Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zoja83

bobciatko
len tak som sa pytala pre info
keby si dala foto po opke viacere co maju take problemy ako ty sa mozu k tomu vyjadrit ....

Zuzka.forum

Ahojte,

no ja som poslala foto pred ešte minulý víkend a neprišlo mi nič, žiaden prístup. :(

ale iné ma trápi, končí mi 4tý týždeň po opke a začínam byť presvedčená, že budem musieť ísť na reopku. :( ja viem, že je skoro hodnotiť, ale ide o to, že som mala asymetriu pred opkou a teraz ju mám stále, očividnú a neverím že to hrozné veľké prso kde mi robili modeláciu zrazu odpuchne a zmenší sa, práveže sa mi zdá, že sú obe odpuchnuté, celkom mäkké a klesli, od začiatku som ten veľký rozdiel videla a čakala že sa to urovná, ale ani trochu, skôr je ten rozdiel ešte viditeľnejší, aj kamoška keď som sa jej včera ukázala v tej druhej podprde (nie skafander) tak zhrozená: "ježiši, to ľavé máš oveľa väčšie!" no má pravdu, celú noc som nespala, úplne som deprimovaná, 20rokov sa trápim pri nákupe podprseniek/plaviek lebo skrz asymetrie mi pochopiteľne NIKDY žiadna nesadla (buď mi malé prso plávalo alebo mi väčšie "vytekalo") a som sa konečne odhodlala na opku a tešila sa, že sa ten rozdiel dorovná a budem si môcť kúpiť normálnu podprdu ktorá mi sadne na obe prsia, ja som fakt nečakala zázrak, že budú krásne a úplne rovnaké (šak boli riadne zničené po deťoch), rátala som s nejakou odchýlkou, ale nie až takouto veľkou, fakt je to hrozné, úplne iná veľkosť i tvar, som z toho nešťastná. :((( stalo sa vám niečo takéto? a ak by som šla na reopku, kto ju hradí, ja, či?

Danka123

Serena
ďakujem za info :)napisem...
zatial teda pridam moje pred...nech uz je februar, aby som mohla ukazat aj po :) hlavne, aby som ich uz mohla nosit :)

bobcatko173

zoja83

ahoj som v galerke ale len pred op, po op som radsej ani nedala, lebo to vyzera hrozne :((
operoval ma Dr. Paliatka pred pol rokom.. bola som unho a povedal mi, ze sa to bude riesit, pravdepodobne znova opka, aby mi to jedno prso dvihol.. :( preco sa pytas??

Serena

Danka123
Ahoj, posli mail na galeria@zoznam.sk s poziadavkou o heslo, no musis poslat fotku svojich prs pred operaciou a potom aj po operacii a je dobre prispievat na forum..

Danka123

Ahooj ZOJA83
prosim ta, ako sa dostanem do galerie? chcem si pozriet, nech si viem lepsie predstavit co ma caka

dakujeem :)

zoja83

Ahojte
KOCKY
som tu dlho nebola

Bobciatko a kto ta operoval ....???
mas nejake foto ako to vyzera teraz ? v galerke som ta nevidela

Danka123

Ahojte, viete mi povedat, ako sa dostanem do galerie a kde je? Inak vcera som bola na konzultacii u Hederu v Interklinik. Bola som iba tam na konzultacii a dalej ani nejdem, som spokojna s pristupom :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk