Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

katuss25

xxsandyxx ahoj ako sa citis?uz ti je lepsie?aj ja mam inak novalgin nachystany ten sa dava po operaciach no vidim ze davam pisat flector..

katuss25

slniecko83 ahoj:-)ja ked som bola na konzultacii dr mi dal 2 velkosti 400ml co na mne nebolo vobec vidno ked mu vravim malo dal 450ml tak pozeram ze je to ako push up..vsetko rychlo vybavene bola somnou kamoska ta znechutena vravi mala si mu povedat daj vacsie..tak manager kliniky mi daval termin opky vravim mu napiste mi aspon 475ml nato 2t mi vola 475ml neni bud 450ml alebo 500ml vravim ok dajte 500 a on ale dr povedal ze 500 idu bradavky moc od seba viete co pridte este raz na konzultaciu tak musim zasa sadnut do auta a soferovat hodinu tam a spet za 1Om co mi da sizery ale som odhodlana na 5OO pri mojej vyske aj 55O by bodlo povedal ze mam 1cm vlastny tuk..vies som uz tak znechutena s tychto dohovaraciek cez mobil ze som uz bola tak na tom ze koncim...mudr inak odbornik velky praca krasna len preneho rutinna zalezitost tak ma fakt rychlo vybavil a ja teraz riesim vsetko s managerom kliniky inak uzasny chlap mal by on robit konzultacie:-)))a ked sa naserem zavola nech mi da 500 a basta ved na mne sa aj tie stratia...ty mas uz po opke ci ides?kam alebo kde si bola?

Nena1

sashea
juuuj! To Ti závidím zajtrajšie skúšanie podprd v obchode :-) Ja som bola v jednej veľkej eufórii :D Pofoť ;-)

Nena1

sashea
ja som normálnu podprdu začala nosiť tak cca po 6 týždňoch. Ale nie na celý deň. Iba keď som išla von a do práce. Ale hneď ako som prišla domov, som ju vymenila za sťahovaciu. V tej mi bolo kepšie. A na noc? Myslím, že aj 3 mesiace som dávala. Ešte v Tchibe som kúpila takú športovú podprdu a neskôr som spávala v nej. Mne tak bolo lepšie, ako úplne bez. Treba sa riadiť pocitom...

sashea

Assaabloy
Uplne perfektne sa citim..:) uz mozem ale este som nebola na nakupoch tak este mam stahovaciu.. pojdem zajtra:)

Nena1
:D prepac:).. tak uz nemusis riesit reopku super:) ked uz mozem nosit normalnu podprdu mam este v noci nosit stahovaciu? Ci uz nemusim vobec

Nena1

Nela111
áno, askorutin je vitamín C. Ale v lekárni ho predávajú aj pod týmto názvom. Ale mne napríklad doktor zakázal čokoľvek brať pred operáciou. Jedine dovolené boli homeopatiká.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk