Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

xxandyxx
už len 2 dni vydrž. Potom to bude už len a len lepšie. Áno, bolesť je individuálna. Držím palce a pýtaj si domov recept na Flector! Je od bolesti po pooperačných stavoch.

xxsandyxx

Nena1
Ahoj :) uz mam po... ale citim sa hrozne!!! Mam nakoniec aj dreny, uz nech som doma.. Nechcem strasit ostatne baby ta bolest je individualna ale pripravte sa na dost velku bolest

assaabloy

Lenkalili
no vidim, ze pacientiek sa tam u dr.Svehlika zbiera, ale zase ak pockas ked dobre pocitam 5 alebo 6 tyzdnov do operacie to je v pohode, predsalen aj Vianoce budu, no to si netrufnem povedat ci tam ma nejaky tyzden volno..ale necakas dlho oproti babam ktore cakaju aj 1.5 roka u dr.cervena, dokonca aj vecnost colen na konzultaciu. ajked mne sa podarilo vybavit uz Cervena rychlu operaciu ajtak som sla ku Svehlikovi, ale to uz vies :) a termin moj som s radostou ponechala jednej kocke z tohto fora :)takze vsetky sme happy :)

assaabloy

Lenkalili
haha :) ale si ma rozosmiala troska :) anoooo podprsenku bez vystuze si zober hoci taka neexistuje :))))...ani ja som taku nemala a jemu som povedala to iste, ze taka neexistuje pre mna :) uvidis kolko sa tam nasmejes pri konzultacii..oni su taki veseli aj lekar aj sestricka Katka :) no tak do podprsenky ti da vyskusat implantanty rozne velkosti aby ste vybrali tu najlepsiu velkost a priliehave tricko to preto, lebo to hned tak pekne uvidis asi ako to bude vyzerat. ja som mala vystuzenu podprsenku, ale podarilo sa nejaku tu velkost dohodnut. rozumnu. prijala by som aj vacsie prsia a tak ti radim iba jednu vec, a to, ak sa budes rozhodovat medzi dvoma velkostami priklon sa k vacsej. je tu aj mnoho inych zien, pisali sme tu uz dlho a vela vela z nich by prijalo vacsie. tak ked uz si to davas robit tak nech to stoji zato ;) drzim palce a pytaj sa kludne dalej hocico. som rada ze ti pomohli moje prispevky, aj mne tu pomahalo vela dievcat :) fakt super to forum, clovek ma potom predstavu oco ide atd. takze dakujem vsetkym dievcatam aj ja :) daj potom vediet ako si dopadla :)

Lenkalili

assaabloy

Moja zlata :-) ja idem až 29. novembra, lebo opka ževraj až začiatkom januára. Inak ti fakt chcem poďakovať veľa mi dali tvoje príspevky a odpovede, ďakujem veľmiiiiii drž sa na kontrole a nech ti je už uplne fajn!
Ale predsa mám ešte jednu otázku:-D ..som sa pýtala že čo si mám doniesť na konzultáciu a mi odpovedal že tričko priliehavé a podprsenku bez výstuže...to akú podprsenku myslel?:D to vôbec kúpim podprsenku bez výstuže na prsia žiadne? :-D

assaabloy

Lenkalili
ahoj dakujem pekne :) ja som neplatila vobec nic az v den operacie. konzultacie tam asi ani nezahrna do poplatkov, ani kontroly, to uz je bezna vec. kedy ides? ja mam kontrolu 14 novembra tam ale musim zmenit lebo mam nieco dolezite v tento den, tak asi 13steho pojdem....pytam sa preto, ze keby naaahodou som ta tam stretla tak ta aspon pozdravim ;)

katuss25

nena 1 aj mas foto v galerke?mala si velke bolesti?mam dve deto kojila som tak kozu mam kapanek natiahnutu len sa bojom aby prve nesli prsia a potom ja:-)ale dakujeeeem za podporu
nela111 jaj dufam ze sa mi to tam napcha ked mi daval sizer z475 zak som to mala ako push up...:-(

Nena1

Nela111
pozerala som Tvoje foto a spätne príspevky, lebo som si nepamätala Tvoje miery. Ja by som asi na Tvojom mieste skúsila ešte nejakú nezávislú konzultáciu. Podľa mňa tých 420ml by si v pohode zniesla. Ja som absolvovala 3 konzultačky a poviem Ti, že prvý doktor mi z fleku povedal, že viac ako nejakých 330ml sa mi tam nezmestí!
Druhý už povedal, že najlepšie by boli 370ml a tretí sa rozhodoval sám medzi 370 a 410 ml. Mám 410 a je to akurát :-) Teraz som si uvedomila, že včera v príspevkoch som sa pomýlila a písala som 420 :-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk