Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela111

Nena1
no jo, predpokladam, ze vymena bude po tehotenstve/-ach potrebna, no to dufam, ze bude skor ako o 15-20 rokov! Lebo uz teraz mam dost rokov.. vies ako to myslim. :) Asi pojdem este na konzultaciu k druhemu dr. ohladom tej velkosti.

Nena1

sashea
prvú podprdu som kúpila v new yorkeri. Takú nevystuženú, kosticovú, tvar "balcony". Ale po prvom použití som tie dráty-kostice vytiahla. Tlačili ma. Potom to bolo ok :-)

Nela111
ano, pri výmene implošov treba väčšie. Výmena je cca po 15-20 rokoch. Je to individuálne. Niekto možno aj skôr. A keďže si mladá a ešte nemáš deti, tak by som tiež uvažovala asi o zlatej strednej ceste...hmm?

Nela111

zoe23
Trochu davnejsie sme si pisali.. Ty si povodne chcela okruhle, a potom si si len tak sama zmenila na anatomy?
Ake tvary a velkosti ti Dr. (Mladek, Trska) povodne navrhovali? A preco Mentor, a nie Nagor?

Nela111

Nena1
jasne, to sa neriadime. Len mna dost prekvapilo, ze sa dr. zatvaril tak akosi prekvapene, ked som povedala, ze po OP by som chcela nosit podprdy C-D (teraz nosim A-B).

A ze vraj, ked treba ist na vymenu po tehotenstve ap., tak vacsinou treba davat vacsie impl. aspon o 100 ml. Tak preto som taka nerozhodna.. :-/

Nela111

Trinity Orion
pamatam si, ze ty ides k Mladekovi v decembri a budes mat 400 ml.. Ake mas prosim ta teraz miery cez prsia a pod prsiami? (a vyska/vaha).. chcela by som si to porovnat so sebou.. i ked viem, ze aj tvar prs atd. je rozhodujuci..

Nena1

kočky, ja som mala pooperačnú podprsenku 75A a z obchodu kupujem 75D ! Neriaďte sa čislovaním pooperačných podprseniek...

sashea

Nela111
Ano prva fotka je pred opkou a mala som 70 A-B.. a raz mi peedavacka povedala ze podprsenky na babiky nevyrabaju:))
A suhlasim s tvrdenim ze gule su vacsie ako anatomy

Nena1

katuss25
daj 500 ml. Pred opkou máš podobný hrudník ako ja a mne sa zmestilo 420ml, ale som menšia aj útlejšia od Teba. Ak doktor vie, že sa zmestí 500ml tak DAJ! Ja by som teraz kľudne dala aj sebe :-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk