Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

vanda111

luccy 89

ja som sa na to pytala svojej lekarky a povedala mi, 2 tyzdne po opke na kontraole nech este vydrzim cca 2 tyzdne.. takze podla mna by si mohla :)

ajka124

Ahojte. Dnes pri sprchovani som prisla na to, ze na lavom prsniku na kraji od stredovej medzery medzi prsiami mam ako keby mensiu bublinku pod nou medzeru. Co to moze byt? Mam sa bat? Mam len 2 a pol tyzdna od opky.

Susy1982

Barbora10
aj po teho a kojeni su krasne,chcem sa opytatat ci si sa ti prestali vlnit,al. ci sa ti spevnili cvikomi?a. niecim inym.Na foto su super

Sashea
super sexy prsia....

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk