Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zoe23

Nela111
no jaj, este som zabudla ze okruhle Mladek tiez povedal, ze max 350ml aj to, ze uvidi ci sa vobec zmesti...tak velkostne sa zhodli obaja :)

zoe23

Nela111
Hej, len tak som zmenila na anatomy,rozhodnutie bolo na mne-lekari povedali, ze si mozem vybrat vzhladom na moje povodne prsia :)
Trška-on bol skor za anatomy, len ja som tam uz vtedy prisla s tym ze chcem okruhle a hotovo, tak ma nejak neodhovaral, len mi este povedal, ze rozdiel vo vyske dvorcov (čo mam) sa skor strati pri anatomoch...robi s Polytechmi, tak som mala mat okruhle Poly. tusim 320, max 360-podla toho co sa najviac zmesti.
Mladek-tiez som povedala rovno okruhle ale on za okruhle aj bol, ale mohla som si vybrat aj anatomy. Kedze som chcela okruhle, hned povedal Nagor, lebo ze pre chude s takymito prsiami proste Nagor :D mne bolo jedno ci mentor ci nagor,obe su zname, a ja som sa aj tak potom podla rozmerov riadila ako podla znaciek. Na poslednu chvilu som sa samozrejme zlakla, ci okruhle nebudu na mne vyzerat jak 2kopčeky, kedze ja som hore kost a koza a navyse mam medzeru medzi prsiami, čo mi bolo aj povedane dopredu, ze taka medzera medzi prsiami aj ostane, s tou sa neda nic robit. Potom mi zas vrtalo v hlave ta vyska dvorcov...zmenila som na antomy(Mladek sa sice čudoval ze preco ale neodhovaral) automaticky zas sam zmenil pri anatomoch aj znacku-Mentory, nevyhovovali mi ale rozmery, tak hladal aj v inych znackach aj v nagoroch ale nakoniec sme ostali pri rozmeroch mentorov...
Nabuduce chcem okruhle alebo vysoky profil pri anatomoch, este nie som uplne rozhodnuta ale vidim to na okruhle, lebo teraz nemam skoro ziadny vystrih, čo mi vadi ale je mozne ze pri vacsej velkosti by to uz pekne ukazalo, neviem, v podprde su fajn ale v tielku vobec neukazu na mne...a zas okruhle 330 by mozno ani nenarval, takze mozno je aj dobre ze som dala anatomy teraz, uz sa tešim na vacsie...raz :))
Ty budes mat okruhle?

Nena1

Nela111
nerada by som tu na fóre menovala, ale najhoršia konzultácia bola v Ustave lekarskej kozmetiky v Petržalke ;-) Druhý doktor bol v pohode, ale nakoniec som sa rozhodla pre Dr. Tršku. Trošku mi v tom pomohlo toto fórum a hlavne fotky jeho práce v galérke.

assaabloy

xxsandyxx
ahoj blahozelam a prajem skore zotavenie. ja som nemala bolesti po operacii a ked dosli tak mi hned pichli injekciu. skutocne to kazda znasa inak. mne po narkoze ''mali'' dojst bolesti az vecer okolo 19 a mala som ich uz o 14 hod..ale dali mi injekciu a bolo ok aj som chodila na zachod v pohode. na druhy den som isla domov tiez v poriadku, vlastne som netrpela bolestami v prsiach ak neratam ten tlak pri vstavani, ale ten rez ma pichal neskutocne az do vybratia stehov. tak len sa drz a potom napis ako sa mas :)

assaabloy

Juliana581
rozhodla som sa pre dr.Svehlika, pretoze aj on ma velmi dobre referencie, videla som aj jeho pracu a kedze zijem v zahranici a trebalo priletiet, uz by bolo namna vela cestovat z vychodu do BB a dobre som urobila. lebo aj cesta z kosic po operacii domov trvala nieco vyse hodiny a to je dost. takisto kontroly atd. takze kvoli tej dialke a stalo ma to o nejakych 700eur menej. verila som tomu, ze aj iny lekar mi urobi pekne prsia.

Nena1

Ináč dievčatá, niekedy je aj na škodu tak skoro pred opkou čítať príspevky na fórach. Človek je potom zmätený. Pred opkou by som riešila len veľkosť.

Nena1

anosa 12
ja som nechcela Polytechy, povedal, že s nimi robí, ale keď chcem iné, dá iné... Vôbec som to neriešila :-)Každý doktor Ti povie, že všetky implantáty v dnešnej dobe sú veľmi kvalitné a medzi značkami nie je žiaden rozdiel, čo sa týka kvality. Sú len menšie rozdiely v rozmeroch. To je celé. Značku určite nerieš! Každý doktor si zvykol robiť s jednou značkou, pretože má buď zmluvu, resp. vie sa dobre orientovať v rozmeroch danej značky...

Trinity Orion

Nela 111

Ahoj.Ja mam pod prsiami 80cm,mam dost siroky chrbat,aj genetika a ja cvicim par rokov uz.Cez prsia mam 89cm,cize plocha draha,ale mam dve deti,a po tehotenstvach a kojeni mam nejaku tu kozu navyse.Vyska 167 a vaha 65.Inak on mi najprv navrhol 350,skusali sme dat implantaty do podprsenky a potom som mu povedala nech da kludne 400.Inspirovala som sa tuto babami,ze mnohym sa nakoniec máli:)Ty ides k akemu doktorovi?Nepostrehla som.