titen
ty si zrejme taka postava ako ja..ja snad mam ten hrudnik este hore trochu kostnatejsi :) ja mam len 305ml...ale aj tak sa mi zdaju dost...a ako kukam tvoje foto ani sa nezmensili..len tak pekne usadili...:)Vyzeraju velmi dobre a prirodzene. Ja by som ale asi uvitala nech sa tie moje trosku zmensia :D

bianka77

lenkali

Ja som chuda-168cm a 50kg.a mam anatomy stredny profil. Myslim ze aj titen ma podobne miery ako ja :)
Ja mam dost kostnaty hrudnik,vidno mi rebra...normalne pod istym uhlom svetla ich zratas :))Ja som sa bala, ze ako to vobec bude na mne vyzerat tie silikony, ci uz gulate alebo anatomy. Som cca 16 dni po operacii...a teda cakam co sa z toho vykluje :)))

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk