Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

slafci 1807
gratulujem! prajem bezproblémové zotavovanie. 500ml je pekné číslo :-)
Som zvedavá na prvé fotečky :D

assaabloy
pekná cecaňa je z Teba :-)

slafci1807

Ahojte kočky, tak 24.10. som mala opku, mnohé z Vás mi tu ešte písali že držia palce a podobne... a nakoľko som vždy ráno púšťala fórum s radami, tak aj ja sa o ne podelím, keď už som prsnatá :D
Musím povedať že bolesť je to vydržateľná, tie prve dva dni boli pre mna najhoršie ale inak pohoda... o dva dni som sa sama ospršila, umyla vlásky bola na prechdázke... všetko robím ako predtým akurát nezdvíham extra vysoko ruky :D mam 500 ariony od očenáša a zatiaľ som ich nevidela, ale s prístupom infomorvanosti som max. spokojná, štvrtok mam kontrolu, 1X si ich uvidím, potom pošlem fotečky nech aj vy môžete zhodnotiť ;) a ďakujem všetkým prispievateľkám za info a podporu, ste tu zlaté kočky ;)

vanda111

assabloy

mne moja odporucila silikonove tapy a pomaha mi to velmi, lepim si ich 2 dni a jazvy uz nemam cerneve.. :)

Katka89

Kocky takze som objednana k dr. Svehlik, vykaslala som sa na vsetkych moznych v BA aj ostatnych v KE. Som zvedava na Svehlika, v telefone bol mily, pekne mi vysvetlil co a ako, aj ceny, co vacsina zatajuje z neznamych dovodou ako keby to nevedeli kolko co presne stoji....ide na konzultacii o 3 tyzdne a operacia zevraj az v january, snad sa mi to ale posunie na december :)))

baby co ste boli u svehlika , povedze pocity, celkovy priebeh ? mate eurosilikony alebo nagor ?

dakujem , pekny vecer :))))

Lenkalili

Assaabloy

Ahoj no ako sa citis? Uz si vlastne kolko po opke a ako s bolestou a zotavovanim to zvladas? Ja sa uz chystam objednat na konzultaciu ku dr. Svehlikovi. Velmi sa tesim to sa ani neda opisat :-) velmi si mi pomohla ohladom toho co si napisala. Dakujem moc a uz zvazujem aj nad okruhlymi implantatmi. Som sa rozhodla ze ake mi poradi dr. take si dam :-) ty mas ake pocity s novymi prskami? Dufam ze sa zotavujes dobre a tesis sa z novych prs :-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk