Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomyum1

Janka i

Ak chces termin k dr cervenovi do bb kamoska ma na 8.11. ale nejde tam, moze ti ho nechat ak mas zaujem...

Jednokridlo

Ahojte baby, som z KE a buduci tyzden idem na konzultaciu, vzdy som mala mensie prsia ale mne sa pacia aj male hlavne nech maju pekny tvar, ale po kojení stratili tvar, su take prazde, pre mna to nie je taka katastrofa ale budem sa lepsie citit ak s tym nieco urobim... Teraz mam take polky a aj ta najmensia podprda mi je volna... Pod prsiami mam iba 66 cm a nechcem velmi velke aby to na mne nevyzeralo mega ... Su tu take utle dievcata? Vysku mam cca 175... A vaha je tiez bieda - 46 kg, mam v plane pribrat ake pri mojom dietati to nejde :-D

vanda111

luccy 89

ja som sa na to pytala svojej lekarky a povedala mi, 2 tyzdne po opke na kontraole nech este vydrzim cca 2 tyzdne.. takze podla mna by si mohla :)

ajka124

Ahojte. Dnes pri sprchovani som prisla na to, ze na lavom prsniku na kraji od stredovej medzery medzi prsiami mam ako keby mensiu bublinku pod nou medzeru. Co to moze byt? Mam sa bat? Mam len 2 a pol tyzdna od opky.