Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomyum1

Assaabloy
Pozerala som tvoje nove fotky, mas krasne tie tvoje prska, podla mna mas este hore trosku opuch na tom vacsom. To sa casom spravi a bude to ok. Mozes byt spokojna :-)

tomyum1

Assaabloy
Pozerala som tvoje nove fotky, mas krasne tie tvoje prska, podla mna mas este hore trosku opuch na tom vacsom. To sa casom spravi a bude to ok. Mozes byt spokojna :-)

assaabloy

DAKUJEM vsetkym co ste mali cas a ochotu sa nato pozriet a napisat mi, tiez som premyslala o tom pase,ja ho mam od zaciatku vlastne. prave preto som napisala lekarovi, aby sa to riesilo ked treba teraz kym sa ukladaju. on mi pri vybere stehov nastavil pooperacnu na tesnejsie aby sa prsia dvihli troska. a ten pas mam nosit iba na noc. uz preslo 3 tyzdne od opky. tiez mam pocit ze mi skor vystupili nez sa zmensili :) velmi sa mi pacia. uz len dotiahnut to nejak do konca aby boli v rovnakej urovni. ale bradavky mam rovnako ulozene.
bianka77 pri kontrole ti lekar povie co s tym pasom. ten pas by maltlacit na prsia posuvat prsnik nizsie.nosila som ho stale az do kontroly. teraz uz iba na noc

assaabloy

xxsandyxx
ja som ti pisala este vcera len to nenacitalo nejako. no vyber stehov vobec neboli. jeden tah urobi lekar a je to von. nemas sa vobec coho bat. mozem povedat iba tolko este ze mne sa po vybere stehov velmi ulavilo a to pihanie v reznej ryhe uplne zmizlo. takze drzim palce bud tyzden a napis ako bolo :)

xxsandyxx

Sempiternal
Ahoj ja som bola u Mudr Hederu pred par dnami.. Odporucam!!! Je to velky profik.. a nakolko som z Ba, cestovanie do BB a cakanie neprichadzalo do uvahy.
PS. Mudr Hedera ma oficialne lepsi rating a odporucania ako Cerven:)

bianka77

all
prosim chcem sa spytat od coho zalezi ci sa nosi alebo nenosi ten pas...mne ho napr.nekazali davat vobec...cim je to? Dakujem :)

Susy1982

Assabloy

si velmi kratko po op,prsia sa tvaruju,formuju a finalny stav je od 3-eho az po 6-ty mesiac po op,dovtedy ,zreje ,hoji saa tkanivo okolo implantatu,videla som foto ja som to mala podobne je velmi dolezite nosit dennodenne pooper. podrs.a aj horny pas ja vkuse 2mesiace po op som to nosila.Hlavne je nezaoberat sa tym,chce to trpezlivost,prsia casom povolia ,usadia sa a budu fayn,s odstupom casu mne napriiklad osobne sa prsia teraz 10mes.po op pacia a su podobne a ako celok velmi dobre ladia splou, urcita mini asymetria tam ostala ale mne sa to paci a pri rozdiel. impl. to trva kym pride to konecne finale .Ja som si myslela ze do mesiaca budem fit a prsia budu tip-top ,to prislo o dost neskoro ale prislo ,uvidis casom sa to usalasi a bude ok.......

sashea

All
Taaakze naaakupy prvych podprd zamnou:)) bola som v Tescu F&F mali presne to co som hladala.. nevystuzene s kosticami.. 2za 14eur takze aj lacne.. do kabinky som sla na 3 krat:D zacala som s 70C potom 75 a skoncila som pri 80C.. nemali 70D.. tak som zobrala tieto:)) no baby uzasny pocit ked su mi konecne podprdy maleeeeeeeeee:)))

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk