Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

elle

anosa...
tak len orientacnu cenu som chcela, lebo sa mi zda ze napr Interklinik je strasne predrazeny a mam vyclenenych 3000€ na prsia, viac by som nerada a ked sa mi podari usetrit par stoviek, tak budem len rada ;-))
Takze sa mam pripravit na narocne dva tyzdne po, manzel bude musiet chodit pre maleho, cize nejako si odskocit z roboty, kedze to ze idem na opku nebude vediet nikto z rodiny, ani nasi, a svokrovci uz vonkoncom... budem to musiet nejako zvladnut...
Su to vacsie bolesti ako napr. porodne? Blba otazka, ale da sa to zvladnut prve dni?

vanda111

Assabloy

Tak vcera som bola na kontrole.. Vseko je v poriadku akurat este sa mi musia trosku usadit :) ale som z nich uplne stastna :)

Lenkalili

Myslim si, ze sa nemusis bat gulatych implantatov aj mne ich odporucili a pri tom som moc chuda.. Pod prsiami mam obvod cca 70 cm ake mam mensie ako som chcela lebo sa mi nezmestili

mata125

assaabloy
ja som vcera mailovala s dr.tak 11.11 je mam volat dohodneme presny termin operacie aj cenu uz konecnu budem vediet..s dr.Svehlikom som si mailovala tak viem aky je prijemny :))keby som to nemala do KE 2hod.cesty tak by som sla urcite k nemu na opku..

barbora10

ahojte zienky.konecne som poslala foto prs do galerky na doplnenie zasob:-)uz je to pol roka,co nekojim a poviem vam,prsia mi celkom spevneli.zrejme to chce cas a mozno nakoniec nebude naozaj ani treba na vymenu.a ak do toho pojdem,tak len kvoli velkosti,ale nos chcem urcite,takze to je rozhodnute:-)najde sa tu este niekto,kto ide do toho dva v jednom:-)alebo ktore mate aj nostek od cervena???

Šarli

16kristína02, ja idem 5.11. Ak budú predoperačné v poriadku :-) a už teraz sa neviem dočkať :-) ako si to zvládla? Bolesti veľké?