Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

apepina

Pelemele

Ahoj citala som tvoj prispevok ja som podobne na tom moja mala ma 19 mesiacov stale sa po mne vala a chce ist na ruky. Ja som si vybavila na tyzden moju sestru ale nemoze dlhsie lebo pracuje v zahranici no a potom to budem musiet zvladnut sama. Priatel ma vela prace takze on bude malu len vecer uspavat.

No a co sa tyka okolia a mojej buducej svokry: mam tri sestry tie to beru v pohode no a svokra mi na to povedala ze si preboha nemam davat silikony a blaa blaa. Pritom ona ma upravu prs, liposukciu brucha a abdominioplastiku teraz prednedavnom... Ja som zakazala priatelovi hovorit jeho rodine o tom pretoze som dospela a je to moja vec:-)

ivetka58

barboraF
som si myslela ze len ja mam taku svokru a svagrinu falosnu,zavistlivu, neprajnu,hlavne ze spinaju ruky v kostole

barboraF

Pelemele
Ja sa na opku este len chystam a vie o tom len mama otec a segra...mama to brala tazko ale nakoniec to pochopila,otec to okomentoval slovami"nooo ved je to moderne:-D a manzelovej rodine to nepoviem lebo si nevoem predstavit tie reci,neuveritelne zavistlivi ludia:-/ Isto by si neodpustili poznamky typu ako ich syn zaraba a ja rozhadzujem a pod...takze sa toho usetrim :-)

elle

Ahojte dievcata, prepacte, ze som sa sem nenapadne "vtirkla", ale uz dlhu dobu Vas citam a tisko Vam zavidim, ze ste nabrali odvahu spravit si prsia. Ja som dlho dlho otalala, a dnes som sa konecne na 100% rozhodla ze idem do toho :-) Priznam sa ze som vedela, ze raz prsia urcite chcem mat a ked som zbadala na zlavomate ze Interklinik ma zlavu, tj miesto 3100 zaplatim 2300, viac mi netrebalo :-)
Dnes si zakupim ten zlavovy kupon, len by som Vas chcela poprosit, ze tie, co ste boli v IK, ci ste spokojne, a u ktoreho lekara ste boli operavane. Dakujem moc za rady :-)

ivetka58

slniecko83
prska ma tu vysli £4000,kamoska bola na inej klinika dala £4500.tiez som uvazovala nad sk no vyslo by ma to asi viac s cestovanim :)

ivetka58

katuss25
presne pre toto som to nepovedala ani svokre ani svagrinej a ani svojej sestre,mamke sa to chystam povedat ked k nam pride za mesiac,myslimmsi ze si to aj vsimla v lete len sa nepytala :)

katuss25

pelemele Bambule ste ma pobavili ,ja mam najvacsiu hrozu so svokry to zasa bude reci.-)))ju nebude trapit ci ma nieco bolelo po opke ale co to stalo a ze jej syn robi a ja minam ale akosi zabuda stara dama ze makam aj ja:-(drzim palce vsetkym kockam aby opka dobre dopadla a kaslat na svokry a bolest budeme ako po porode sa vytesovat s deti:-)teraz sa budeme vytesovat rovno z dvoch novych krasnych prsnikov:-)))

slniecko83

ivetka58

Budem len dufat ze sa po opke dostanwm ci najrychlejsie do normalu alebo aspon co sa tyka maleho ze buden moct fungovat naplno. Mozem sa ta opytat kolko ta vysli prsia v UK? Ja som tiez v UK ale rozhodla som sa pre opku na SK sice som ani nikdy nezhanala tunak kliniku ci doktora len som pocula ze je to o cosi drahsie

pelemele

ivetka58

haha, ja mam v zalohe vysvetlenie, ze som sa predavkovala tymi tabletkami, co vraj jedla Erika Judinyova :-P ked to prechadza jej, preco by to nepreslo aj mne. Ale som sa bala, ze by si potom svokra a vsetky jej kamosky tie pilule pokupili a este by sa im z nich nieco porobilo ;-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk