Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

sashea
prvú podprdu som kúpila v new yorkeri. Takú nevystuženú, kosticovú, tvar "balcony". Ale po prvom použití som tie dráty-kostice vytiahla. Tlačili ma. Potom to bolo ok :-)

Nela111
ano, pri výmene implošov treba väčšie. Výmena je cca po 15-20 rokoch. Je to individuálne. Niekto možno aj skôr. A keďže si mladá a ešte nemáš deti, tak by som tiež uvažovala asi o zlatej strednej ceste...hmm?

Nela111

zoe23
Trochu davnejsie sme si pisali.. Ty si povodne chcela okruhle, a potom si si len tak sama zmenila na anatomy?
Ake tvary a velkosti ti Dr. (Mladek, Trska) povodne navrhovali? A preco Mentor, a nie Nagor?

Nela111

Nena1
jasne, to sa neriadime. Len mna dost prekvapilo, ze sa dr. zatvaril tak akosi prekvapene, ked som povedala, ze po OP by som chcela nosit podprdy C-D (teraz nosim A-B).

A ze vraj, ked treba ist na vymenu po tehotenstve ap., tak vacsinou treba davat vacsie impl. aspon o 100 ml. Tak preto som taka nerozhodna.. :-/

Nela111

Trinity Orion
pamatam si, ze ty ides k Mladekovi v decembri a budes mat 400 ml.. Ake mas prosim ta teraz miery cez prsia a pod prsiami? (a vyska/vaha).. chcela by som si to porovnat so sebou.. i ked viem, ze aj tvar prs atd. je rozhodujuci..

Nena1

kočky, ja som mala pooperačnú podprsenku 75A a z obchodu kupujem 75D ! Neriaďte sa čislovaním pooperačných podprseniek...

sashea

Nela111
Ano prva fotka je pred opkou a mala som 70 A-B.. a raz mi peedavacka povedala ze podprsenky na babiky nevyrabaju:))
A suhlasim s tvrdenim ze gule su vacsie ako anatomy

Nena1

katuss25
daj 500 ml. Pred opkou máš podobný hrudník ako ja a mne sa zmestilo 420ml, ale som menšia aj útlejšia od Teba. Ak doktor vie, že sa zmestí 500ml tak DAJ! Ja by som teraz kľudne dala aj sebe :-)

Nela111

katuss25
no lebo koza ma tiez len urcitu (obmedzenu) elasticitu, preto ak chce niekto velke implantaty, ide na viac operacii (teda dve..). Ale ak ti Dr. take navrhol, tak mu ver. :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk