Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Trinity Orion

V podstate ja som mala len dve podmienky,okruhle mentory,v tom nenamietal a tu velkost dal ze najprv vyskusame 350,ale ked som povedala 400 nemal ziadne namietky,mozno keby poviem viac,nema problem.Viac som nechcela a tu sirku hrudnika mi robi skor chrbat ako prsia,takze je to takto napisane dost skreslujuce,tak dufam,ze 400-tovky mi spravia pekne plne prsia.

xxsandyxx

Katuss25
Ja mam Polytechy gulate, pod svalom. Dufam ze este sadnu ale doktor povedal ze opuch tam nie je a urcite sa nezmensia.. Chcel mi dat povodne 540:) ale to uz som sa bala.. Kludne si daj 500. A ku komu ides?

katuss25

xxsandyxx
este otazocka a aku mas nacku amprofil?nemal problem s 500ml mne dr povedal ze pri 500 idu bokom bradavky,,,

katuss25

xxsandyxx
este otazocka a aku mas nacku amprofil?nemal problem s 500ml mne dr povedal ze pri 500 idu bokom bradavky,,,

katuss25

xxsandyxx ked pozeram galeriu tak prve dni sa mi nezdaju velke aj ked kazda holka tu pise ze su opuchnute zda sa mi ze az po par dnoch maju taky krasny tvar a daju sa na kopu tak si myslim ze aj tebe sadnu po par dnoch,,ja chcem tiez 500 mam nejaku kozu po 2 kojeniech ake si mala miery pred taka som stastna ze si tu nikto tu nepise o 500ml a mas gulate??

xxsandyxx

Slniecko83
Ahoj, ja mam vysku 170, vahu 58 a obvod 75. Okruhle implantaty a pod svalom.. Tych 500ml vobec nie je extremne vela. Tym ze su pod svalom tak sa ten objem o 15% automaticky zmensi

xxsandyxx

Katuss25
Bola som u mudr Hedera (Interklinik) je to velky profik.. Videla som si ich na minutu, myslela som ze budu vacsie ale zase napchat do nicoho 500ml, klobuk dole.. Myslim ze preto ma to aj tak boli ta koza je strasne natiahnuta

katuss25

slniecko83
ahoj ja mam navrhnute 450 al 500 mam vysku 180 pod prsiami skoro 90cm ked som bola na konzultacii dal mi 80 B A do toho mi daval sizery no 450 bolo na mne ako taka dobra push up radsej by som sla do 500...ty mas ake miery?ja mam opku 18dec..no ze ak chcem mam 13 este prist skusit implantaty

katuss25

slniecko83
ahoj ja mam navrhnute 450 al 500 mam vysku 180 pod prsiami skoro 90cm ked som bola na konzultacii dal mi 80 B A do toho mi daval sizery no 450 bolo na mne ako taka dobra push up radsej by som sla do 500...ty mas ake miery?ja mam opku 18dec..no ze ak chcem mam 13 este prist skusit implantaty

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk