Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Serena

Je to asi tak, ze v tomto odbore lekar nenesie ziadnu zodpovednost za vysledok operacie, vzdy sa vie obhajit.s tym treba ratat uz od zaciatku, ved aj v samotnych zmluvach je to tak uvedene.a aj keby uznal chybu, tak by si k nemu nesla na opravu, no nejaku tu tisicku by mohol vratit, nie?

Nena1

Serena
Dakujem. Doktor, ktory ma operoval, je zo svojim vysledkom max. spokojny :D Jeho argument bol, ze mam siroku hrudnu kost a prepadnuty hrudnik a lepsie to u mna nemoze byt. Vsetko mi vyvratili ini doktori, medzi nimi aj Dr. Cerven

Serena

Nena1
Zelam Ti, nech sa reoperacia vydari a si spokojna..a co na to doktor, ktory Ta operoval? Ako sa zachoval, ked je to v podstate jeho vina?

Nena1

Caute dievcata. Hlasim sa po roku a pol. Caka ma reopka. Moj stav sa vola capsulorrhaphy. V preklade, doktorko mi urobil velke kapsy pre implos a preto mi sklzavaju do bokov pod pazuchy. Drzte mi palce. Na vianoce budem nova -opravena :-)Tento stav som si vsimla viac menej cca po 3 mesiacoch od opky, ale, spatne, ked sa pozriem na svoje fotky, bolo to jasne od sameho zaciatku. Chybal tam vrchny objem. Ak mate nejake otazky, kludne odpoviem. Operovana budem v CR.

Serena

olesya
myslim, ze mesiac po operacii mozes kludne zehlit, jedine, ak by si citila bolest alebo nekomfort..ja som mala pomoc dva a pol tyzdne, potom som sa sama starala o dvojrocne dieta, s tym, ze som ho musela aj sem tam dvihnut, takze hmotnosti zehlicky sa bat nemusis:)

Olesya

Mozno hlupa otazka, ale...kedy po opke ste zehlili? O 4 dni budem mesiac po....potrebujem zehlit a nemam uz pomoc. Ide mi o to,ze zehlicka je predsa len tazka, aby som si nejako neublizila...

assaabloy

bobcatko
ahoj pozri si galerku moje fotky a najma tu poslednu vyzera to nejako takto? keby nieco napis na mojaposta777@centrum.sk. odpisem ti hlavne klud nestresuj, to ti nepomoze vsetko sa da vyriesit :)

henka88

bobcatko
ahoj. zas nemyslim, ze je to doktorova chyba uplne, lebo v podstate on tam nemal co zle urobit. skor je to telom, ze to bud neprijalo ako malo, nieco mohlo pustit. niektorym babam odisli prska doboku, lebo ich nedrzal poriadne sval. ale zas doktor by to asi mal nejako predpokladat. ja mam napr velku medzeru medzi prsiami, ze mi idu dost doboku tie prsia. viem presne ako sa musis citit, lebo potrebujes od doktora podporu a nie len nejake chabe vyhovorky. ako toto som si vsimla aj ja na nom. ze ma velky problem priznat si nejaku chybu a teraz robi baby ako na beziacom pase, tak im mozno nevenuje tolko pozornosti ako by mal. na poslednej kontrole co si bola, tak bolo vsetko ok?

bobcatko173

sashinka1985

dakujem nie je to nic prijemne :( aj moj je tvarovo uplne iny uz, ovela vacsi nielen poklesnuty :( ja neviem co so mnou urobil :(

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk