Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bianka77

assaabloy
ale mne ten pas nedali ani po operacii,ani na kontrole,vobec mi ho nekazali nosit.Ale kocka co lezala vedla mna ta ho mala...tak preto som sa pytala,preco ho niekto ma a niekto nie...a klasika,ja som tam vzdy akasi zabrzdena,ze zabudnem na vsetko na co som sa chcela opytat...

sashea

Stafci1807
Ahoj ja som si po 6 tyzdnoch kupila normalnu podprsenku..doktor povedal ze mozem, ze len nech neni vystuzena:)

slafci1807

Nela111
asi sa budeš na mne dobre baviť, ale ja som v tomto motana :D no pred opkou som mala 75, 80 A ale inak mam pod prsiami 83, 82 nie som si istá... a ako sa to meria?? mne to merial od bradavky po bradavku potom medzi bradavkami a potom niekde od pazuchy ale nie som si uz presne ista :)
all
baby čo ste po Oppke kde ste si kupili tu sportovu podprdu?? a po akej dobe po 6 tyzdnoch ste ju az nosili?? a je na zapinanie ci cez hlavu??

zoe23

Nela111
no tak to by ti urcite sam navrhol keby si potrebovala rozdielne implose, to sa zas neboj, ze by nic nepovedal. Este mi napadlo, ze v Avelane som spala dve noci-čo som bola rada, aj ked u Tršku sa zas da doplatit noc navyse...ok, tak urcite sa dobre rozhodnes :)

Nela111

zoe23
vies co, ja neviem, ci mam rozdielnu vekost alebo jedno vyssie ako druhe, ale skor by som povedala, ze ta druha moznost. S Mladekom sme sa o tom moc nebavili, len spomenul asymetriu. A ja som sa ho spytala, ci moze byt rovnaka velkost implosov, a on ze hej.

zoe23

Nela111
no vsak uvidis ako na teba zaposobi Trška, on mi pride taky tabulkovy-ze sa presne drzi vsetkych nameranych rozmerov a svojich vypoctov :)ale je fajn a zhovorcivy :D
Takze mas lave prso trochu vyssie ako prave? alebo jedno mas mensie ako druhe?
ja mam lave vyssie ako prave a Mladek povedal ze toto sa neda vyriesit rozdielnymi implošmi...

Nela111

Viete niekto ako meraju/pocitaju doktori tu SIRKU svalu/hrude/prsnika, ze kolko sa vam zmesti, aka maximalna, resp. idealna sirka implosu, aby bol tak akurat, aby nesiel do stran/do bokov/pod pazuchy, ci ako to mam napisat, ale zas aby nebol moc uzky, viete co myslim.. :)) ze od akeho bodu po aky bod na hrudi?

Nela111

zoe23
mne v podprde pripadali vsetky implose vyduto, to som skusala dvojo velkosti, ale si nepamatam presne ake, ale tak divne som si v tom pripadala.. :-/ Vsak po opke, ked je to pod svalom, to uplne inak vyzera si myslim.

Nela111

zoe23
haha, ja som unho mala konzultacku poobede, tak mozno bol unaveny, ktovie. Inak, ja mam tiez Trsku na skok, a to doslova, a do NR musim cestovat.. :)
Nemam uplne rovnake prsniky, aj dr. sa ma opytal, a ja som si aj vtedy uvedomila, ze si pravu cast podprsenky vzdy tak nizsie posuvam, resp. stale mam pocit, ze mi nesedi, bez ohladu na to aku mam podprdu.

assaabloy

Susy1982
dakujem...napisala mi aj jedna z fora do emailu ze to mala takisto a ze sa nemusim bat, tak uz som kludnejsia. dakujem ti pekne. tiez sa citim podobne v pooperacnej ale zase bez nej neisto. ja ju nosim poctivo. a tak ako som sa pytala po sportovej aj som ju kupila vyskusala ale nosit isto este nebudem.