Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

assaabloy

xxsandyxx
ahoj blahozelam a prajem skore zotavenie. ja som nemala bolesti po operacii a ked dosli tak mi hned pichli injekciu. skutocne to kazda znasa inak. mne po narkoze ''mali'' dojst bolesti az vecer okolo 19 a mala som ich uz o 14 hod..ale dali mi injekciu a bolo ok aj som chodila na zachod v pohode. na druhy den som isla domov tiez v poriadku, vlastne som netrpela bolestami v prsiach ak neratam ten tlak pri vstavani, ale ten rez ma pichal neskutocne az do vybratia stehov. tak len sa drz a potom napis ako sa mas :)

assaabloy

Juliana581
rozhodla som sa pre dr.Svehlika, pretoze aj on ma velmi dobre referencie, videla som aj jeho pracu a kedze zijem v zahranici a trebalo priletiet, uz by bolo namna vela cestovat z vychodu do BB a dobre som urobila. lebo aj cesta z kosic po operacii domov trvala nieco vyse hodiny a to je dost. takisto kontroly atd. takze kvoli tej dialke a stalo ma to o nejakych 700eur menej. verila som tomu, ze aj iny lekar mi urobi pekne prsia.

Nena1

Ináč dievčatá, niekedy je aj na škodu tak skoro pred opkou čítať príspevky na fórach. Človek je potom zmätený. Pred opkou by som riešila len veľkosť.

Nena1

anosa 12
ja som nechcela Polytechy, povedal, že s nimi robí, ale keď chcem iné, dá iné... Vôbec som to neriešila :-)Každý doktor Ti povie, že všetky implantáty v dnešnej dobe sú veľmi kvalitné a medzi značkami nie je žiaden rozdiel, čo sa týka kvality. Sú len menšie rozdiely v rozmeroch. To je celé. Značku určite nerieš! Každý doktor si zvykol robiť s jednou značkou, pretože má buď zmluvu, resp. vie sa dobre orientovať v rozmeroch danej značky...

Trinity Orion

Nela 111

Ahoj.Ja mam pod prsiami 80cm,mam dost siroky chrbat,aj genetika a ja cvicim par rokov uz.Cez prsia mam 89cm,cize plocha draha,ale mam dve deti,a po tehotenstvach a kojeni mam nejaku tu kozu navyse.Vyska 167 a vaha 65.Inak on mi najprv navrhol 350,skusali sme dat implantaty do podprsenky a potom som mu povedala nech da kludne 400.Inspirovala som sa tuto babami,ze mnohym sa nakoniec máli:)Ty ides k akemu doktorovi?Nepostrehla som.

anosa 12

Nena1, podla coho si vedela ,ze chces Polytechy? Ja vsade citam Mentor a Eurosilikony tak som dost zmatena. Cim viacej citam tym mam vacsiu hlavu z toho ake dat.

Nena1

anosa 12
mám Polytechy. Dr. Trška robí s nimi, ale keď chceš iné, stačí mu povedať a objedná. Ja som s nimi veľmi spokojná, sú mäkučké a nič sa mi nevlní. Ja som bola na krátkom výlete po mesiaci. Dalo sa to, len som bola trochu opatrná, aby do mňa nikto nevrazil :-) Po 3 týždňoch sa možno tiež dá. Len ruky budú trošku v pohybe obmedzené. Fakt si to nepamätám, ale chodila som po 2 tyždňoch do práce, tak asi určite to pôjde.

anosa 12

Nena1, dakujem za info. Prosim Ta aku znacku implantatov mas? Pozeram, ze kvazi u dr. Trsku si mozem vybrat.

Este sa chcem spytat, ako sa da fungovat cestovat zhruba po 3 tyzdoch po opke? Myslim nejaky kratky poznavaci vylet. Je to este skoro?

Nena1

xxandyxx
už len 2 dni vydrž. Potom to bude už len a len lepšie. Áno, bolesť je individuálna. Držím palce a pýtaj si domov recept na Flector! Je od bolesti po pooperačných stavoch.

xxsandyxx

Nena1
Ahoj :) uz mam po... ale citim sa hrozne!!! Mam nakoniec aj dreny, uz nech som doma.. Nechcem strasit ostatne baby ta bolest je individualna ale pripravte sa na dost velku bolest

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk