Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lenkalili

assaabloy

Ahoj kráásne prsia nové fotky :-) chcela som sa spýtať, lebo už som sa objednala na konzultáciu ku dr. Švehlíkovi tak či sa na konzultácií platí už nejaká záloha alebo až v deň operácie? Ďakujem moc za odpoveď :)

Katka89

Baby prosim radu ?:)

ako to je , slzy alebo guly ?
ak mam plochy hrudnik a budem mat slzy 350- sirka 12.5 vyska 13 a projekcia 4.9), kde najviac objemu je v spodnej casti tak mi to nespravi take na pohlad spadnute( ako myslim ze hore budem mat malo a dole toho najviac ).
nie su lepsie gule ?

ach skuste pridat nazor , dakujem :)

mima1985

Je tu prosim niekto, koho operoval doktor Norbert Racz ? Chcela by som si popisat s niekym kto uz ma operaciu za sebou a koho operoval tentodoktor. Ja idem este len na konzultaciu. Dakujem za odpovede

katka59

Nela111
...kamosky hovoria ze ich mam pekne.aj manzelovi sa velmi pacia...akurat pre mna je to taky velky nezvyk...

katuss25

Ahojte dnes mi volali z kliniky mala som napisane 475ml okruhle a ze bud 450ml alebo 500ml tak idem do 500ml mate niekto take alebo niekto foto v galerke?mam 180cm som sportova postava...každa sprava potesi dakujem

katuss25

Ahojte dnes mi volali z kliniky mala som napisane 475ml okruhle a ze bud 450ml alebo 500ml tak idem do 500ml mate niekto take alebo niekto foto v galerke?mam 180cm som sportova postava...každa sprava potesi dakujem

katka59

Nela111
Ahoj nela. Mam tri deti tak moje prsia uz boli trosku ovisnute. Povodne som mala75B ale aj s vypchavkami. Dost mi chybal objem hore. Chcela som plne trojky..lebo aj co som citala tak vsetky baby radia ist do vacsich implantatov. Mne lekar navrhol 390 alebo 420ml vys. profil, ze potrebujem vyplnit v hornej partii. Pred opkou som mu povedala ze to necham na neho, ze hlavne nech su to neni bomby..ze nech to este pozrie pocas operacie a ked tie 420budu moc tak mi da mensie. Nakoniec mi dal tie 420. Prechod mi nie je vobec vidiet. Su pekne spravene,este ich mam velmi tvrde. Vysku mam 155, vaha 49kg, teraz som 90/70-80/91boky. Prsia uz sa mi asi odpuchaju...na 9den mam obvod o 1cm menej teraz 89cm. Pod prsiami mam 75cm.

juliana581

baby, ak pôjdem vyberať stehy, tak mi to môže vybrať aj iný lekár, aby som nemusela cestovať kvôli tomu tak ďaleko?
a ešte sa chcem opýtať, stretli ste sa už s tým, že vám od dr. červeňa zavolali, ak nejaká kočka vypadla a vy ste šli na jej miesto? myslím operáciu.
máte niektorá u neho teraz v decembri operáciu?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk