Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

sashea
juuuj! To Ti závidím zajtrajšie skúšanie podprd v obchode :-) Ja som bola v jednej veľkej eufórii :D Pofoť ;-)

Nena1

sashea
ja som normálnu podprdu začala nosiť tak cca po 6 týždňoch. Ale nie na celý deň. Iba keď som išla von a do práce. Ale hneď ako som prišla domov, som ju vymenila za sťahovaciu. V tej mi bolo kepšie. A na noc? Myslím, že aj 3 mesiace som dávala. Ešte v Tchibe som kúpila takú športovú podprdu a neskôr som spávala v nej. Mne tak bolo lepšie, ako úplne bez. Treba sa riadiť pocitom...

sashea

Assaabloy
Uplne perfektne sa citim..:) uz mozem ale este som nebola na nakupoch tak este mam stahovaciu.. pojdem zajtra:)

Nena1
:D prepac:).. tak uz nemusis riesit reopku super:) ked uz mozem nosit normalnu podprdu mam este v noci nosit stahovaciu? Ci uz nemusim vobec

Nena1

Nela111
áno, askorutin je vitamín C. Ale v lekárni ho predávajú aj pod týmto názvom. Ale mne napríklad doktor zakázal čokoľvek brať pred operáciou. Jedine dovolené boli homeopatiká.

Nela111

inak som sa pytala dr., ci mam brat nejake tbl. pred OP (lebo tu baby niektore pisete, ze ste cosi brali), a on ze vobec nie, hm.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk