Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Susy1982

ASSAMBLOY
mne lekar ked vyberal stehy a pytala sa co maam robit a ako sa starat o jazvy povedal ze nic netreba s nimi robit ze moje su ok...Ja vsak mam svoje veci a proste mne vadilo ze jazvy su stale tmave a preto som si kulpila stratoderm a raz denne po 2mes. od operacie som si to aplikovala ,ale mozno vdaka tej masti alebo mojmu telu,casu jazvy vybledli uplne az po 8 mesiacoch,a fakt neroztiahli sa ani nezhrbateli proste bola to taka prevencia z mojej strany a radsej tak ako potom mat nepekne jazvy....

Susy1982

LENKALILI
na foto v galerii je foto uplne ine ako to naozaj bolo...Mam gulate impl.,stredny profil,p.450 a L.400ml,lekar Svehlik preferuje eurosilikony,tuhsie c.3, tie mam ja potom prsia su pevnejsie ,podla mna teraz po 9mesiac.uplne mekke su a prijemne pevne ako v 16-ich.Ceny ma preto take ze praca ho bavi nerobi operacie vyhradne aby zarobil,peniaze v jeho povolani nie su na prvom mieste on sa tsei z kazdej operacie,proste sa v tom nasiel a netrasie sa za kazdym eurom ako ini....Dakujem za pochvalu .

sashea

Nela111
Ahoj neviem ako to je, ale moj nazor je ze 3 kg niesu tak vela aby sa ti tym radikalne zmenila postava.. ale skor by si sa na to mala opytat doktora:)

Apepina
Drzim palce... uzi si dnesok.. chod niekam von nech na to nemyslis.. a daj vediet ako si dpadla:))

Nela111

a este - myslite, ze ked ma teraz dr. na konzultacii uvidi, a do opky by som schudla par kil (ak by sa podarilo!, cca 3 kg), tak by bolo treba aj zmenit velkost implosov?

Nela111

Baby, viete ci sa nieco deje v Avelane teraz? Volala som tam niekolko krat minuly tyzden (tel. na recepciu), lebo bud. tyzden mam konzultaciu, a chcela som sa na nieco este opytat, a vobec nikto mi tam nedvihal a ani na email mi neodpisali. Pritom pred 2 mesiacmi som nemala problem s tel. ani emailovou komunikaciou.. Zeby tam mali teraz vsetci dovolenku? :))

bianka77

all
dievcata co uz mate po...prsia sa po operacii kolko zmensili,neviem odhadnut,kolko je opuch....dakujem :)
barbora10
ja som bola teraz 19.10 na 2v1

Katka89

assaabloy

a nepouziva aj mentor ? to je naozaj asi najmensia suma ako som kedy videla. Ale pozeram ze ma vela spokojnych zakaznikov. tak to je super :D

assaabloy

dievcata bola som na kontrole a dr.Svehlik mi vybral stehy, ale aj sme sa tam dost smiali perfektna atmosfera no a ja som sa ani neopytala ako sa mam starat o jazvy :) vybral mi ich vo stvrtok a nechcem tam volat, verim tomu ze mi viete pomoct aj vy. tak vas prosim o radu...dakujem :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk