Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela111

Nena1
ozeram, ze Nagor 390 a 420 maju projekciu rovnaku. Cize rozdiel je v priemere, a to predpokladam, ze by mal dr. vediet, ze co sa mi tam najlepsie vojde vzhladom na sirku svalu, hmm..

Nena1

Nela111
neštuduj tak rozmery implantátov. Len sa zbytočne stresuješ. Doktori vedia, čo majú vložiť. Ja som pred operáciou nič nevedela a nič neriešila. Keď máš pochybnosti o svojom rozhodnutí, dones doktorovi nejakú fotku z internetu, ako si predstavuješ svoje prsia...

Nena1

Nela111
po operácii obvod cez prsia 90cm. modelka ha! ha!
Rozmery implantátov guľaté, šírka 12,8 cm vysoký profil 5,1cm, 420ml.

Nela111

leus
Chodis sem este?? Pamatam sa, ze ty si bola jedna z mala, ktora by mala radsej mensie implose nez tie co ti nakoniec dali. Prosim ta, pamatas si, aky si mala obvod cez prsia pred OP? Aky mas teraz, a aj pod prsiami?

Nena1

anosa12
predoperačné som dávala robiť na Zámockej, v súkromnom zdravotníckom centre. Mala som ich hotové do 24 hodín. Len si nepamätám ako sa to volalo. Našla som ich na nete. V Šnope je samozrejme lôžková časť. Fotky nájdeš tiež na internete. Bolo tam pekne, hlavne sestričky boli super! Áno, dreny treba mať 2 dni.

Nela111

Nena1
pozeram.. tak nieco si tam mala, zas ako letiskova draha niee :)) Aky si mala obvod pred a po OP, aj pod prsiami? Lebo ked som ja Dr. povedala, ze by som chcela vyslednu C-D, tak sa zatvaril akosi prekvapene, ze to je vela.. No zda sa mi, ze baby tu bezne mavaju taku velkost po opke. Len cim viac pozeram fotky, tym viac som zmagorena z toho. Lebo nechcem velke prsia, ale zas ani si potom trieskat hlavu, ze za 3000 eur mohli byt aj vacsie.

anosa 12

Nena1 , prosim Ta ako to bolo v lozkovej casti? Po augmentacii sa lezi zvlast? Su izby v pohode? Dreny treba mat dva dni? Uz mam termin konzultacie u dr.Trsku aj by ma zoperoval do dvoch tyzdnov len vyzera, ze to budem musiet zrejme ponechat na zaciatok januara. Predoperacne si kde absolvovala?

Nena1

Nela111
myslím, že hej. Šak kukni, aká som bola ja plochá. Hrudník ako letisková dráha :-) A hodilo mi to 75D

Nela111

..ja mam boky aj zadok, tam mam tuku dost, plecia sirsie, ale na hrudi mi tam nejaka tukova vrstva zjavne chyba. Akoze nechcem mat velmi velke prsia, to sa mi nepaci, ale rada by som, aby sa mi postava zosumernila a vrsok sa vyplnil tak akurat.

Inak, ked som drzala v rukach rozne velkosti implantatov, tak veru som bola prekvapena, ze aj 40-50 ml rozdiel som dost citila! Mozno na prsiach pod svalom nie je ten rozdiel taky citelny, neviem.