Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

xxsandyxx

All
Baby co ste po op, je to mozne ze uz tyzden ma boli iba pravy prsnik aj rezna rana (opuch, rezanie..) o lavom ani neviem, uplna pohodicka. Som 8 dni po opke

Šarli
tie pancuchy som vyzliekla hned ako som prisla domov. Staci to nosit 24 hodin ako prevencia proti tromboze (pocas op)

Šarli

Sashinka1985, máme rovnakú výšku aj váhu :-) a taktiež som bola plocha ako žehliaca doska :-) všetko aj s predoperačnými ma vyšlo na 3050eur. Mne väčšie ani nemohol dať. Silikón by sa mi mohol zmrštiť..

sashinka1985

Sarli,..ja velkost necham asi na doktora, chcem len aby to vyzeralo co najprirodzenejsie a o take dvecisla nech mam vacsie:-D vela bab tu pise, zeby chceli vacsie, tak uvidim, hoci mne urobi radost aj 5cm v objeme hrudnika:-D:-Dmam vysku 177,62kg a prsia ani nie jednotky..kolko si platila sarli za vsetko?ja ratam tych 3000.hadam to nebude viac:-D

Šarli

Sashinka1985, Nemala som žiadne komplikácie našťastie :-) doktor velmi milý a zatiaľ naozaj neviem usúdiť aké budú ale tá veľkosť sa mi zdá naozaj akurát. Väčšie mi dať nemohol,kvoli hrudníku a koži.

anosa 12

slafci 1807 dakujem za podporu!

nena1 , idem teda k tomu istemu dr ako ty. Si fakt spokojna?:))) Na mna urobil veliky dojem, velmi precizny dr.! Pred tyzdnom som mala konzultaciu a uz mam termin opky, vypadla mu pacientka a ja satlacim nasilu, tak ma berie. Mas anatomicke ci gulate implantaty?

sashinka1985

Sarli pytam sa hlupo ci si spokojna kedze si cerstvo po opke. Beriem spat ten email. Drzím paluchy, nech si co najrychlejsie fit.

sashinka1985

Sarli a si spokojna s doktorovou pracou?idem aj ja k raczovi ,som zvedava, co mi povie na konzultacke.normalne sa budem aj hanbit tam vyzliect ked tam zbada moj detsky hrudnik:-D. Mala si komplikacie nejake po opke?

sashinka1985

Deed kdesi som citala, ze v interklinik maju konzultacky utorok a stredy v popoludnajsich hodinach.ja ked som tam volala, tak ma objednali o 3tyzdne na konzultacku,lebo ze to maju plne. Takze sa chystam 20.11 ,termin opky mi povedia hadam uz teraz. Sestricka bola velmi prijemna po telefone, ked som sajej pytala, ako dlho trva obdobre od konzultacky k opke,povedala, zedoktor sa vie prisposobit a dlho to netrva. Tak dufam ze do januara budem mat tu opku. Inac idem k dokt. Raczovi. Uz sitam volala?