Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sashea

Assaabloy nena1
Nefot sa v trickaaach.. aj tak by si este nemala:))) pockaj kym nebudes musiet nosit stahovacku a uvidis bude to super:)) a potom uz nebudes mat opuch a ani starosti a krasne prsia v trickaaaach:)))

Inak baby vy uz mate deti?

slniecko83

katuss25

Ahoj o mensish ako 500 ml neuvazuj. Ja mam vysku 167 a vaha 54kg,uzka pod prsiami a prsia polky a ked sa ma doktor spytal aku mam predstavu tak na zaklade toho mi navrhol najprv 400 potom 450 ja som sa nevedela rozhodnut a povedal ze medzi nimi nie je velky rozdiel ale ja aj tak vahala a nakoniec doktor rozhodol 400 a na to mi povedal ze tie 400 bude na mne vyzerat yak ako keby vysoka baba mala 500 ml. Doma som pozerala tu tabulku velkosti a tak si objednam 450 aj som volala doktorovi a sestra to zdvihla tak som sa jej na to pytala ci mozem objednat 450 ona pozrela do mojich papierov a napisala to tam. Ked budes skusat velkosti skus aj vacsie ako 500

assaabloy

Nena1
ja som len skusala nejake tricka, a sfotila a dost to je vidiet ale skusim nato radsej teraz nemysliet a nefotit chvilu aby som to nevidela.

Nena1

assabloyy
nepozoruj prsia. Ja som to tiež robila, zdalo sa mi, že každý deň mám príznaky všetkých možných komplikácií. Všetko sa urovná a vyformuje. Chce to len čas :-)

assaabloy

Nena1
dakujem. ked som bola na kontrole tak mi lekar povedal ze tam je opuch,a ukazal mi podla coho rozoznam. ja som mu povedala ze jeden prsnik (prave ten ktory bol mensi) sa mi zda vacsi, ale vraj sa to urovna. no uz by bolo nacase, nech si nerobim starosti :( ako tak premyslam ak by to bolo v implantate tak by cely prsnik bol vacsi a mne sa zda iba ta vyssia cast ako ked bolo pri opuchu. no neviem neostava mi nic iba cakat.

Nena1

a ešte takúto odpoveď:

Faktorů, které ovlivňují vznik a velikost hematomů a otoků je celá řada. Z obecného pohledu - základní pooperační otoky by se měly vstřebat během 1-2 týdnů, do 6-8 týdnů by měl být vstřebán zbytek. Váš operatér by Vám vše měl do detailu vysvětlit, neboť nejlépe zná specificitu operovaného problému.

Nena1

assabloy
toto som našla na nete:

Máte pravdu, že je to velmi individuální. Obvykle otoky zazačínají ustupovat během prvního týdne od operace. Celková doba, kdy otoky ustoupí zcela, je přibližně kolem 6ti týdnů, ale i zde se interval může lišit individuálně až o několik týdnů.

assaabloy

all
dievcata ktore mate po opke viete mi povedat ako dlho ste mali opuch? mne sa stale zda jeden prsnik vacsi v tej vyssej oblasti a to mam 3tyz po operacii. mne vlastne davali dva rozlicne velkosti, tak si robim starosti :( prosim vas piste ak viete ako dlho moze opuch pretvavat

barboraF

xxsandyxx
Ahoj gratulujem k novym prsiam:-) Zelam skore zotavenie a nech ti cim skor prejde ta bolest.... mna opka este len aka a neviem si predstavit tu bolest ked mne ide aj korekciu robit a este aj nos...no bude to zaujimave.