Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

slafci1807

Nena1 ahojky, ďakujem krásne no je to celkom pekné číslo, ale som dosť široká a aj cvičím, takže som sa bála či to nebude aj málo, po prebudení som hneď kukala na hrudník a vravím sestričkám, že mi zabudli dať silikón :D že ma asi len rezali tak sa smiali a fotečky dúfam vo štvrtok po 1 konzultačke a
assaabloy
rovnako ďakujem a dúfam, že sa to nejako nezhorší a zotavovanie pôjde každým dňom lepšie... ale aj prvé dva dni, každé zobudenie pre mna bolo lepsie a lepsie...
Moc Vám kočky ďakujem za každé vaše príspevky

Susy1982

ASSABLOY
po op mas ich pekne pri sebe ,velmi dobre to vyzera ja som chcela tak isto aby boli blizsie pri sebe ale nebolo to celkom mozne,mam nie rovny hrudnik ale ,,lomeny do stran,, t.z. ze tym padom aj prsia su viac do stran....Ale ty to mas absolutne idealne, v tom obdobi ako si teraz som uz kupovala prve podprdy a tesila sa ako male dieta na vianoce.........

hankab

shiela

ja som platila 2460 € a mám anatomické implantáty. Nechala som si poradiť od lekára. On si ta pomeria, porozpráva s tebou a tak dohodnete. Veď konzultácie si môžeš urobiť viac a potom sa rozhodneš kam pôjdeš. Ja som nebola na iných konzultáciách. Mne dr. Magdo so svojim prístupom úplne vyhovoval, tak som ďalej neriešila iných lekárov. Nebol dôvod.

shiela

hankab

ďakujem už si mi to písala, pozriem sa na to tiež. koľko si ty platila? poradil ti lekár aké si máš dať alebo si vedela aké chceš?

shiela

assaabloy
no tak keď tu čítam že každá je spokojná tak to chcem aj ja, no ten strach brzdí veľmi, ved to vieš sama písala si mi o tom. bolesť po opke s tabletkami zvládnem, svalovku som mala neraz.

assaabloy

Lenkalili
ahoj, dakujem, uz som uplne v pohode, po operacii mam presne 20dni a vcera vecer som bola vonku v sportovej podprsenke, vsetko v poriadku, vytesujem sa velmi :) a ako som napisala lutujem iba jednu vec , to, ze som do toho nesla skor. to je uplne paradny pocit mat take prsia :)
Katka89
blahozelam a drzim palce na konzultacii, uvidis ako sa potom budes citit a daj potom vediet ako to dopadlo :)
vanda111
dakujem, vyskusam :)
Slafci1807
skore zotavenie prajem a potom sa pochval foteckami :) ako citam si na tom lepsie ako som bola ja :) ale mna boleli iba rezy na lavej strane.
Nena1
dakujem :)
shiela
dufam ze sa spravne rozhodnes,niektore dievcata mali konzultaciu u viacerych lekarov a az potom sa rozhodli.

hankab

shiela

ja som bola pred dvoma týždňami v KE u dr. Magda - www.chiramed.sk . Už som viackrát písala, že som maximálne spokojná so všetkým, nebudem sa opakovať. Pozri si dozadu moje príspevky. Pokiaľ by si mala ešte nejaké otázky, tak napíš.

shiela

katka89, lenkalili:
ahojte, čítam, že sa chystáte ku svehlíkovi. ja tiež rozmýšľam, že pôjdem k nemu. čo myslíte mám sa už teraz objednať na konzultačku ked ešte nemám našetrené peniaze a kvoli dovci(v robote zoberiem radšej dovcu aby sa nepytali prečo som PN) chcem ísť na opku až po novom roku. ako ste sa u neho objednali? volali ste alebo ako? aké máte pocity? mne pomohla assaabloy ale zase váham -či do toho ísť.rozmýšľali ste aj o iných v KE?
môžte mi písať aj na mail -azuritko022@gmail.com

Nena1

slafci 1807
gratulujem! prajem bezproblémové zotavovanie. 500ml je pekné číslo :-)
Som zvedavá na prvé fotečky :D

assaabloy
pekná cecaňa je z Teba :-)

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk