Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

faba1

Ahojte kočky,nemáte niekto 515 anatómy vysoký profil?nie sú moc veľké?mám operáciu vo štvrtok,bojim sa tej veľkosti.

deed

caute kocky, tak podavAm spravu skoro po roku. predvcerom som si nasla nejaku hrcku a v stredu ma caka kontrolne sono. netusim, ci to moze byt ruptura alebo len nejaka cysta .... nemate niektora takuto skusenost?

inak musim povedat, ze tie prsia su fakt super a dokonca vobec nevidno, ze nie su moje :)

vsetkym cakatelkam drzim prsty, nech to vyjde podla predstav :)

bejbiii

Ahojte baby :) prosím vás o radu alebo skor informaciu bola som už na konzultacii kde mi pán doktor odporučil impl. pod žľazu a chcem vedieť aké máte skúsenosti s imp. pod žľazu ...lebo všetky kamaratky ma odhovaraju že mi moc spadnu a ovisnu ked budu pod žlazou ...dakujem vopred :)

Olesya

Bobcatko 173
Dskujem. Ja som bola kupovat pidprsenky a tragedia.nic nesedelo...70D obvod akurat, ale kosik maly...a zas 75D kosik akurat, lenze obvod velky...no dufam, ze casom sa do 70D zmestim. Aj by som brala, keby sa prsia este zmensili...
A to mam len 245ml :-D

Tmooshka

NessaF,

ja mam tiez pod zlazu vlozene, pod fasciu a som s tym maximalne spokojna... som 3 mesiace po operacii a uz 3 tyzdne plne trenujem (vrch este slabo) a prsia vyzeraju skvele podla mna :) nie je vidiet ani obrysy hore, ani nic... fakt som spokojna a doktor mi ich odhadol uplne skvele - 290ml anatomy, su maximalne prirodzene... Vacsie mi uz dat ani nechcel, lebo by sa mi nezmestili, mam uzku hrud :)

Mam vseobecnu otazku:
Ako je to so saunou po operacii? Niekto mi povedal, ze 6 mesiacov nemozem vobec, ale citala som, ze po 8-9 tyzdnoch je to v pohode... Infra vobec, ale klasicka moze byt?

Dakujem za odpovede :)

bobcatko173

Olesya

Ahoj, mne sedia doteraz a to som pol roka po :) ale zmensit sa zmensili, resp. usadili sa a uplne inak to vyzera teraz v podprde...

Olesya

Ahojte.chcem sa spytat.ked ste si kupovali prve podprsenky po tych siestich tyzdnoch.....sedeli vam aj po par mesiacoch alebo sa prsia este zmensili a zmenili?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk