Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

vanda111

Assabloy

Tak vcera som bola na kontrole.. Vseko je v poriadku akurat este sa mi musia trosku usadit :) ale som z nich uplne stastna :)

Lenkalili

Myslim si, ze sa nemusis bat gulatych implantatov aj mne ich odporucili a pri tom som moc chuda.. Pod prsiami mam obvod cca 70 cm ake mam mensie ako som chcela lebo sa mi nezmestili

mata125

assaabloy
ja som vcera mailovala s dr.tak 11.11 je mam volat dohodneme presny termin operacie aj cenu uz konecnu budem vediet..s dr.Svehlikom som si mailovala tak viem aky je prijemny :))keby som to nemala do KE 2hod.cesty tak by som sla urcite k nemu na opku..

barbora10

ahojte zienky.konecne som poslala foto prs do galerky na doplnenie zasob:-)uz je to pol roka,co nekojim a poviem vam,prsia mi celkom spevneli.zrejme to chce cas a mozno nakoniec nebude naozaj ani treba na vymenu.a ak do toho pojdem,tak len kvoli velkosti,ale nos chcem urcite,takze to je rozhodnute:-)najde sa tu este niekto,kto ide do toho dva v jednom:-)alebo ktore mate aj nostek od cervena???

Šarli

16kristína02, ja idem 5.11. Ak budú predoperačné v poriadku :-) a už teraz sa neviem dočkať :-) ako si to zvládla? Bolesti veľké?

Nena1

assaabloy
tak prvé nákupy podprseniek si budeš vychutnávať :-) Ja som bola prešťastná, keď som zistila, že pôvodna 75A push-up mi bola pomaly veľká a teraz že 75D light podprda je akurát. Kokooos, som tomu neverilaaaa :-)) Tú prvotnú eufóriu Ti teraz budem aj závidieť ha! ha! Tak, dnes som sa po dlhom čase zase rozpísala. Prajem všetkým dobrú noc.

assaabloy

nena1
aha uz rozumiem :) tak hlavne ze to vsetko dobre dopadlo a ze si teraz spokojna :) ja som taka rada ze uz nemusim tak zavidiet krasne prsia dievcat a ja mam tieeez :) ale este som nevyskusala ziadnu podprsenku okrem sportovej :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk