Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bittersweet

Suzane, Sandritta pisala to Tomyum1, ze mala od nich McGgan implantaty a pri reopke v inom zariadeni jej vybrali lacnejsie Eurosilikony:) Viacere baby pisali na fore zle referencie na tuto kliniku.

Sandritta

Suzane,
Pamatam si ze tu jedna baba pisala o tejto klinike. Povodne sa volala inak aj mala inde sidlo. Doktori ktori tam operuju to zmenili lebo mali problemy, zevraj pokaslali niekolko operacii a preto otvorili kliniku pod inym nazvom.
Neviem kto to tu uz pisal, ale vyslovene povedala ze tuto nie.

Suzane

Dakujem Sandritta za Tvoju odpoved:)
Tak ja by som chcela prsia cez viktoria-regia.sk ..
Neviete o nich niekto nieco? ..:o))

Sandritta

Suzanne,

Ja mam tiez cysty v oboch prsnikoch, velkosti neviem, no s opkou vobec nebol problem, kludne mozes mat silikony.
Termin si uz mozes rezervovat a objednat aj teraz, u niektorych doktorov sa par mesiacov caka takze si to v pohode mozes zacat vybavovat.

Suzane

Ahojky kočky,Ja by som sa rada zapojila do Vašej témy.Chcela by som sa opýtať či neviete ako mám postupovať.Chcela by som si dať silikóny:) Všetko by bolo okej ale pred nedávnom mi našli cysty v prsníkoch.Aj v ľavom aj v pravom..Ale sú maličké-3,5mm a 3,6mm.No nič konkrétne mi k tomu nepovedali vzhľadom na tú ich veľkosť predpokladám.Ale ja by som si chcela dať tie silikony a teraz si niesom tak celkom istá,že je v poriadku,že mám cysty.Pretože predpokladám,že pred zákrokom,musia byť prsia zdravé..Alebo?
A ďalej by som chcela vedieť,že keď si ich chcem dať vo Februári ,kedy je potrebné začať to riešiť?Môžem už aj teraz?:) (Prsia chcem na splátky)

barbora10

olesya

nie;idem len na nos;prsia uz urobene mam.len reku ci sa nenajde niekto;z fora co v ten den ide na operaciu tiez:-)

uplne mam stiahnuty zaludok,nechuti mi ani jest.aj ty si to tak prezivala?

Olesya

Barbora10
Ja osobne by som ti neodporucala obe opky naraz...
Najprv by som si dala nos a prsia kludne o dva tri mesiace...
Ja som to povodne tak planovala.nos som mala v novembri minuly rok a prsia som chcela februar.ale aj v januari som sa citila uplne fit.len to som nechcela hned po novom roku, plesy a tak...
A kedze nos nevysiel ako mal, tak som si povedala, ze to dam naraz na jesen....
Je to dost nekomfortne....zvladla som to, ale uz by som to nikdy neurobila...
Tak porozmyslaj;-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk