Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

assaabloy

Lenkalili
ahoj, dakujem, uz som uplne v pohode, po operacii mam presne 20dni a vcera vecer som bola vonku v sportovej podprsenke, vsetko v poriadku, vytesujem sa velmi :) a ako som napisala lutujem iba jednu vec , to, ze som do toho nesla skor. to je uplne paradny pocit mat take prsia :)
Katka89
blahozelam a drzim palce na konzultacii, uvidis ako sa potom budes citit a daj potom vediet ako to dopadlo :)
vanda111
dakujem, vyskusam :)
Slafci1807
skore zotavenie prajem a potom sa pochval foteckami :) ako citam si na tom lepsie ako som bola ja :) ale mna boleli iba rezy na lavej strane.
Nena1
dakujem :)
shiela
dufam ze sa spravne rozhodnes,niektore dievcata mali konzultaciu u viacerych lekarov a az potom sa rozhodli.

hankab

shiela

ja som bola pred dvoma týždňami v KE u dr. Magda - www.chiramed.sk . Už som viackrát písala, že som maximálne spokojná so všetkým, nebudem sa opakovať. Pozri si dozadu moje príspevky. Pokiaľ by si mala ešte nejaké otázky, tak napíš.

shiela

katka89, lenkalili:
ahojte, čítam, že sa chystáte ku svehlíkovi. ja tiež rozmýšľam, že pôjdem k nemu. čo myslíte mám sa už teraz objednať na konzultačku ked ešte nemám našetrené peniaze a kvoli dovci(v robote zoberiem radšej dovcu aby sa nepytali prečo som PN) chcem ísť na opku až po novom roku. ako ste sa u neho objednali? volali ste alebo ako? aké máte pocity? mne pomohla assaabloy ale zase váham -či do toho ísť.rozmýšľali ste aj o iných v KE?
môžte mi písať aj na mail -azuritko022@gmail.com

Nena1

slafci 1807
gratulujem! prajem bezproblémové zotavovanie. 500ml je pekné číslo :-)
Som zvedavá na prvé fotečky :D

assaabloy
pekná cecaňa je z Teba :-)

slafci1807

Ahojte kočky, tak 24.10. som mala opku, mnohé z Vás mi tu ešte písali že držia palce a podobne... a nakoľko som vždy ráno púšťala fórum s radami, tak aj ja sa o ne podelím, keď už som prsnatá :D
Musím povedať že bolesť je to vydržateľná, tie prve dva dni boli pre mna najhoršie ale inak pohoda... o dva dni som sa sama ospršila, umyla vlásky bola na prechdázke... všetko robím ako predtým akurát nezdvíham extra vysoko ruky :D mam 500 ariony od očenáša a zatiaľ som ich nevidela, ale s prístupom infomorvanosti som max. spokojná, štvrtok mam kontrolu, 1X si ich uvidím, potom pošlem fotečky nech aj vy môžete zhodnotiť ;) a ďakujem všetkým prispievateľkám za info a podporu, ste tu zlaté kočky ;)

vanda111

assabloy

mne moja odporucila silikonove tapy a pomaha mi to velmi, lepim si ich 2 dni a jazvy uz nemam cerneve.. :)

Katka89

Kocky takze som objednana k dr. Svehlik, vykaslala som sa na vsetkych moznych v BA aj ostatnych v KE. Som zvedava na Svehlika, v telefone bol mily, pekne mi vysvetlil co a ako, aj ceny, co vacsina zatajuje z neznamych dovodou ako keby to nevedeli kolko co presne stoji....ide na konzultacii o 3 tyzdne a operacia zevraj az v january, snad sa mi to ale posunie na december :)))

baby co ste boli u svehlika , povedze pocity, celkovy priebeh ? mate eurosilikony alebo nagor ?

dakujem , pekny vecer :))))

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk