Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

anna.m

Baby ako dlho ste nosili pooperacnu podprsenku v noci? som skoro 3 mesiace po operacii. lavy prsnik a hlavne bradavku mam stale strpnutu. cez den uz nosim normalnu s kosticou aj pushup.

bittersweet

Zuzka.forum presne tak, budu sa menit hoci si to vobec nevies predstavit a myslis si ze stav uz je finalny. ked som si kupovala normalnu podprsenku po 6 tyzdnoch, sotva sa hybali, k najvacsej zmene sa mi zda dochadzalo u mna v priebehu prveho pol roka, prsia stale viac makkli, pohybovali sa a naberali anatomicky tvar. teraz som 9 mesiacov po a zase sa mi zda, ze este su o nieco prirodzenejsie a makksie, hovori sa ze to trva aj rok. takze drz sa a mysli pozitivne, ty mas este typicke "cerstve" prsia!:)

chocolatte

Ahojte,
o 2 týždne ma čaká operácia, mám navrhnutý vysoký profil anatóm. Je tu prosím nejaká baba po operácii,ktorá má vysoký profil?

Zuzka.forum

Rozalka, Bitterweat, Serena,

ďakujem za podporu, po vašich slovách som o kúsok kľudnejšia, asi sa teda ešte budú meniť, ako pozerám vaše i iné fotky tak naozaj po pár mesiacoch vyzerajú tie prsia úplne inak, mäkko a prirodzene, aj sa dajú dať pekne k sebe, tieto moje zatiaľ vôbec nie, tak snáď sa časom lepšie uložia. Potom uvidím čo s tou asymetriou.. Doktor mi ešte neodpísal,možno bud.týždeň. Máte pravdu, ja sa veľmi sledujem, veď ktorá nie. :)
Pekný víkend.

Serena

zuzka
ja som si teraz pozrela tie tvoje fotky po operacii a myslim, ze to vobec nie je zle, tiez si myslim, ze sa to upravi do tych troch mesiacov, ved podla mna ich mas este aj opuchnute, neusadene, vsetci ti povedia, ze sa menia a nadobudaju ten spravny tvar az do 6 mesiacov..taka operacia nie je sranda a ty si to mala skomplikovane tou modelaciou, takze hojenie moze byt pomalsie..a neboj, bude dobre, uvidis:)

bittersweet

Zuzka.forum uplne suhlasim s rozalkou, to je predsa vsetko praca doktora, rozhodne sa nemas z coho obvinovat! pozeram tvoje fotky a teda cakala som uprimne omnoho vacsi rozdiel, toto su cerstve neusadene prsia, daj tomu este cas, uvidis ako sa este budu menit! ten rozdiel tam je, ale nie velky, mozno sa to minimalizuje tak, ze to bude fakt postrehnutelne len podrobnym skumanim. ty to teraz vnimas extremne, co je samozrejme pochopitelne, ja by som salela tiez. ale poslala by som aj tak tie foto doktorovi a komunikovala s nim aktivne o tom!

Rozalka

Zuzka.forum
ja si nemyslím že su urobila chybu ty, veď koľko žien ide ku doktorovi bez toho aby vedel o fóre tu, čiže doktor by mal navrhnúť a rozhodnúť podľa toho čo ty si chceš. Ja som tiež o fórume sa dopočula len krátko pred opkou, nč som nevedela o rozmeroch alebo o profiloch. Takže neobviňuj sa. Podľa mňa potebuješ ešte čas, si krátko po opke. Ja som mala prsia veľmi hore, tiež ma chytala depka že Bože hrozne to vyzeralo, asi po troch mesiacoch sa pomaličky usadzovali. Až po 6mesiacoch som mala taký stav že som bola spokojná. Tiež ma trápila malá asmetria ktorú mám doteraz, ale to som mala aj pred opkou, mohol to doky vyrovnať ale nechal tak. Už pred reopkou ked pojdem po bábätku určite na to upozorním. Takže držím palce, aby sa to urovnalo, a aby si bola spokojná..

Zuzka.forum

Serena,
vďaka za nápad, idem sa hneď čerstvo nafotiť a pošlem mu to, lebo to už fakt nevydržím.. a tebe ich veru urobil krásne. :)

Serena

zuzka.forum
mna operoval mladek, nemala som prsia vobec, teda ani asymetriu, ale i napriek tomu som mala po operacii jeden prsnik vacsi ako ten druhy, bradavky v roznej polohe a tak to bolo este 2 mesiace od operacie. tiez ma uz chytala panika, no povedala som si, ze sa nebudem sledovat a pockam..no a po 3 mesiacoch sa to urovnalo. sice neviem, aky mas stav ty, no mozno staci pockat a nestresovat, i ked viem, ze lahsie sa to povie:)..kazdopadne som zvedava, co ti na to povie dr. Ved mu mozes poslat fotku na mail, nech sa ti k tomu vyjadri, aby si necakala az na kontrolu..