Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

slafci, ma krasne tie prsia a mne ani nepripadaju, ze bum 500vky. Uplne jej pasuju.

katuss25,
ja som vykojene mala, po dvoch detoch, dokopy 2r kojeni, medzi to tehotenstvo, kedy sa na Dcka zvacsili, si to dan vypytalo.
Ked si tie 500vky chcela gulate, tak zober 550ml anatomy to budes mat opticky akoby totozne ten profil.

katuss25

titten:aj mne vravel ze mi navrhuje anatom no ja som chcela gulate no cim viac som presvedcena ze chcem anatom slafci ma nove foto a som fakt unesena aj tv som pozerala su pekne prirodzene ja nemam prsia ziadne trocha vykojene ale skor take acka ziadne tak ozaj neviem aku velkost na moju 180cm postavu aby som ich mala ako ty...male nechcem slafci ma 500 myslim ze jej este sa zvacsia a ked nie ja by som chcela viac ako 500 predsa som pevnejsia od nej len mam strach co marsal povie..

Titten

katus25,
ahoj, no podla mojej predstavy dal 2velkosti tych makiet do pooperacnej, ze ktora sa mi viac pozdava. Najprv som mensie povedala, ale muz vravi, ze nech vacsie beriem, ze to je dobre a nech nebanujem, ze male budu.
Marsal na moje prvotne soky, ze jezis, to je velke, ze ale nie je, ze to je take este pripustne pre mna.
Ja som chcela anatomy od zaciatku radsej, lebo mam kostnaty hrudnik, mne v istom svetle normalne rebra vidno pod kozou:D Takze gule by boli okate moc.
Povedal, ze je rad, ze ked volim akoze tu vacsiu variantu, ze idem do anatomov.
Tie mensie nakoniec ani neviem, aka bola velkost, lebo az potom mi povedal ze tie vacsie su 330ml
Platila som 2750komplet

katuss25

Titen...ahoj ty mas anatoicke?ja idem k marsalovi ale znova idem na konzultaciu mala som mat gule ale chcem anatom mala som mat gule 450-500 tie vypadaju vacsie ako anatom tak teraz neviem aku velkost tebe anatom daval viac ml ako navrch na okruhle a co si platila kade ti ich vkladal?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk