Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

vanda111

Assabloy

Tak vcera som bola na kontrole.. Vseko je v poriadku akurat este sa mi musia trosku usadit :) ale som z nich uplne stastna :)

Lenkalili

Myslim si, ze sa nemusis bat gulatych implantatov aj mne ich odporucili a pri tom som moc chuda.. Pod prsiami mam obvod cca 70 cm ake mam mensie ako som chcela lebo sa mi nezmestili

mata125

assaabloy
ja som vcera mailovala s dr.tak 11.11 je mam volat dohodneme presny termin operacie aj cenu uz konecnu budem vediet..s dr.Svehlikom som si mailovala tak viem aky je prijemny :))keby som to nemala do KE 2hod.cesty tak by som sla urcite k nemu na opku..

barbora10

ahojte zienky.konecne som poslala foto prs do galerky na doplnenie zasob:-)uz je to pol roka,co nekojim a poviem vam,prsia mi celkom spevneli.zrejme to chce cas a mozno nakoniec nebude naozaj ani treba na vymenu.a ak do toho pojdem,tak len kvoli velkosti,ale nos chcem urcite,takze to je rozhodnute:-)najde sa tu este niekto,kto ide do toho dva v jednom:-)alebo ktore mate aj nostek od cervena???

Šarli

16kristína02, ja idem 5.11. Ak budú predoperačné v poriadku :-) a už teraz sa neviem dočkať :-) ako si to zvládla? Bolesti veľké?

Nena1

assaabloy
tak prvé nákupy podprseniek si budeš vychutnávať :-) Ja som bola prešťastná, keď som zistila, že pôvodna 75A push-up mi bola pomaly veľká a teraz že 75D light podprda je akurát. Kokooos, som tomu neverilaaaa :-)) Tú prvotnú eufóriu Ti teraz budem aj závidieť ha! ha! Tak, dnes som sa po dlhom čase zase rozpísala. Prajem všetkým dobrú noc.

assaabloy

nena1
aha uz rozumiem :) tak hlavne ze to vsetko dobre dopadlo a ze si teraz spokojna :) ja som taka rada ze uz nemusim tak zavidiet krasne prsia dievcat a ja mam tieeez :) ale este som nevyskusala ziadnu podprsenku okrem sportovej :)

Nena1

anosa 12
niet za čo :-) Trška robí konzultácie zadarmo, určite aspoň vyskúšaj.

assaabloy
prečo cez dvorce? Pravdu povediac, ja som ani netušila, že aj takto sa dá vložiť implantát. Ja som totiž chcela len guľaté imploše a všetci doktori mi chceli dať len anatómy. Aj Trška. Vysvetlil mi, že pri guľatých by mi moje dvorce kukali do zeme a ešte aj do strán. Ale, ako jediný mi hneď ponúkol, že môžem byť aj ja majiteľkou guličiek a že mi to vloží cez dvorce, ktoré zároveň posunul na stred guľatého implantátu. A bolesť? Bolo mi to jedno. Bála by som sa tak, či tak...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk