Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Janesa

All
Dievcata kedy po opke ste zacali nosit aspon nejaku inu podprsenku cez den ako tu pooperacnu? Myslite ze po tych troch tyzdnoch by som mohla? Zajtra mam 10 dni po, zatial vsetko super, akurat zajtra ma caka vyberanie stehov. A este jedna otazka: kedy sa moze spat na boku?

16kristina02

Ahojte, Som 4 týždne po opke, už v pohode uplne fungujem,spim na boku, už som sa raz pristihla že som bola na bruchu. V stredu idem na kontrolu. Baby kolko po opke ste začali behať?

sashea

Assaabloy
No popravde nebolo to moc prijemne ake mna skor bolelo to ze mi dal tu pasku dole pod ktorou je rana.. a stehy no bolo to neprijemne ale rychle.. take stipkanie.. to som citila aj potom..
Slafci1807
Drziim palce budu urcite dobreee:))

assaabloy

ahojte
v stredu mam ist na kontrolu po dvoch tyzdnoch ku dr.Svehlikovi, mozete mi povedat dievcata ktore to uz mate za sebou, boli vyberanie stehov? a mozem potom v pohode chodit alebo mi to sposobi bolest, ze najlepsie by bolo ist domov? som myslela ze ked pojdem do kosic tak zajdem niekam na kavu, najest sa a tak, no neviem ci to bude ok po vybrani stehov alebo radsej ist pred vybranim a potom domov.
inak dnes mam 12dni po opke a prvykrat som vstala sama.vsetko v pohode az na tu chrbticu, namahala som ju vselijako, chcelo by to masaz :) a boli ma na reznej ryhe v lavo ...myslim ze mi uz vadia aj tie stehy. neviem.
tak pekny den vam vsetkym prajem napiste ;) dakujem

slafci1807

Lenkalili
NAPR Ja som chcela gule, ale tym ze cvicim a mam taku stavbu tela ako mam, odporucil anatomy, znacku som si nechala poradit, isla som do kvality... rez mi urcil on sam a umiestnenie napr mne povedal ze by chcel pod sval ale nakolko cvicim a hrudnik mam skor chlapsky povedal ze az ked pojdem na opku a uvidi to tak sa rozhodne ale viacmenej zatial je to cast pod sval cast pod zlazu... velkost ja osobne mozem mat aj 600 mi povedal ale kvoli cvicceniu zas sme dali najskor 425 ale mam znamu fitnessku cca rovnake proporcie ako ja a ona si dala 500 a vyzeralo to bombasticky tak sme sa dohodli na 500... a teraz ked mam uz len 2 dni do oppky avidela som galerku bojim sa ci nebudu velke ale ked uz prska tak nech su ;)
a all
kokcy dakujem za kazdu opdpoved vsetko nakupene uz len prska mat ale stvrtok uz je za chvilku tu takze potom poslem foto :*

sashea

Lenkalili
V tom ti poradi dost doktor aj kef ja som bola presvedcena co chcem a doktor len suhladil.
Gule dom si dala preto ze sa mi paci ze su hore vyplnene ako keby mas stale push upku aj ked pri anatomoch nieje tak vidno ze su umele ( lebo su slzy a vyzeraju prirodzenejsie.. kukni google)
Co sa tyka rezu chcela som cez pazuchy ale povedal mi ze nech idem pod prsami lebo jazvy su menej viditelne.. ale to tiez zalezi od tvojej stavby tela od toho ci mas dost zakladu a tak..
A profil.. v tom mi to nebolo uplne jasno.. ja mam vysoky a tie su tak do spicata.. nizky je skor ploske..a to som nechcela nech niesu pod pazuchou:))
Pod svalom je to bolestivejsie a menej viditelne a zevraj aj bezpecnejsie..kvoli narazom a tak a je tam mensie percento vytvorenia kontrakularnej kapsy..ci co to je.. pod zlazu si zotavena za 3 dni (zevraj)

pelemele

barbora F katuss25

Baby, tie veľkosti ste chceli vy či doktor navrhol? Ja idem 4. novembra. Nechcela som veľmi veľké prsia, nehodí sa to k mojej povahe, povolaniu a celkovo nie som typ, čo rád púta na seba pozornosť. Najdôležitejšie pre mňa bolo, aby prsia pôsobili prirodzene, doktor mi navrhol 350 anatomické, stredný profil.
Potom som tu čítala túto diskusiu, že fúha, všetky tu dávate také numerá okolo 500 a viac a zneistela som, že kúrňa, zas budem mať najmenšie cecky v chotári :-D
Tak som išla zas na konzultáciu, zas porovnávala, prirovnávala, ale 395, čo boli najbližšie v tom profile, aký doktor vybral na mňa, sa mi zdali hrozne veľké, neviem. Tak ma doktor zdžubal, že nemám čítať diskusie a presvedčil ma, že 350 ml bude vyzerať dobre.
Sakra, aj nos by som si dala, ale toho sa bojím, ten do podprdy neschovám...

Lenkalili

Baby mam otazky:
-podľa čoho si vyberáte či anatomické či gule?

-podľa čoho si vyberáte kde bude rez?

-podľa čoho si vyberáte či pod zľazu či pod sval?

-čo znamená ten vysoký nízky profil, extra vysoký profil mi vysvetli niekto?

ĎAKUJEM MOC MOC KTO MI ODPOVIE :-)

katuss25

ilienka10 barboraF tak mam po konzultacii termin 18 dec o 8.30h no a dal mi 475gule ale profil neviem ako sa to rozlisuje???nasla som az teraz odkaz od vas zle je to tu priehladne ale vdaka bohu za toto forum:-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk