Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

assaabloy

dievcata kupila som si vcera prvu sportovu podprsenku :) a bola mi malaaaaa .obvod dobry ale tlacila ma na prsiach :) :) :) tak toto som necakala :)

assaabloy

Lenkalili
...ja som platila troska viac lebo som mala nerovnake prsniky a trebalo k operacii merac, aby sme urobili co najrovnakejsie prsia.ten stoji 100 eur...ale to tvoj pripad nieje ako som videla fotku v galerke ;)

assaabloy

Lenkalili
necakas dlho na operaciu. ja som si sama povedala kedy a vtedy bola. staci tam zavolat a dohodnut konzultaciu. ja som napisala email a hned mi lekar odpisal a vlastne som s nim komunikovala iba cez email az kym som neprisla na samotnu konzultaciu. u neho to budes mat rychle. ked pojdes zopar stran dozadu ..tak sa docitas co som onom pisala ja, ako namna zaposobil a cely priebeh operacie. perfektne..velky sympatak aj jeho sestricka Katka. ano je pravda ze anatomicke su drahsie tam je rozdiel nejakych cca 300-400eur asi.spytas sa jeho. www.svehlik.sk za prsia okruhle obycajne 1840 priblizne a ja som platila 1970 plus predoperacne 40 (ale niesom poistena tu na sk)na ktore ta posle nedaleko asi 4km od kliniky tiez tam staci zavolat vsetky instrukcie ti on da. akurat sono som si urobila v nemocnici. inak ja som mala termin u dr.Cervena 02.10 a u dr.Svehlika 09.10 takze ja som nemala ten problem s cakanim, predsalen som sa rozhodla do Kosic a ku Svehlikovi. a vela ti pomoze ked pojdes na konzultaciu a co najskor, lebo uvidis ako na teba zaposobi, porozpravate sa a ono to uz sama si urobis svoj usudok. mne to pomohlo velmi. mala som operaciu 5ty den po konzultacke :) termin operacie by si s nim dohodla uz potom ako ti bude vyhovovat. dolezita je konzultacia. dones aj fotky ak mas nejake aku predstavu asi mas atd. daj potom vediet ku komu si sa rozhodla, drzim palce nech to je uz kdekolvek :)

anosa 12

elle ja ceny zatial nepozeram , hladam vyborneho chirurga s volnym terminom:-) asi divna kombinacia :-):-):-)

Teda chcem byt zoperovana cez zimu, zimu 2013:-)

elle

Titten, dakujem moc za odpoved :-) Takze Marsal u mna zatial vedie, a anatomicke implantaty, aj ked su o dost drahsie, vedu tiez. Mam uplne malicke prsia, asi jednotky, gule by vyzerali neprirodzene, ze? Trosku ma odradza to, ze je to v TN a nie v Ba a aj to, ze jedine gulate mozu ist cez podpazusie, ja proste nechcem mat jazvu pod prsom a anatomicke jedine cez bradavku alebo nareze pod prsom :-/. A viete mi povedat ci hned po opke budem schopna chodit premaleho do skolky? Ci vobec? ... :-/

Lenkalili

assaabloy

Ďakujem ti velmi pekne za reakciu toto som chcela počuť :-) och tak to som nevedela že sa tak dlho čaká tak to ho hneď vylučujem. Ku Švehlíkovi som tiež zvažovala mám to aj omnoho bližšie takže asi to bude omnoho lepšie, môžem sa ťa spýtať ako dlho si čakala za opkou? Keď sa chcem objednať na konzultaciu dá sa len zavolať? Koľko si platila za prsia? Dá sa tam aj sono aj predoperacne spraviť? Inak čítala som si že anatomické sú drahšie ako okrúhle je to pravda? Ďakujem moc moc za odpoveď

anosa 12

Dievcata , tak ja to tu postupne citam, total od zaciatku:))) ale uz som zmagorena, proste neviem si vybrat chirurga. U dr. Cervena som objednana ale proste rok a pol cakat na opku je u mna nerealne. Prichadza do uvahy Marsal a Trska. Prosim ,ktore ste boli u Trsku ,tak sa po opke ide hned domov? Kedze ako pozeram operuje na jednodnovych ambulanciach. Ake su doby cakania? Necaka sa tusim jedine u Marsala...je oki ked sa eana opku necaka? To ma nonstop strasi. Pomoc! Jedine co nemusim riesit su financie ale teda nemam operatera, tragikomedia...

assaabloy

mata125
dakujem :)no az teraz sa ta postava vytvarovala. a poviem ti predtym som nafotila nejake fotky do novin atd pre jeden sport v irsku, v bikinach, no hrozne ked toto som mala obliect a prsia nikde. jedinu vec ktoru lutujem na silikonoch je, ze som ich nedal robit skor.
Lenkalili
ahoj ano mozno je pravda, ze vacsina tu z fora mieri k dr.Cervenovi alebo uz aj bola u dr.Cervena a su max spokojne. Ja som mala u neho termin na operaciu, ale prave kvoli tej dialke som nesla a tiez ma to stalo o nejakych 700eur menej. co ja viem tak okruhle implantaty co su lacnejsie celkovo so samotnym zakrokom a vsetkym okolo 2700 eur u dr.Cervena. potom som si nasla chirurga blizsie bydliska v Kosiciach dr.Svehlika. aj on tu ma dobre referencie, ceny aj mnoho inych lekarov. ak si pozries moje fotky, tak uvidis aky rozdiel v prsnikoch som mala a aj dr.Svehlik mi to pekne urovnal s rozdielnymi implantatmi, takisto meracom. co chcem tym povedat je, ze dr.Cerven je sice velky odbornik, ale neznamena ze iny chirurg nieje a ti neurobi tak pekne prsia ako on. takisto je tu otazka nielen cestovania (co mne po opke vadila aj ta hodina autom z kosic, a z BB by to bolo ooovela tahsie) ale cakacia doba u dr.Cervena je velmi dlha. co tu citam tak niektore baby len na konzultacku su objednane az pred letom buduceho roka. a az potom dostanes termin na operaciu. treba zvazit PRE a PROTI. dievcata tu na fore maju robene prsia po celom slovensku u roznych chirurgov. niektore si robia konzultaciu u dvoch troch chirurgov a potom sa rozhodnu. ja som verila na prvykrat dr.Svehlikovi odzaciatku a aj vsetko velmi dobre dopadlo a velmi rychlo :) drzim palce pre spravne rozhodnutie

Lenkalili

Baby podľa vás stojí za tú námahu cestovať z Prešova do BB za dr. Červeňom? Lebo čo pozerám väčšina dievčat je operovaná práve ním a sú spokojné. On nemá nejakú internetovú stránku okrem tej novamed.sk? A ešte baby aké ma ceny konkrétne? A robi sa tam rovno aj predoperačné a sono? Ďakujem moc :-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk