Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

assaabloy
presne, ako píšeš... tiež len ľutujem, že som si nedala urobiť prsia už skôr. Postava sa úplne zmenila a vyformovala. Teraz je to parádička :D

Lenkalili

Assaabloy

Dakujem krasne velmi velmi si mi pomohla si zlatucka, tvoje prska su nadherne vies co ja mam z gulatych strach ze to budu vyzerat velmi velmi neprirodzene ale to nie je tvoj pripad...joj neviem..ty si sa toho nebala?

Nena1

anosa 12
ja som bola u Dr. Tršku. Čakala som 3 týždne. Cena so všetkým komplet 3000 eur. V nemocnici sa leží 1 noc. Dá sa priplatiť ešte jedna noc navyše, čo som aj využila. Operuje v Šnope v Bratislave. Starostlivosť sestier úžasná,, doktor tak isto :-) Počas operácie používa sizer, to znamená, že najprv vyskúša, čo tam sa zmestí a aká veľkosť implošov bude najvhodnejšia. Na sále počas operácie mal nachystané pre mňa 3 veľkosti implantátov a potom rozhodol, ktoré vloží. Dal mi najväčšie :D Prajem veľa šťastia a hlavne spokojnosti a radosti z nových pŕs, tak ako som šťastná ja ;-)

assaabloy

elle
nemyslim si ze je to od fyzickej kondicie, ja som trenovala kazdy den a vela mala som bolesti dva tyzdne v reznej ryhe. najma lava strana.prestali bolesti hned po vybrani stehov. uplne sa mi ulavilo. hned ako ich lekar vybral nic ma odvtedy neboli a s tymi stehmi ma to tam rezalo. nebyt toho som skor fit ako som bola.opytala som sa lekara ako to je s tymi bolestami. je to u kazdeho individualne.ale je mozne ze je to menej bolestive u zien ktore rodili, lebo u nich sa v prsnikoch ten priestor uz zvacsil atd....a napr ja zrazu tam mam silikon tak predsalen tlaci.nejak tak mi to vysvetlil. ale ako som povedala mna viac trapila ta rezna ryha v lavo.vsetko ostatne sa da vydrzat v pohode. niekoho to boli viac niekoho menej a u kazdeho inak...tisko som zavidela dievcatam co su v pohode hned po opke alebo par dni po opke :)

wendy18

elle

Vela zavisi od fyzickej kondicie ja som nemala problem hned na druhy den po opke som sla rovno z kliniky do restauracie a na nakup :)a som toho nazoru ze cim skor sa zacne clovek po op hybat tym lepsie.

assaabloy

dievcata kupila som si vcera prvu sportovu podprsenku :) a bola mi malaaaaa .obvod dobry ale tlacila ma na prsiach :) :) :) tak toto som necakala :)

assaabloy

Lenkalili
...ja som platila troska viac lebo som mala nerovnake prsniky a trebalo k operacii merac, aby sme urobili co najrovnakejsie prsia.ten stoji 100 eur...ale to tvoj pripad nieje ako som videla fotku v galerke ;)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk